Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op vrijdag 2 mei

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 19 - 23 / 06 / 2013.


JUMPING

* CSIO5* Rotterdam (NED)

Nations Cup Division 1 (België kan geen punten behalen voor de ranking in division 2)

Chef d’équipe : Kurt Gravemeier

Pieter Devos : Candy – Dream of India Greenfield – Echo D

Jos Lansink : Ensor de Litrange LXII – Wervelwind – Santa Maria

Judy-Ann Melchior : As Cold As Ice Z – Cha Cha Z – Aragon Z

Olivier Philippaerts : Cabrio van de Heffinck – Cooper van de Heffinck – Chamonix H

Catherine Van Roosbroeck : Calumet – Pebbles – Foo Fighter van het Akenhof

 

* CSI4* Hickstead (GBR)

Nick Motmans : Aladdin St. Ghyvan – Uni Stop – Ti Amo

 

* CSI4* Fontainebleau (FRA)

Rik Hemeryck : Focia van den Bisschop – Papillon Z – Figeac de Reve

Philippe Le Jeune : Loro Piana Boyante de Muze – Loro Piana Filou de Muze – Loro Piana Once de Kreisker

 

* CSI2* - CSIYH1* Fontaibleau (FRA)

Stephanie Andries – Jan Claeys – Fabienne Lange-Daigneux – Freddy Demuynck – Joy Demuynck – Marie Dive – Philippe Lienard –Laura Mathy – Delphine Pierrin

 

* CSI1* Fontainebleau (FRA)

Charlotte Bossrez – Marie Bremhorst – Joy Demuynck – Marie Dive – Stephanie Huys – Marine Lenoble – Laura Mathy – Margot Nicolas – Delphine Pierrin – Julie Pierrin – Deborah Walravens – Nathalie Willems

 

* CSI Am-B Fontainebleau (FRA)

Lucas Angeletti – Nathan Beer – Valerie Blommaert – Marine Clarenne – Vincent De Reys – Anne Claire Della Bella – Gail Demuynck – Perrine Fannoy – Catherine Istat – Coraline Laurent – Marine Lopes Da Silva –Julie Pierrin – Charlotte Trenker – Gwendoline Van Dievoet – Chloé Vicini – Olivier Vicini – Thomas Weicker – Alicia Wolf

 

* CSI2* San Remo (ITA)

Ignace Philips

 

* CSIV-B Pforzheim (GER)

Daniel De Belie – Ludo Dekkers – Anita kerstan-Homburg – Jean-Jacques Lorquet – Eddy Verbeeck – Dirk Vlerick

 

DRESSUUR

* CDIO5* Rotterdam (NED)

chef d’équipe : Jeroen Van Lent

Francoise Hologne-Joux : Wodan – Warhol

Delphine Meiresonne : Wipsy vh Heihof – Wishing Well

Simon Missiaen : Vradin

Wim Verwimp : Pari Lani

 

* CDI3* Rotterdam (NED)

Ona Dewaegenaere : Dabanos d’O4 – Warina Utopia

Mario Van Orshaegen : Wilco V

Fanny Verliefden : Annarico

 

EVENTING

* CIC3* Arville (BEL)

Wouter De Cleene : Wotan

Geoffroy de Jamblinne : Hero Z de la Salle

Hendrik Degros : Ardenco

Vincent Martens : Falco van de Mispelaere

Hilde Van Mieghem : Zidane

Kris Vervaecke : Victor van Steenkerke

 

* CIC2* Arville (BEL)

Anne Laure Calicis – Virginie Caulier – Christian Chabot – Stephanie d’Andrimont – Clara Davoine – Wouter De Cleene – Lara de Liedekerke – Dorien De Swaef – Julien Despontin – Jasper Doevenspeck – Karin Donckers – Rob Everaert – Audrey Franche – Valentine Gabriel – Cyril Gavrilovic – Rik Geirnaert – Sven Grouwels – Tine Magnus – Vincent Martens – Bart Matthys – Bruno Pupier – Caroline Pupier – Frederik Smet – Thomas Smeyers – Alexandra Spetschinsky – Melanie Valckx – Tiffany Van Dooren – Stefaan Van Wichelen – Steve Van Winkel – Brecht Vandendriessche – Tom Vermonden

 

* CCI1* Arville (BEL)

Geert Adriaensen – Janus Archie – Geoffroy Autenne – Johan Bekaert – Candice Bibot – Maarten Boon – Sara Broekaert – Camille Buyck – Anne Laure Calicis – Christian Chabot – Sandra Claeys – Ann Sofie Coevoet – Veerle Coolkens – Stephanie d’Andrimont – Clara Davoine – Anne De Bels – Pieter De Cleene – Anne de Jamblinne – Julia de Jamblinne-Launchbury – Lara de Liedekerke – Sybille de Liederke –Charlotte Deblaere – Lisolotte Deblaere – William Debrus – Lies Dedier – Hendrik Degros – Francis  Devriendt – Jasper Doevenspeck – Karin Donckers – Pauline Fallon – Cyril Gavrilovic – Rik Geirnaert – Tom Goeman – Sven Grouwels – Jana Guffens – Steven Konings – Marie Lamy – Diego Lejeune – Alice Lemoine – Laura Loge – Vincent Martens – Manon Minner – Tim Ooms – Birgit Peeters – Lore Poelmans – Chloé Raty – Lisa Sabbe – Julia Schmitz – Xavier Snackers – Bart Sonk – Alexandra Spetschinsky – Raf Steegmans – Valentine Steeman – Pauline Tuytel – Melanie Valckx – Hilde Van Mieghem – Manu Van Weehaeghe – Steve Van Winkel – Brecht Vandendriessche – Donna Vanhee – Giel Vanhouche – Kris Vervaecke – Senne Vervaecke – Shanna Wandels – Marilyn Wuytack – Florence Ysebaert

 

* CIC1* Holzerode (GER)

Roland Quoidbach

 

ENDURANCE

* CEI3* Dillingen (GER)

Martine Luyckx : Akrevpa S Adisha

Raphael Van Cauter : Okba de Chaussy


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

WEG - EQUIFANS