Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op vrijdag 21 juli

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten 09 - 12 / 02 / 2017.


CSI2* Roosendaal (NED)

Class 1 Table A two phases 1 m 35

3. Kirsten Rombouts - Euptric van Beek 0 - 0 - 30,03 sec.

12. Christophe Vanderhasselt - Bugs Bunny Z 0 - 0 - 33,08 sec.

 

Class 5 Table A against the clock 1 m 40

5. Pieter Kenis - Hera d’Hessy 0 - 55,54 sec.

11. Kirsten Rombouts - Bolero d’Hyrencourt 0 - 57,05 sec.

 

Class 5/2 Table A against the clock 1 m 40

4. Wilm Vermeir - Casanova of the Paddockx Z 0 - 55,28 sec.

15. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 58,21 sec.

16. Annelies Vorsselmans - Santa Fe LS La Silla 0 - 58,44 sec.

18. Gilles Dunon - Jango S 0 - 58,66 sec.

 

Class 7 Table A two phases 1 m 40

7. Annelies Vorsselmans - Est Di Palatina 0 - 0 - 31,17 sec.

11. Gilles Dunon - Vamira Fernantes Z 0 - 0 - 32,39 sec.

18. Frederic Vernaet - Just A Gamble 0 - 0 - 33,18 sec.

21. Claire Putters - Copain de Muze 0 - 0 - 34,49 sec.

 

Class 9 Table A with jump off (LR)

6. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 0 - 30,66 sec.

8. Tom Dhaeyere - James vd Oude Heihoef 0 - 0 - 31,76 sec.

21. Annelies Vorsselmans - Santa Fe Ls La Silla 4 - 61,32 sec.

 

Class 11 Table A with jump off 1 m 35

11. Kirsten Rombouts - Cerona van Beek 0 - 4 - 31,73 sec.

17. Christophe Vanderhasselt 1 - 65,08 sec.

 

Class 13 Table A with jump off 1 m 40

12. Gilles Dunon - Jango S 1 - 79,36 sec.

 

Class 15 Table A against the clock 1 m 35

4. Cederick Deknudt - Beijing Z 0 - 49,97 sec.

7. Kirsten Rombouts - Cerona van Beek 0 - 50,60 sec.

10. Nathan Budd - Varesco des Rosiers 0 - 51,68 sec.

11. Wilm Vermeir - Cesar Franck 0 - 52,04 sec.

 

Class 16 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Bianca Schoenmakers (NED) - Daylight 0 - 0 - 32,63 sec.

4. Gudrun Patteet - Sea Coast Calypso vd Zuuthoeve 0 - 0 - 35,28 sec.

12. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 8 - 34,96 sec.

 

CSI2* Mijas (ESP)

Class 23 Table A with jump off 1 m 35

1. Maxime Harmegnies - Brownie and Cream 0 - 0 - 32,82 sec.

 

Class 22 Table A against the clock 1 m 30

7. Cassandre Malherbe 0 - 59,82 sec.

 

Class 24 Table A with jump off 1 m 40

2. Maxime Harmegnies - Uzar de St. Hermelle 0 - 0 - 39,16 sec.

 

Class 32 Table A two phases 1 m 40

7. Thibault Philippaerts - Gloria de wulf selection 0 - 0 - 26,42 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden