Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op maandag 30 april en dinsdag 1 mei

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


R├ęsultats CSI3* Moorsele - CSI3* Cagnes sur Mer 04 / 08 / 04 / 2018.


CSI3* Cagnes sur Mer (FRA)

Class 58 Table A agianst the clock 1 m 40

2. Maxime Harmegnies - Abigail 0 - 76,52 sec.

 

Class 60 Table A two phases 1 m 40

5. Maxime Harmegnies - Abiagil 0 - 0 - 37,06 sec.

 

Class 61 Table C 1 m 35

5. Nadege Janssen - Checkpoint Chacco 65,89 sec.

 

Class 63 Table A against the clock 1 m 35

1. Nadege Janssen - Vitot Kervec 0 - 63,59 sec.

3. Arnaud Doem - Bagatelle du Fleury 0 - 64,96 sec.

 

Class 64 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

11. Arnaud Doem - Hocus Pocus de Messitert 1 - 90,96 sec.

 

Class 65 Table A two phases 1 m 45 (LR)

4. Nadege Janssen - Checkpoint Chacco 0 - 0 - 34,84 sec.

13. Arnaud Doem - Edgard de Prefontaine 0 - 0 - 43,03 sec.

 

Class 66 Table A two phases 1 m 35

3. Arnaud Doem - Bagatelle du Fleury 0 - 0 - 35,62 sec.

7. Nadege Janssen - Vitot Kervec 0 - 0 - 36,50 sec.

 

 

CSI3* Moorsele (BEL)

Class I Table A two phases 1 m 35

3. Jan Claeys - Judy van de Beekhoek 0 - 0 - 28,75 sec.

5. Virginie Thonon - Falbert SB 0 - 0 - 29,11 sec.

9. Elisa Strubbe - Kalif 0 - 0 - 30,41 sec.

9. Nikita Taveirne - Jassimo vd Mangelaar 0 - 0 - 30,41 sec.

12. Elisa Strubbe - Ezzo Z 0 - 0 - 31,21 sec.

18. Nikita Taveirne - Up to Sky des Puys 0 - 0 - 33,84 sec.

21. Benny Naessens - Kolonel Cento 0 - 0 - 34,66 sec.

22. Philippe Vandoorne - Camille van de Calchie Z 0 - 0 - 35,06 sec.

24. Dominique Hendrickx - Kannabis van de Bucxtale 0 - 0 - 35,94 sec.

 

Class II Table A with jump off 1 m 45 (LR)

2. Bart Clarys - Joie de Toulon 0 - 0 - 43,85 sec.

5. Lieven Devos - Eldorrado MVNZ 0 - 0 - 45,26 sec.

10. Dominique Hendrickx - Colina Pijnvenhof Z 0 - 4 - 42,03 sec.

11. Jose Thiry - Cyrano d’Orbri 0 - 4 - 42,32 sec.

 

Class III Table A two phases 1 m 35

1. Thierry Goffinet - Hidelardehens 0 - 0 - 27,68 sec.

5. Benny Naessens - Cluysenaer PNI 0 - 0 - 31,17 sec.

8. Philippe Vandoorne - Camille van de Calchie Z 0 - 0 - 32,38 sec.

9. Melanie Deloof - It’s a Gamble 0 - 0 - 34,36 sec.

 

Class IV Table A with jump off 1 m 40

4. Anthony Wellens - Domenco 0 - 0 - 39,05 sec.

9. Rik Hemeryck - Jarvi de Sclef 0 - 1 - 42,21 sec.

10. Elisa Strubbe - Soir des Quarts 0 - 4 - 37,02 sec.

11. Philippe Le Jeune - Inshallah de Muze 0 - 4 - 41,19 sec.

 

Class V Table A with jump off 1 m 45 (LR)

7. Rik Hemeryck - Tum Play du Jouas 0 - 0 - 39,63 sec.

9. Philippe Le Jeune - Cabalgaro Z 0 - 0 - 40,84 sec.

11. Kelly Vandousselaere - Biarritz des Hauts Droits 0 - 0 - 42,09 sec.

12. Bart Clarys - Best Mix Caspar SSB 0 - 4 - 36,89 sec.

 

Class VI Table A against the clock 1 m 35

2. Benny Naessens - Cluysenaer PNI 0 - 64,02 sec.

3. Jose Thiry - Urinca Z 0 - 65,21 sec.

5. Thibaut Behaegel - Ugo du Manoir de Clavier 0 - 66,56 sec.

 

Class VII Table A against the clock 1 m 40

1. Anthony Wellens - Hope van het Krekelhof 0 - 59,71 sec.

5. Leslie Goethals - Car Love Epona B 0 - 67,97 sec.

 

Class VIII Table A against the clock 1 m 45 (LR)

2. Bart Clarys - Best Mix Caspar SSB 0 - 58,81 sec.

5. Jan Claeys - Charmeur van het Kloosterhof 0 - 60,13 sec.

6. Thierry Goffinet - Aagje de Bioagrico 0 - 60,16 sec.

11. Benny Naessens - Kolonel Cento 0 - 63,80 sec.

15. Elisa Strubbe - Soir des Quarts 0 - 66,30 sec.

16. Jose Thiry - Coco Chanel 0 - 68,45 sec.

 

Class IX Table A agianst the clock 1 m 40

5. Benny Naessens - Cluysenaer PNI 0 - 61,46 sec.

7. Anthony Wellens - Hope van het Krekelhof 0 - 62,55 sec.

8. Jan Claeys - Judy van de Beekhoek 0 - 63,46 sec.

 

Class X Grand Prix Table A with jump off 1 m 55 (LR)

1. Rik Hemeryck - Tum Play du Jouas 0 - 0 - 37,93 sec.

4. Lievne Devos - Giovanni van het Scheefkasteel 0 - 0 - 40,19 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden