Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op maandag 30 april en dinsdag 1 mei

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Saut d'obstacles.


R├ęsultats CSI2* Opglabbeek (BEL) 12 - 15 / 04 / 2018.


Class 1 Table A against the clock 1 m 40

2. Jens Vandenberk - Oblivion 0 - 55,25 sec.

16. Francois Brichart - Boosty Chavannais 0 - 62,85 sec.

18. Candice Lauwers - Bashka de Mortinsart 0 - 63,56 sec.

 

Class 2 Table A two phases 1 m 30

2. Melissa Laenen - Jaegermeister K 0 - 0 - 3,61 sec.

4. Dominique Hendrickx - Carly 0 - 0 - 34,74 sec.

10. James Peeters - Louisiano van het Blondveld 0 - 0 - 36,34 sec.

21. India Hertoghe - Christelle 0 - 0 - 39,70 sec.

 

Class 3 Table A agianst the clock 1 m 35

3. Mike Van Belle - Hakuna Matata C en M 0 - 64,93 sec.

13. Niels Bruynseels - Kinky van ’t Heike 0 - 77,68 sec.

 

Class 5 Table A two phases 1 m 35

1. Dominique Hendrickx - Carly 0 - 0 - 29,51 sec.

2. Kevin Gielen - Umbrella Brimbelles 0 - 0 - 30,26 sec.

9. James Peeters - Louisiano van het Blondveld 0 - 0 - 32,91 sec.

 

Class 6 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Dominique Hendrickx - Kannabais van de Bucxtale 0 - 0 - 41,94 sec.

5. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 0 - 44,91 sec.

8. Niels Bruynseels - Cairon 0 - 4 - 42,89 sec.

9. Candice Lauwers - Bashka de Mortinsart 0 - 4 - 44,84 sec.

11. Kevin Gielen - Captain 0 - 8 - 43,04 sec.

12. Viktor Daem - Palina de l’Escaut 1 - 78,44 sec.

16. Frank Deckers - Justin E 4 - 74,35 sec.

 

Class 7 Table A two phases 1 m 40

2. Jens Vandenberk - Contiki 0 - 0 - 31,55 sec.

8. James Peeters - J Adore 0 - 0 - 34,83 sec.

10. Niels Bruynseels - Jenson van ’t Meulenhof 0 - 0 - 38,58 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 40

1. Niels Bruynssels - Kinky van ’t Heike 0 - 62,66 sec.

8. Niels Bruynseels - Jenson van ’t Meulenhof 0 - 76,04 sec.

11. Claire Putters - Laemi 0 - 77,43 sec.

12. Dominique Hendrickx - Carly 4 - 62,58 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m 45

1. Jens Vandenberk - Contiki 0 - 0 - 36,90 sec.

3. Frank Deckers - Justin E 0 - 0 - 40,07 sec.

9. Viktor Daem - Palina de l’Escaut 0 - 4 - 44,29 sec.

 

Class 10 Table A agianst the clock 1 m 30

1. Kevin Gielen - Umbrealla Brimbelles 0 - 64,36 sec.

4. Savyana Verstappen - Hadise van de Wijngaardhoeve 0 - 69,52 sec.

9. Frank Deckers - Ferrari 0 - 75,31 sec.

 

Class 11 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Marlon Modolo Zanotelli (BRAà - Icarus 0 - 0 - 41,66 sec.

5. Candice Lauwers - Bashka de Mortinsart 0 - 0 - 47,04 sec.

9. Pascale Lombard - Spartacus 4 - 82,07 sec.

10. Brecht Goossens - Goodwill 4 - 82,40 sec.

 

Class 12 Table A agianst the clock 1 m 35

3. Eric Lombard - Vani Fraize 0 - 66,44 sec.

9. Brecht Goossens - Earl 0 - 76,81 sec.

 

Class 13 Table A two phases 1 m 35

9. James Peeters - Louisiano vna het Bondveld 0 - 0 - 28,78 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden