Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Onze diensten zullen in onderhoud zijn op 25/1 ter optimalisatie en om de veiligheid van onze systemen te garanderen.

Gelieve te noteren dat onze VZW K.B.R.S.F vanaf 1 januari 2018 BTW-plichtig wordt.
Deze BTW-plichtigheid leidt in 2018 tot tariefwijzigingen.
U vindt onze nieuwe prijslijst 2018 via volgende link.
Voor meer informatie, aarzel niet om een mail naar myriam@equibel.be te sturen.
Op donderdag 25 januari, tussen 08:00u en 13:00u, zal de website niet toegankelijk zijn wegens technische werkzaamheden aan de servers in ons datacenter.

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI5*-W Mechelen (BEL 26 - 30 / 12 / 2017.


Class 1 Sires of the World Table A with jump off 1 m 40

2. Rachel Steffen – Uncanto di Villagana 0 – 0 – 38,45 sec.

3. Damien Haelterman – Hooligan de Laubry 0 – 0 – 39,34 sec.

5. Gregory Wathelet – MJT Nevados S 0 – 4 – 33,06 sec.

6. Jos Verlooy – Herald van ’t Ruytershof 0 – 4 – 34,39 sec.

9; Gilles Thomas – Cantario 0 – 4 – 35,44 sec.

10. Jérôme Guéry – Jupiter VG 0 – 12 – 37,82 sec.

 

Class 2 Masters 1 m 50

1. Simon Delestre (FRA) – Gain Line 0 – 0 – 0 – 0 – 0 – 28,73 sec.

2. Jérôme Guéry – Garfield de Tiji des Templiers 0 – 0 – 0 – 0 – 0 - 30,00 sec.

3. Olivier Philippaerts – Extra 0 – 0 – 0 – 0 – 4 – 35,00 sec.

 

Class 3 Table A against the clock 1 m 40

2. Wilm Vermeir – Gentiane de la Pomme 0 – 64,46 sec.

3. Olivier Philippaerts – Ustina Sitte 0 – 64,62 sec.

4. Christophe Vanderhasselt – Gino van de Vrunte 0 – 66,02 sec.

5. Gilles Thomas – Conaro 0 – 68,67 sec.

11. Chloe Vranken – Belora de Walyro 0 – 76,87 sec.

13. Nicola Philippaerts – H&M Vallonia de Reville 0 – 78,78 sec.

 

Class 4 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

3. Niels Bruynseels – Angel van ’t Hof – 0 – 0 – 38,05 sec.

6. Damien Haelterman – Hooligan de Laubry 0 – 4 – 36,74 sec.

9. Jos Verlooy – Caracas 0 – 8 – 36,85 sec.

10. Olivier Philippaerts – H&M Ikker 0 – 8 – 42,29 sec.

 

Class 5 Six Bars

6. EX Gilles Thomas – Uncas S 0 – 0 – 4

          Vincent Lambrecht – For Passion d’Ive Z 0 – 0 – 4

8. Jos Verlooy – Japatero Vdm 0 – 4

 

Class 6 Queens Cup

1. Petronella Andersson (SWE) – Mouse 0 – 0 – 34,20 sec.

3. Claire Putters – Fa Belle van Sombeke 0 – 4 – 36,63 sec.

4. Marjan De Wachter – Darcotique v. ’t Meulenhof 0 – 8 – 34,87 sec.

5. Hanne Mertens – Brunello di Fer 1 – 71,90 sec.

8. Zoe Conter – Soory de l’Hallali 4 – 66,47 sec.

9. Vicky Van De Poel – Demoiselle de la Pomme 4 – 68,82 sec.

10. Elisa Strubbe – Gladiator van ’t Paradijs 4 – 68,83 sec.

11. Ann Carton-Grootjans – Kai Licha de Carmel 4 – 68,87 sec.

 

Class 7 Table C A m 45 (LR)

2. Francois Mathy jr. – Falco van de Clehoeve 57,83 sec.

5. Olivier Philippaerts – Ustina Sitte 59,87 sec.

7. Wilm Vermeir – Gentiane de la Pomme 60,93 sec.

12. Chloe Vranken – Gamko S 70,30 sec.

 

Class 8 Grote Prijs Table A with jump off 1 m 50

1. Niels Bruynseels – Gancia de Muze 0 – 0 – 31,53 sec.

2. Pieter Devos – Apart 0 – 0 – 31,71 sec.

3. Nicola Philippaerts – H&M Harley vd Bisschop 0 – 0 – 31,77 sec.

4. Christophe Vanderhasselt – Indentity Vitseroel 0 – 0 – 32,90 sec.

10 Jérôme Guéry – Garfield de Tiji des Templiers 0 – 8 – 31,71 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m45

1. Niels Bruynseels – Angel van ’t Hof 0 – 0 – 31,70 sec.

 

Class 10 Longines FEI World Cup presented by Land Rover

Table A with jump off 1 m 60 (LR)

1. Harrie Smolders – Zinius 0 – 0 – 38,19 sec.

9. Francois Mathy jr. – Uno de la Roque 1 – 68,23 sec.

12. Nicola Philippaerts – H&M Harley vd Bisschop 4 – 64,17 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden