Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI2* Lier (Bel) 26 - 28 / 01 / 2018.


Class 1 Table A against the clock 1 m 30

2. Lena Leonard - Gloria vh Kluizebos 0 - 61,72 sec.

4. Max Sebrechts - Anita du Park 0 - 62,33 sec.

5. Benjamin Pieters - Waka Waka Z 0 - 6342 sec.

6. Damien Plume - Idole 111 0 - 64,81 sec.

8. Axelle Druyts - Ellexa de Nuit 0 - 65,67 sec.

12. Victor Kumps - Dodea 0 - 68,78 sec.

 

Class 2A Table A against the clock 1 m 40

1. Wilm Vermeir - Jinternel 0 - 65,15 sec.

4. Kim Thiry - Il gagne van de Kwade Heyde 0 - 73,74 sec.

6. Steven Vermeir - STB Fleuri van de Koekelberg 0 - 81,72 sec.

7. Yves Vanderhasselt - Jeunesse 1 - 86,46 sec.

8. Niels Fockaert - Ballerina van den Aard 4 - 67,88 sec.

9. Chaouki Rijnders - Kynai van den Hengstenpoel 4 - 67,94 sec.

10. Gilles Thomas - Conaro 4 - 69,64 sec.

12. Donaat Brondeel - Jadorado van de Bremboshoeve 4 - 71,77 sec.

 

Class 2B Table A against the clock 1 m 40

1. Jan Claeys - Charmeur van het Kloosterhof 0 - 64,00 sec.

2. Koen Verdegem - Gursa van den Dael 0 - 67,01 sec.

5. Gilles Thomas - Janice 0 - 71,14 sec.

9. Stephanie Andries - For You 0 - 72,58 sec.

10. Donaat Brondeel - Just Biscuit van het Vlierhof 0 - 74,52 sec.

11. Hannes Symons - Loro Piana Banco d’Hyrencourt 0 - 75,40 sec.

12. Claire Putters - Copain de Muze 0 - 77,12 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 35

2. Jan Claeys - A Quibelle RR 0 - 0 - 24,65 sec.

3. Leonie Peeters - Quaresmas de Marchesana 0 - 0 - 24,78 sec.

4. Leonie Peeters - Catho 0 - 0 - 25,07 sec.

6. Thibeau Spits - Juragold Bormes 0 - 0 - 25,48 sec.

8. Jeroen Appelen - Courchevelle 0 - 0 - 26,00 sec.

 

Class 4 Table A two phases 1 m 40

1. Jan Claeys - Charmeur van het Kloosterhof 0 - 0 - 25,79 sec.

2. Niels Fockaert - Ballerina van den Aard 0 - 0 - 25,99 sec.

4. Gilles Thomas - Janice 0 - 0 - 26,66 sec.

5. Benjamin Pieters - Cabbo 0 - 0 - 27,32 sec.

7. Nick Vrins - Kadaffi van Orti 0 - 0 - 28,91 sec.

9. Lena Leonard - Gloria vh Kluizebos 0 - 0 - 29,41 sec.

11. Donaat Brondeel - Breemeersen Adorado 0 - 0 - 30,02 sec.

12. Hannes Symons - Loro Piana Bianco d’Hyrencourt 0 - 0 - 30,88 sec.

13. Kim Thiry - Casaleo Z 0 - 0 - 31,17 sec.

14. Catherine Van Roosbroeck - F 0 - 0 - 32,20 sec.

 

Class 6 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Benny Naessens - Just in Time 0 - 0 - 32,37 sec.

5. Yves Vanderhasselt - Jeunesse 0 - 0 - 36,22 sec.

6. Ann Carton-Grootjans - Kai Licha de Carmel 0 - 0 - 39,09 sec.

7. Ben Beevers - Dante 0 - 4 - 40,51 sec.

12. David Tanghe - Cumantin vd Hacienda Z 1 - 85,22 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 35

3. Benjamin Pieters - Cabbo 0 - 62,05 sec.

4. Leonie Peeters - Quaresmas de Marchesana 0 - 63,07 sec.

9. Benjamin Pieters - Waka Waka Z 0 - 67,60 sec.

10. Sander Kenis - Kidesssa VG 0 - 69,83 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m 30

1. Jens Vandenberk - Sultan du Brisey 0 - 0 - 34,44 sec.

3. Steven Vermeir - Jazz van ’t Kamerveld 0 - 0 - 35,32 sec.

4. Terry Van Dingenen - Knightrider E 0 - 0 - 36,43 sec.

5. Claire Putters - Laemi 0 - 0 - 36,43 sec.

7. Stephanie Janssens - Chouchou 0 - 0 - 38,03 sec.

9. Nick Vrins - Kinky Van ’t Heike 0 - 0 - 39,39 sec.

12. Jeroen Appelen - James 007 0 - 9 - 47,73 sec.

14. Sam Polleunis - Karaat van ’t Rietveld 0 - 33 - 67,62 sec.

15. Hannes Symons - Edouard du Bois Pinchet 0 - NP

15. Jan Claeys - A Quibelle RR 0 - NP

19. Ralph Putters - Estador 1 - 77,10 sec.

 

Class 10 Table A with jump off 1 m 40

2. Lena Leonard - Gloria vh Kluizebos 0 - 0 - 38,07 sec.

3. Niels Fockaert - Ballerina van den Aard 0 - 0 - 38,09 sec.

5. Catherine Van Roosbroeck - Ines 0 - 0 - 39,00 sec.

6. Kim Thiry - Il gagne van de Kwade Heyde 0 - 0 - 40,08 sec.

7. Max Sebrechts - Cacacha van het Schaeck 0 - 0 - 43,63 sec.

11. Sam Polleunis - Qanuk Z 1 - 76,78 sec.

12. Bunoit Moeskops - Damore vh Haneweehof Z 1 - 76,88 sec.

 

Class 11 Table A two phases 1 m 30 - 1 m 35

2. Chloé Ockerman - Quipper de la Roche 0 - 0 - 32,23 sec.

4. Louise gorus - Evanka FD van Thofterrijckel 0 - 0 - 32,84 sec.

6. Steven Vermeir - Qarrincha STB Z 0 - 0 - 34,12 sec.

7. Steven Vermeir - Jazz van ’t Kamerveld 0 - 0 - 34,33 sec.

8. Sam Polleunis - Qanuk Z 0 - 0 - 35,36 sec.

12. Evelyne Putters - Blossom van de Herenbrink 0 - 0 - 36,60 sec.

13. Jens Vandenberk - Tyson AZ 0 - 0 - 36,65 sec.

 

Class 12 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Yves Vanderhasselt - Jeunesse 0 - 0 - 40,62 sec.

2. Gilles Thomas - Conaro 0 - 0 - 41,95 sec.

3. Candice Lauwers - Bashka de Mortinsart 0 - 0 - 42,99 sec.

4. Jeroen Appelen - Grappeloup van het Reenhof 0 - 4 - 38.89 sec.

5. Frederic Vernaet - Artois d’Avillon 0 - 4 - 41,87 sec.

6. Donaat Brondeel - Jadorado van de Bremboshoeve 0 - 4 - 43,54 sec.

9. Wilm Vermeir - Gentiane de la Pomme 4 - 69,72 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden