Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op vrijdag 21 juli

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI2* Opglabbeek (BEL) 02 - 05 / 02 / 2017.


Class 1A Table A agianst the clock 1 m 30

3. Mike Van Belle - Hakuna Matata C en M 0 - 63,67 sec.

4. Hanne Mertens - Urgent 0 - 63,95 sec.

5. Vanina Lombard - Venus des Bois 0 - 64,43 sec.

6. Vanina Lombard - No Limit Z 0 - 65,69 sec.

15. Brecht Bille - Aagje de Bioagrico 0 - 74,25 sec.

18. Annelies Vorsselmans - Chacon LS La Silla 1 - 76,16 sec.

 

Class 1B Table A against the clock 1 m 30

4. Nick Moyaert - Gerre vd Litzemaere 0 - 63,32 sec.

8. Mike Van Olst - Calva d’Or Z 0 - 67,58 sec.

17. Nathalie Willems - Clever Brabant Lease 0 - 75,07 sec.

 

Class 2 Table A two phases 1 m 35

1. Vanina Lombard - Venus des Bois 0 - 0 - 28,98 sec.

3. Ann Carton-Grootjans - Jojoe Ter Doorn 0 - 0 - 29,93 sec.

4. Hannes Symons - Lazzura 0 - 0 - 30,00 sec.

9. Christophe Vanderhasselt - Carte d’Or de Saulieu 0 - 0 - 31,57 sec.

13. Annelies Vorsselmans - Est Di Palatina 0 - 0 - 32,92 sec.

16. Nathalie Willems - Clever Brabant Lease 0 - 0 - 34,37 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 30

6. Marc Bastiaens - Civoli 0 - 0 - 27,29 sec.

7. Vanina Lombard - Qostaeres Kernat 0 - 0 - 27,31 sec.

10. Annelies Vorsselmans - Chacon LS La Silla 0 - 0 - 28,24 sec.

11. Sam Polleunis - Curiosity 0 - 0 - 28,62 sec.

 

Class 5A Table A against the clock 1 m 40

2. Gilles Borgonjon - Icarus 0 - 58,57 sec.

4. Bart Clarys - El Cid 0 - 59,30 sec.

5. Dirk Demeersman - Justice van het Reigershof 0 - 59,34 sec.

18. Christophe Vanderhasselt - Gino van de Vrunte 0 - 62,93 sec.

 

Class 5B Table A against the clock 1 m 40

1. Dominique Hendrickx - Conventa 0 - 57,44 sec.

2. Sam Polleunis - Eurli Fravanca 0 - 58,28 sec.

8. Brecht Bille - Aagje de Bioagrico 0 - 62,14 sec.

12. Dominique Hendrickx - El Dorado 0 - 63,45 sec.

13. Hanne Mertens - Urgent 0 - 63,48 sec.

 

Class 7 Table A with jump off 1 m 30

7. Mike Van Olst - Calva d’Or Z 0 - 0 - 34,87 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 35

3. Dirk Demeersman - Justice van het Reigershof 0 - 57,50 sec.

5. Jeroen Appelen - Axana vd Herkkant Z 0 - 57,98 sec.

8. Nick Moyaert - Gulliver 0 - 58,76 sec.

11. Hannes Symons - Lazzura 0 - 58,98 sec.

19. Gilles Borgonjon - Diavolina vd Faunushoeve 0 - 61,90 sec.

20. Annelies Vorsselmans - Chacon LS La Silla 0 - 62,03 sec.

21. Sam Polleunis - Curiosity 0 - 62,85 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

2. Ann Carton-Grootjans - Funky Music 0 - 0 - 38,84 sec.

6. Sam Polleunis - Gentleman 0 - 0 - 40,36 sec.

7. Annelies Vorsselmans - Ferrero van Overis 0 - 0 - 40,83 sec.

9. Christophe Vanderhasselt - Edel Vitseroel 0 - 0 - 41,28 sec.

12. Catherine Van Roosbroeck - Qiazetta Z 0 - 0 - 42,13 sec.

15. Jeroen Appelen - Wildcard 0 - 4 - 38,22 sec.

 

Class 11 Table A against the clock 1 m 40

1. Sam Polleunis - Eurli Fravanca 0 - 57,05 sec.

4. Dominique Hendrickx - Conventa 0 - 57,88 sec.

8. Christophe Vanderhasselt - Carte d’Or de Saulieu 0 - 59,52 sec.

9. Christophe Vanderhasselt - Edel Vitseroel 0 - 59,62 sec.

13. Pauline Wartique - Secrete du Sartel 0- 65,35 sec.

14. Rachel Steffen - Farinelli van de Zeshoek 0 - 66,34 sec.

17. Annelies Vorsselmans - Est Di Palatina 0 - 69,67 sec.

18. Vanina Lombard - Venus des Bois 0 - 70,04 sec.

19. Wouter Devos - Just Me D 0 - 72,10 sec.

21. Hannes Symons - Jugana 0 - 73,04 sec.

 

Class 12 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 - 1 m 50 (LR)

1. Stefanie Van Den Brink (NED) - Merida 0 - 0 - 39,21 sec.

3. Christophe Vanderhasselt - Gino van de Vrunte 0 - 0 - 40,19 sec.

5. Dominique Hendrickx - Bacardi les Hauts 0 - 0 - 40,92 sec.

10. Ann Carton-Grootjans - Funky Music 0 - 4 - 44,97 sec.

14. Gilles Borgonjon - Icarus 4 - 67,80 sec.

15. Maurice Van Roosbroeck - Cuidam 4 - 68,70 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden