Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op maandag 21 mei

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI2* Opglabbeek (BEL) 10 - 13 / 05 / 2018.


Class 1 Table A against the clock 1 m 40

1. Thierry Goffinet - Jacaranda DB 0 - 66,42 sec.

2. Boy-Adrian Van Gelderen - Davis Z 0 - 67,82 sec.

14. Gauthier Mercenier - Uni Stop 0 - 74,12 sec.

18. Christophe Vanderhasselt - Carvagio Z 0 - 75,38 sec.

 

Class 1B Table A against the clock 1 m 40

2. Cederick Deknudt - Beijing Z 0 - 68,39 sec.

4. Mike Van Belle - Hakuna Matata C dn M 0 - 69,84 sec.

5. Celine Schoonbroodt-de Azevedo - Venus de l’Eyre 0 - 70,13 sec.

7. Ann Carton-Grootjans - Kai Licha de Carmel 0 - 71,92 sec.

9. Jan Vlemmix - Jadetta van het Mettenhof 0 - 72,30 sec.

10. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 72,48 sec.

 

Class 2 Table A two phases 1 m 40

6. Patrick Jonkmans I Bay van het Langwater 0 - 0  40,05 sec.

11. Gauthier Mercenier - Lucky Strike 0 - 0 - 43,86 sec.

 

Class 3 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

2. Brecht Goossens - Goowill 0 - 0 - 42,67 sec.

3. Pascale Haep - Iris van de Bisschop 0 - 0 - 43,40 sec.

7. Celine Schoonbroodt-de Azevedo - Cheppetta 0 - 4 - 39,66 sec.

8. Jan Vlemmix - Jadetta van het Mettenhof 0 - 4 - 43,49 sec.

12. Marine Scauflaire - Zafrina VA 0 - 8 - 46,79 sec.

18. Eleonore Lambilliotte - Don Juan van de Donkhoeve 1 - 80,74 sec.

20. Maarten Driessen - Jenco DW 1 - 81,60 sec.

 

Class 4 Table A against the clock 1 m 35

2. Joy Demuynck - Expensif Willy vh Polderhof 0 - 67,30 sec.

4. Thierry Goffinet - Egano Sitte 0 - 68,80 sec.

5. Christophe Vanderhasselt - Elite-Chin de Saulieu 0 - 68,94 sec.

7. Cederick Deknudt - Vegas de Launay 0 - 71,43 sec.

9. Sam Polleunis - Karaat van ’t Rietveld 0 - 72,21 sec.

11. Pascale Haep - Miss Lucy HH 0 - 72,29 sec.

12. Eleonore Lambilliotte - Hotcha van ’t Rozendael 0 - 72,31 sec.

17. Eleonore Lambilliotte - Alaska VG Z 0 - 74,07 sec.

 

Class 5 Table A two phases 1 m 35

2. Cedric Volo - C Lano JT 0 - 0 - 26,92 sec.

8. Filip Lacus - Kingston van Paemel 0 - 0 - 29,43 sec.

15. Catherine Van Roosbroeck - F 0 - 0 - 33,26 sec.

 

Class 6 Table A against the clock 1 m 40

2. Dirk Demeersman - Clash II Heldenlaan Z 0 - 76,38 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 35 / 1 m 40

1. Thierry Goffinet - Jack Russel DB 0 - 53,67 sec.

4. Joy Demuynck - Expensif Willy vh Polderhof 0 - 56,26 sec.

7. Christophe Vanderhasselt - Elite-Chin de saulieur 0 - 59,13 sec.

9. Filip Lacus - Unique des Remparts 0 - 60,55 sec.

10. Boy-Adrian Van Gelderen - Cadouch Z 0 - 60,89 sec.

13. Cederick Deknudt - Vegas de Launay 0 - 61,44 sec.

15. Catherine Van Roosbroeck - F 0 - 63,02 sec.

16. Marine Scauflaire 0 - 63,83 sec.

20. Catherine Van Roosbroeck - Kardina Dwerse Hagen 0 - 64,74 sec.

21. Gauthier Mercenier - Lucky Strike 0 - 64,80 sec.

 

Class 7 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Jesse Luther (GER) - Quinley 0 - 0 - 40,36 sec.

7. Catherine Van Roosbroeck - Qiazetta Z 0 - 0 - 42,96 sec.

9. Charlotte Philippe - Cacharel de Amoranda Z 0 - 0 - 44,12 sec.

14. Gauthier Mercenier - Uni Stop 0 - 4 - 42,72 sec.

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden