Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Onze diensten zullen in onderhoud zijn op 25/1 ter optimalisatie en om de veiligheid van onze systemen te garanderen.

Gelieve te noteren dat onze VZW K.B.R.S.F vanaf 1 januari 2018 BTW-plichtig wordt.
Deze BTW-plichtigheid leidt in 2018 tot tariefwijzigingen.
U vindt onze nieuwe prijslijst 2018 via volgende link.
Voor meer informatie, aarzel niet om een mail naar myriam@equibel.be te sturen.
Op donderdag 25 januari, tussen 08:00u en 13:00u, zal de website niet toegankelijk zijn wegens technische werkzaamheden aan de servers in ons datacenter.

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Résultats CSIJ-YR Mechelen (BEL) 26 - 30 / 12 / 2017.


Class A Table A two phases 1 m 30

1. Marthe Heudens – Best Mix Evana 0 – 0 – 30,23 sec.

4. Shari de Laet – Hypnose vd Bosrand 0 – 0 – 33,45 sec.

6. Femke de Graaf – Joberlina vd la Rosteehoeve 0 – 0 – 37,62 sec.

8. Thibault Philippaerts – Crescenda Z 0 – 4 – 30,86 sec.

9. Leonie Peeters – Quaresmas de Marchesana 0 – 4 – 31,04 sec.

10. Maverick Van Lent – Ursula des Vaux 0 – 4 – 31,34 sec.

11. Axel Vandoorne – Divine Louise 0 – 4 – 32,61 sec.

12. Elisa Strubbe – Imoon 0 – 4 – 32,65 sec.

 

Class B Table A against the clock 1 m 40

1. Leonie Peeters – Indiana vh Kapelhof 0 – 52,38 sec.

2. Dieter Vermeiren – Kingston Town 111 Z 0 – 52,92 sec.

3. Thibeau Spits – Jericho Dwerse Hagen 0 – 53,26 sec.

4. Dimme D’Haese – Farfelu de la Pomme 0 – 53,49 sec.

5. Jeroen De Winter – Karmelita van den Dries 0 – 54,28 sec.

8. Mathias Hazebroek – Jurre 0 – 57,41 sec.

9. Zara Poels – High Five 0 – 59,39 sec.

11. Lore Decock – Heschung van ’t Ameldonk 0 – 61,81 sec.

12. Sander Vermeiren – Easy Dith 4 – 49,06 sec.

 

Class C Table A against the clock 1 m 30

1. Dieter Vermeiren – Ilias van het hof ter Velde 0 – 49,94 sec.

2. Gilles Nuytens – Foulon Z 0 – 51,73 sec.

3. Thibeau Spits – Juragold Bormes 0 – 51,87 sec.

5. Arnaud Gaublomme – Banja-Luka Dv 0 – 53,19 sec.

6. Thomas Thometschek – Emona Rv 0 – 53,62 sec.

7. Julie De Pelsmaeker – Artico 2 0 – 54,72 sec.

8. Dimme D’Haese – Beijng LS La Silla 0 – 55,53 sec.

9. Steven Vermeir – Jazz van ’t Kamerveld 0 – 55,57 sec.

10. Lien Van Ende – Cita P Z 0 – 57,32 sec.

11. Liesje Vanderwegen – Grease van ’t Prinsenveld 0 – 57,60 sec.

11. Zara Poels – High Five 0 – 57,60 sec.

 

Class D Table A with jump off 1 m 40

1. Gilles Nuytens – Jade S 0 – 0 – 34,21 sec.

2. Max Sebrechts – Cacacha van het Schaeck 0 – 0 – 39,85 sec.

3. jeroen De Winter – Karmelita van den Dries 0 – 1 – 42,39 sec.

4. Dieter Vermeiren – Kingston Town 111 Z 0 – 4 – 33,00 sec.

5. Lore Decock – Heschung van ’t Ameldonk 0 – 4 – 34,99 sec.

6. Thibault Philippaerts – Cataleya 3 0 – 4 – 38,65 sec.

7. Leonie Peeters – Indiana vh Kapelhof 0 – 8 – 35,04 sec.

8. Axel Vandoorne – Baileyx Louis 0 – 12 – 38,95 sec.

9. Marthe Van Gorp – Diamond Star 4 – 67,39 sec.

10. Dries Goossens – Gina 4 – 68,26 sec.

11. Thibeau Spits – Jericho Dwerse Hagen 4 – 69,75 sec.

 

Class E Table A two phases 1 m 30

1. Thibeau Spits – Juragold Bormes 0 – 0 – 27,41 sec.

2. Dieter Vermeiren – Ilias van het hof ter Velde 0 – 0 – 28,06 sec.

3. Gilles Nuytens – Foulon Z 0 – 0 – 28,47 sec.

4. Shari de Laet – Hypnose vd Bosrand 0 – 0 – 28,69 sec.

5. Thomas Thometschek – Emona Rv 0 – 0 – 29,56 sec.

6. Elisa Strubbe – Imoon 0 – 0 – 30,21 sec.

9. Louise Van Laer – Canny Blue 0 – 0 – 31,30 sec.

12. Neal Vanderwegen – Carlina DH 0 – 0 – 36,00 sec.

13. Jonas Troubleyn – Dankjewel van het Bagoniebos 0 – 0 – 36,49 sec.

 

Class F Grand Prix Table A with two rounds 1 m 40

1. Claire Putters – Copain de Muze 0 – 0 – 64,11 sec.

2. Tim Prouvé – Orson des Hayettes 0 – 0 – 64,82 sec.

3. Gilles Nuytens – Jade S 0 – 4 – 56,19 sec.

5. Jeroen De Winter – Karmelita van den Dries 0 – 8 – 56,96 sec.

6. Leonie Peeters – Indiana vh Kapelhof 4 – 4 – 63,18 sec.

8. Brent Gaublomme – Valley 0 – 8 – 65,29 sec.

9. Elisa Strubbe – Soir des Quarts 0 – 12 – 62,22 sec.

11. Max Sebrechts – Cacacha van het Schaeck 4 – 66,28 sec.

12. Thibault Philippaerts – Cataleya 3 4 – 66,33 sec.

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden