Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op maandag 30 april en dinsdag 1 mei

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


R├ęsultats CSIOYR - CSIOJ - CSIOCh - CSIOP Opglabbeek (BEL) 05 - 08 / 04 / 2018.


Poneys

Class 13 Table A against the clock 1 m 25

5. Aline Sercu - Opaline Optima 0 - 64,36 sec.

7. Rania Dindane - Lizi van de Bochten 0 - 65,06 sec.

16. Aliki Rotsaert - Konquistador van Orchid’s 0 - 69,25 sec.

 

Class 14 Table A two phases 1 m 15

5. Charlotte Frederick - Orchid’s Colyne 0 - 0 - 31,72 sec.

6. Laura Ramedonck - Navayo 0 - 0 - 32,47 sec.

 

Class 20 Table A agianst the clock 1 m 30

8. Aline Sercu - Nero van de Bucxtale 12 - 69,51 sec.

 

Class 22 Table A against the clock 1 m 15

12. Juliette Buyse - Leif 4 - 60,61 sec.

 

Class 27 Table A with jump off 1 m 20

12. Charlotte Frederick - Orchid’s Colyne 0 - 4 - 38,36 sec.

 

Class 31 Table A against the clock 1 m 30

6. Aline Sercu - Opaline Optima 0 - 65,62 sec.

 

Class 32 Table A two phases 1 m 30

4. Aaron Tijskens - Nano van ’t Laar 0 - 0 - 30,51 sec.

5. Aliki Rotsaert - Konquistador van Orchid’s 0 - 0 - 31,26 sec.

10. Rania Dindane - Lizi van de Bochten 4 - 0 - 30,86 sec.

11. Aline Sercu - Apaline Optima 4 - 0  - 33,86 sec.

 

Class 25 Grand Prix Table A with jump off 1 m 30

1. Seamus Hughes Kennedy (IRL) - Rock Dee Jay 0 - 0 - 35,98 sec.

3. Aaron Tijskens - Superbre de Laloena 0 - 0 - 36,97 sec.

4. Marthe Van Gorp - Goliath van de Groenweg 0 - 0 - 37,54 sec.

5. Amber Frederick - Easter BB 0 - 0 - 37,88 sec.

12. Malin Bollen - Cavalor’s Mona Liesa 4 - 68,96 sec.

 

Children

Class 1 Table A against the clock 1 m 25

9. Louise Ameeuw - Lover Boy Z 0 - 60,39 sec.

 

Class 5 Table A with jump off 1 m 15

1. Louise Ameeuw - Bamako M’Aurea 0 - 0 - 34,37 sec.

3. Evelyne Putters - Freestyle van de Withoeve 0 - 0 38,06 sec.

8. Louise Ameeuw - Cewaldine 0 - 0 - 38,87 sec.

11. Catherine Spits - Saba du Bocage 0 - 4 - 38,76 sec.

12. Elise Van Den Branden - Luna van ’t Ruytershof Z 1 - 75,53 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 25

11. Albert Bruyneel - Kintus Fravanca 4 - 75,41 sec.

 

Class 15 Table A two phases 1 m 15

3. Louise Ameeuw - Bamako M’Aurea 0 - 0 - 27,01 sec.

4. Albert Bruyneel - Jalvaro II 0 - 0 - 27,31 sec.

5. Leon Brutsaert - Indiana 0 - 0 - 28,96 sec.

10. Louise Ameeuw - Cewaldine 0 - 4 - 28,05 sec.

 

Class 21 Table A against the clock 1 m 20

1. Evelyne Putters - Freestyle van de Withoeve 0 - 58,21 sec.

2. Evelyne Putters - Blossom van de Herenbrink 0 - 58,94 sec.

7. Louise Ameeuw - Bamako M’Aurea 0 - 67,77 sec.

 

Class 30 Table A two phases 1 m 25

4. Evelyne Putters - Freestyle van de Withoeve 0 - 0 - 33,53 sec.

5. Elise Van Den Branden - Lieberthina van ’t Ruytershof 0 - 0 - 33,93 sec.

11. Evelyne Putters - Angel van ’t Hof 0 - 4 - 38,96 sec.

 

Class 18 Grand Prix Table A with jump off 1 m 25

1. Agathe Martin (FRA) - Ateis de Clarence 0 - 0 - 27,85 sec.

9. Elise Van Den Branden - Brillianthina van ’t Ruytershof 0 - 0 - 32,19 sec.

 

Juniors

Class 3 Table A two phases 1 m 40

1. Thibault Philippaerts - Jaimi van Dorperheide 0 - 0 - 26,58 sec.

3. Anthony Philippaerts - Happy Feet Max 0 - 0 - 29,82 sec.

5. Thibeaut Spits - Juragold Bormes 0 - 0 - 32,90 sec.

7. Emilia Housen - Barika van de Helle 0 - 0 - 34,97 sec.

10. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 0 - 36,11 sec.

11. Lena Leonard - Gloria vh Kluizebos 0 - 0 - 36,62 sec.

13. Camille Demolie - Baccarat 0 - 0 - 37,72 sec.

14. Zara Poels - High Five 1 - 0 30,21 sec.

16. Steven Vermeir - Stb Fleuri van de Koekelberg 1 - 0 - 37,86 sec.

19. Emilie Conter - Fragile van ’t Paradijs 0 - 4 - 40,28 sec.

22. Anthony Philippaerts - Crescenda Z 1 - 1 - 40,74 sec.

 

Class 12 Table A against the clock 1 m 40

3. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 71,11 sec.

4. Thibault Philippaerts - Jaimi van Dorperheide 4 - 63,22 sec.

5. Gilles Nuytens - Jade S 4 - 64,66 sec.

6. Marthe Van Gorp - Diamond Star 4 - 69,56 sec.

7. Camille Demolie - Baccarat 4 - 71,52 sec.

8. Emilia Housen - Kongsberg Hh Z 4 - 72,35 sec.

10. Lena Leonard - Gloria vh Kluizebos 4 - 73,19 sec.

 

Class 17 Table A agianst the clock 1 m 40

1. Alexander Housen - Esprit van de Wellington 0 - 57,48 sec.

2. Thibault Philippaerts - Jaimi van de Dorperheide 0 - 59,63 sec.

3. Thibeau Spits - Dolce Vita DH 0 - 63,65 sec.

5. Camille Demolie - Baccarat 0 - 64,91 sec.

10. Emilie Conter - Fragile van ’t Paradijs 0 - 72,66 sec.

11. Camille Gerard - Dior van Berkenbroek 0 - 72,83 sec.

 

Class 24 Grand Prix Table A with jump off 1 m 40

1. Harry Allen (IRL) - Dis Moi tout de Clairbois 0 - 0 - 41,03 sec.

2. Max Sebrechts - Cacacha van het Schaeck 0 - 0 - 43,11 sec.

8. Tim Prouvé - Orson des Hayettes 0 - 4 - 42,32 sec.

9. Gilles Nuytens - Jade S 0 - 4 - 43,09 sec.

11. Thibault Philippaerts - Katanga vh Dingeshof 0 - 4 - 55,10 sec.

16. Camille Demolie - Chica Fino 4 - 69,41 sec.

 

Young Riders

Class 2 Table A two phases 1 m 45

9. Lien Van Ende - Ethias van ’t Elzenhof 0 - 0 - 35,13 sec.

 

Class 10 Table A against the clock 1 m 45

1. Lien Van Ende - Ethias van ’t Elzenhof 4 - 81,28 sec.

2. Femke De Graaf - Joker van de la Rosteehoeve 6 - 91,28 sec.

 

Class 16 Table A agianst the clock 1 m 45

7. Gilles Thomas - Konak 4 - 68,37 sec.

11. Jeroen De Winter - Karmelita van den Dries 4 - 73,82 sec.

12. Simon Prouve - Jatlantparflam vd Kleyenberg 5 - 75,54 sec.

 

Class 26 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45

1. Alexis Goulet - Cannavaro 0 - 73,36 sec.

6. Gilles Thomas - Konak 4 - 72,37 sec.

11. Jeroen De Winter - Karmelita van den Dries 5 - 76,70 sec.

 

Young Riders & Juniors

Class 4 Table A two phases 1 m 35

3. Gilles Faveere - Gipsy-F 0 - 0 - 27,07 sec.

7. Steven Vermeir - Jazz van ’t Kamerveld 0 - 0 - 28,24 sec.

11. Simon Prouve - Lord Prova 0 - 0 - 29,50 sec.

12. Dieter Vermeiren - Courville 0 - 0 - 30,10 sec.

 

Class 4.2 Table A two phases 1 m 35

2. Marthe Heudens - Best Mix Evana 0 - 0 - 26,82 sec.

4. Camille Demolie - Kalinka van ’t Heike 0 - 0 - 27,57 sec.

9. Marthe Heudens - Just Krack 0 - 0 - 29,00 sec.

15. Lien Van Ende - Curiosity 0 - 0 - 31,32 sec.

17. Simon Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 0 - 31,93 sec.

 

Class 23 Table A with jump off 1 m 30 / 1 m 35

3. Lien Van Ende - Cita P Z 0 - 0 - 38,42 sec.

9. Marthe Heudens - Best Mix Elien 0 - 4 - 37,37 sec.

11. Caro Baerts - Mag Master Z 0 - 4 - 39,41 sec.

13. Dieter Vermeiren - Courville 0 - 8 - 39,70 sec.

14. Arnaud Gaublomme - Banja-Luka DV 0 - 8 - 40,58 sec.

 

Class 28 Table A against the clock 1 m 30 / 1 m 35

12. Simon Prouvé - Lord Prova 0 - 68,84 sec.

13. Femke De Graaf - Joberlina vd la Rosteehoeve 0 - 69,31 sec.

16. Simon Prouvé - Kamira Prova 0 - 71,31 sec.

 

Class 29 Table A against the clock 1 m 40

1. Alexander Housen - Esprit van de Wellington 0 - 58,06 sec.

3. Caro Baerts - Hero van Heiste 0 - 64,76 sec.

4. Camille Demolie - Chica Fino 0 - 64,83 sec.

5. Marthe Heudens - Just Krack 0 - 68,14 sec.

11. Emilia Housen - Barika van de Helle 0 - 71,34 sc.

13. Simon Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 74,83 sec.

21. Emilie Conter - Crack Uno 0 - 78,58 sec.

22. Camille Demolie - Kalinka van ’t Heike 0 - 79,10 sec.

 

 

 

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden