Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op maandag 21 mei

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 16 - 21 / 05 / 2018.


JUMPING

CSIO5* La Baule (FRA) Nations Cup Division I - geen Belgisch team 

Individual :

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers - Kel’star du vingt ponts - Papillon Z

Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast Just the Music

 

CSI4* Wiesbaden (GER)

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte - Gentiane de la Pomme - IQ van het Steentje

 

CSI3* - CSIYH1* Béthune (FRA)

Francois Bossu : Bolero de Hus

Bart Clarys : Caspar - Joie de Toulon - Katinka vh Blondveld

Dries Dekkers : D&J Havanna - Hippos van de Rostal - Victor

Hendrik Denutte : Dimcanto della loggia - Don Flamenco vd Kranenburg - Dulora

Lieven Devos : Giovanni van het Scheefkasteel - Jadiz C

Damien Haelterman : Hooligan de Laubry - Imandra de Laubry

Maxime Harmegnies : Abiagil - Bandia - Divin du haras des Barrages - Leon JH Z

Rik Hemeryck : Carlitto van ’t Zorgvliet - Tum Play du Jouas - Ulyss Morinda

Dominique Hendrickx : Carly - Kannabis van de Bucxtale - Tintin d’Avifauna Z

Philippe le Jeune : Cabalgaro Z - Inshallah de Muze - Kontador van HD

Boris Mauroy : Mjt Carnaval - Carlton du Friou - Easy du Friou

Thomas Van Minnebruggen : Ibbo van ’t Keldertje - Koshin de Muze

Christophe Vanderhasselt : Caroline T. Z - Gino van de Vrunte - Identitiy Vitseroel

Yves Vanderhasselt : Jeunesse - Keops vd Begijnakker

Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits - Eternity du Seigneur - Scato van de Molenbrug Z

Koen Vereecke : Diadarco van Evendael Z - Jativia - Qp Castellane

Frederic Vernaet : Dauphine van T&L - Dieu Merci van T&L - Just a Gamble

 

CSI1* Béthune( FRA)

Amalia Alfano - Sebastien Berlemont - Stephanie d’Andrimont - Gaetan Decroix - Sebastien Deliener - Estelle Gagliardini - Arthur Kaufman - Robin Kaufman - Pascale Lambilliotte - Penelope Mauroy - Caroline Michez - Daniel Stappaerts - Nathalie Willems

 

CSI2* - CSIYH1* Lier (BEL)

Bart Anthonissen  - Jeroen Appelen - Koenraad Bauters - Coline Brants - Alexandre Cardon - Frederik Cattebeke - Bart Claes - Emilie Conter - Zoe Conter - Wout Daerden - Caro-belle De Hornois - Ann-sophie De Reviere - Vincent De Reys - Jeroen De Winter - Dirk Demeersman - Mathias Hazebroek - Maxime Hazebroek - Matthias Hens - Sander Kenis - Quentin Lambotte - Candice Lauwers - Thomas Leemans - Walter Lelie - Eric Lombard - Pascale Lombard - Juliette Losfeld - Louise Losfeld - Lies Malisart - Bunoit Moeskops - Emilie Mottie - Katrien Nijs - Leonie Peeters - Delphine Pierrin - Laure Smans - Tom Sneppe - Sanne Stoffels - Hanne Symons - Kim Thiry - Gilles Thomas - Sven Van Dijck - Charlotte Van Duppen - Dries Van Dyck - Marthe Van Gorp - Constant Van Paesschen - Jules Van Roosbroeck - Maurice Van Roosbroeck - Olivier Van Roosbroeck - Jens Vandenberk - Bart Vanderstraeten - Liesje Vanderwegen - Axel Vandoorne - Joris Vergauwen - Christophe Verheyen - Michelle Vermeeren - Kevin Wastiau

 

CSI1* Lier (BEL)

Thibaut Bollen - Coline Brants - Marijke De Bruijn - Astrid De Pauw-Sacré - Vincent De Reys - Guillaume Henaut - Quentin Lambotte - Eric Lombard - Juliette Losfeld - Louise Losfeld -Leonie Peeters - Delphine Pierrin - Sanne Stoffels - Charlotte Sunt - Nathalie Trenker - Stefanie Van Den Bosch - Dries Van Dyck - Jesn Van Dyck - Bart Vanderstraeten - Daisy Vandevoordt - Christoph Verheyen - Kevin Wastiau

 

CSI2* - CSI1* Wierden (NED)

Marinus Den Doelder - Annelies Vorsselmans

 

CSI1* - CSIYH1* Bourg en Bresse (FRA)

Vanessa Mathieu

 

CSIO Young Riders Lamprechtshausen (AUT)

Lynn D’Have : Ippon de Mauretus

Femke De Graaf : Joberlina vd la Rosteehoeve - Joker vd la Rosteehoeve - La Comtesse

Dries Goossens : Gina - Queen of Hearts 

Lien Van Ende : Cita P Z - Curiosity - Ethias van ’t Elzenhof

 

CSIO Juniors Lamprechtshausen (AUT)

Louise Joassin : Hermanie

Lena Leonard : Gloria vh Kluizebos

Aiko Paridaen : Chicago Ee Z - Crowning 

Steven Vermeir : Jazz van ’t Kamerveld - STB Fleuri van de Koekelberg

Kylian Luyten : Aubade des Rosiers - Dadinus Pp

 

CSIU25 Lamprechtshausen (AUT)

Dries Goossens : Jezebel van de Veldhoek

 

CSIP Moorsele (BEL)

Emeline Jacques : Extrait de Tatowin de Tinmont 

Yoran Ons : L’Elementa vd Moorskeshoeve

Ylona Thijs : Kantje’s Ellard

Alex Van Hees : Hens

 

CSIU25 Moorsele (BEL)

Loic Cannaert : Donna Doria Z

Jean-Baptiste De Brabandere : Isabel

Xavier Peeters : Let it Be 111 Z

 

DRESSUUR

CDIO5* - Nations Cup Compiègne (FRA)

Laurence Roos : Fil Rouge

Katrien Verreet : Gailliani Biolley

Jorinde Verwimp : Tiamo

 

CDI3* Compiègne (FRA)

Jeroen Devroe : Hyrano

Tom Heylen : Gucci H

Fanny Verliefden : Indoctro vd Steenblok

Katrien Verreet : Bailamos Biolley

 

CDI2* Compiègne (FRA)

Saidja Brison : Trussardi Nieuwmoed

Isabel Cool : Coolhorses Constand

Nils Debo : Jazz Dancer vh Stappershof

Anke Moordtgat : Estee Lauder

Veronique Philippaerts-Engelen : Wendor

Laureen Poncelet : Andretti

Celine Schelstraete : Limited Edition

Sophie Van Lent-Baetens : Wauw Hit

Lore Vandeborne : Ikke-pia vd Bergerhoeve

Thibault Vandenberghe : Santiago Song

Fanny Verliefden : Elroy

Jorinde Verwimp : Kastar Hof ter Zeedycke D’12

 

CDI Young Riders Compiègne (FRA)

Dente De Schepper : Emaico

Flore De Vos : Catcher

Suraya Hendrikx : Dear Friend

Julie Koninx : emmerson

Yannick Lambrichts : Ishar

Laura Luyten : Dark Chocolate

Kate Wiggins : Corona

 

CDI Juniors Compiègne (FRA)

Ann-Sophie Goethals : Eldorado-A

Katelijne Maes : Ibou van de Kapelhoef

Carolien Pauwels : Spielbergs Cartier

Charlotte Richmond : Hermes

Amber Van Den Steen : Fame

Camille Vangheluwe : Fbw Rainman

 

CDI Pony’s Compiègne (FRA)

Lisa Arcq : Benji

Marli Cooremans : Hoppenhof’s Sjors

Jette De Jong : Ico van de Beekerheide 

Alberte Frederiksen : Max

Clara Mourlon Beernaert : Don’t Dream WE

Amélie Van der Steichel : Dollarboy S-g

Marike Van Nespen : Orchid’s Borneo

 

CDI3* Ranshofen (AUT)

Claudia Dorpmans : Dancing Diamond

 

EVENTING

CIC3* Wiesbaden (GER)

Karin Donckers : Jalapeno - Fletcha van ‘t Verahof

Giel Vanhouche : Azrael

 

ENDURANCE

CEI1* 80 Castelsagrat (FRA)

Elisabeth Hardy : Violette de bonance

 

CEI Young riders - Juniors 2* 120 Etalle (BEL)

Laura Lenges : Tarek Rabba

Juliette Vanhee : Uma du Moulin Blanc

 

CEI1* 100 Etalle (BEL)

Liesje Deneyer : Shv Silver Nahlu

Clementine Truffet : Amjad des Sauvlons

 

CEI2* 70+ (2) Etalle (BEL)

Sophie Kerkhove : Jordin

Celine Lavis : Semillah Tabatah

Bruno Nerinx : Judy

Raoul Ronsmans : JJ Elektra

 

CEI2* 120 Etalle (BEL)

Anne Cuvelier : Francesca

Pietro Di Geronimo : Lilo

Laura Houassin : Vatout des Sauvlons

Hemeline Piront : Victory Ibn Valerio

Bruno Van Gestel : Berezig

 

CEI3* 160 Olot (ESP)

Peter Bastijns : Omara de Alborada

 

CEI2* 120 Olot (ESP)

Peter Bastijns : Charid’l Fikr MMN


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden