Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Onze diensten zullen in onderhoud zijn op 25/1 ter optimalisatie en om de veiligheid van onze systemen te garanderen.

Gelieve te noteren dat onze VZW K.B.R.S.F vanaf 1 januari 2018 BTW-plichtig wordt.
Deze BTW-plichtigheid leidt in 2018 tot tariefwijzigingen.
U vindt onze nieuwe prijslijst 2018 via volgende link.
Voor meer informatie, aarzel niet om een mail naar myriam@equibel.be te sturen.
Op donderdag 25 januari, tussen 08:00u en 13:00u, zal de website niet toegankelijk zijn wegens technische werkzaamheden aan de servers in ons datacenter.

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Résultats CSI2* Lier (BEL) 14 - 17 / 12 / 2017.


Class 1A Table A against the clock 1 m 30

4; Julie De Pelsmaeker – Artico 2 0 – 56,98 sec.

6. Neal Vanderwegen – Lucas van ’t Prinsenveld 0 – 59,43 sec.

7. Lander De Bruyn – Jasmin van de Kwekenhoeve 0 – 61,40 sec.

8. Coline Brants – Dynamiet 0 – 62,61 sec.

9. Kim Van Decraen – Jolien van de Hondshoef 0 – 63,09 sec.

10. Bunoit Moeskops – Damore vh Haneweehof Z 0 – 64,08 sec.

13. Louise Van Laer – Jakarta van het Raafveld 0 – 65,94 sec.

14. Julie De Pelsmaeker – Daloubette van de Krekebeke 0 – 69,75 sec.

 

Class 1B Table A against the clock 1 m 30

1. Thierry Goffinet – Jack Russel DB 0 – 50,51 sec.

3. Jeroen De Winter – Calamity Jane Z 0 – 56,47 sec.

5. Pieter Kenis – Eugene van ’t Vallehof 0 – 57,91 sec.

7. Kirsten Rombouts – Destenation 0 – 62,12 sec.

8. Laure Smans – Beauty Black 0 – 62,89 sec.

 

Class 2A Table A against the clock 1 m 40

1. Frederic Vernaet – Just a Gamble 0 – 58,66 sec.

2. Jos Verlooy – Herald van ’t Ruytershof 0 – 60,77 sec.

6. Gilles Thomas – Uncas S 0 – 64,70 sec.

9. Christophe Vanderhasselt – Identity Vitseroel 0 – 67,51 sec.

11. Niels Fockaert – Ballerina van den Aard 0 – 68,72 sec.

15. Rik Hemeryck – Ulyss Morinda 0 – 70,68 sec.

16. Yves Vanderhasselt – Jeunesse 1 – 71,14 sec.

17. Ben Beevers – Dante 1 – 72,38 sec.

18. Gudrun Patteet – Sea Coast Clintissima Z 1 – 72,89 sec.

19. Gilles Detry – Catwalk Harry 1 – 73,39 sec.

23. Guy Janssens – Evert 2 – 75,64 sec.

 

Class 2B Table A with jump off 1 m 40

1. Chloe Vranken – Elton Jones 0 – 58,82 sec.

2. Benny Naessens – Just in Time 0 – 60,00 sec.

4. Jean-Christophe De Grande – Dorus du Domain Z 0 – 60,58 sec.

5. Vincent Lambrecht – Just Engergie 0 – 61,37 sec.

6. Jeroen Appelen – Grappeloup van het Reenhof 0 – 61,66 sec.

7. Ann Carton-Grootjans – Irvine ter doorn 0 – 62,35 sec.

8. Anthony Wellens – Jetot Fravanca 0 – 62,92 sec.

10. Dimme D’Haese – Beijing LS La Silla 0 – 63,13 sec.

12. Donaat Brondeel – Just Biscuit van het Vlierhof 0 – 63,44 sec.

14. Virginie Thonon – High Tech Vy de Septon 0 – 63,49 sec.

16. Wouter Devos – Tonik Hero 0 – 64,36 sec.

17. Jos Verlooy – Japatero VDM 0 – 65,60 sec.

20. Jens Wuyts – Jackson van de Goorhoeve 0 – 65,79 sec.

21. Fabrice Galdini – Jack Daniels van het Eetzeveld 0 – 66,18 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 35

2. Guy Janssens – Fun Again 0 – 0 – 27,12 sec.

3. Francois Brichart – Dragonball 0 – 0 – 27,22 sec.

4. Sven Van Dijck – Capiche ter Elzen 0 – 0 – 27,29 sec.

5. Koen Vereecke – Ugo Manciais 0 – 0 – 27,37 sec.

11. Catherine Van Roosbroeck – Ines 0 – 0 – 31,68 sec.

12. Dimme D’Haese – Townhead Tendresse du Fort 0 – 0 – 32,04 sec.

13. Karel Cox – Itackie Deux 0 – 0 – 32,09 sec.

14. Walter Lelie – Evitason van ’t Paradijs 0 – 0 – 32,26 sec.

 

Class 4 Table A two phases 1 m 40

2. Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 0 – 29,27 sec.

3. Geoffrey Cobbaut – Uomini 0 – 0 – 31,33 sec.

6. Gilles Thomas – Uncas S 0 – 0 – 32,80 sec.

8. Gudrun Patteet – Sea Coast Just the Music 0 – 0 – 37,18 sec.

9. Kirsten Rombouts – Destenation 0 – 0 – 37,28 sec.

11. Jorik Vervoort – Belanda 0 – 0 – 39,75 sec.

15. Gilles Detry – Catwalk Harry 0 – 0 – 41,39 sec.

16. Karel Cox – Gentleman 0 – 0 – 42,44 sec.

18. Jos Verlooy – Herald van ’t Ruytershof 0 – 4 – 32,06 sec.

21. Niels Bruynseels – Chief 0 – 4 – 33,29 sec.

22. Brecht Bille – Imperatrice vd Donkhoeve 0 – 4 – 33,39 sec.

23. Dimme D’Haese – Beijing LS La Silla 0 – 4 – 33,42 sec.

24. Wouter Devos – Just Me D 0 – 4 – 33,79 sec.

25. Gudrun Patteet – Sea Coast Coco Berlini 0 – 4 – 35,64 sec.

 

Class 6 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Jos Verlooy – Japatero VDM 0 – 0 – 38,25 sec.

2. Thierry Goffinet – Aagje de Bioagrico 0 – 0 – 38,51 sec.

4. Vincent Lambrecht – Just Energie 0 – 0 – 39,11 sec.

5. Gudrun Patteet – Sea Coast Clintissima Z 0 – 0 – 39,60 sec.

6. Guy Janssens – Evert 0 – 0 – 40,50 sec.

7. Marjan De Wachter – Darcotique van ’t Meulenhof 0 – 0 – 40,98 sec.

9. Gilles Thomas – Janice 0 – 4 – 40,36 sec.

11. Patrik Spits – Bellissimo Z 0 – 4 – 41,46 sec.

14. Gilles Detry – Catwalk Capone 0 – 4 – 46,17 sec.

15. José Thiry – Cyrano d’Orbri 0 – 8 – 40,29 sec.

16. Kirsten Rombouts – Euptric van Beek 0 – 8 – 41,11 sec.

18. Wouter Devos – Tonik Hero 0 – 8 – 42,21 sec.

21. Karel Cox – Sea Coast Ideo d’O 0 – 11 – 52,44 sec.

24. Frederic Vernaet – Just a Gamble 1 – 70,28 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 35

1. Thibeau Spits – Juragold Bormes 0 – 59,04 sec.

3; Niels Bruynseels – Chief 0 – 60,70 sec.

5. Tim Van Hal – Uzo of Greenhill Z 0 – 64,98 sec.

7. Sven Van Dijck – Caressetie 0 – 66,36 sec.

10. Catherine Van Roosbroeck – Ines 0 – 68,07 sec.

12. Walter Lelie – Evitason van ’t Paradijs 0 – 69,29 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m 30

1. Jeroen Appelen – Courchevelle 0 – 0 – 32,04 sec.

2. Virginie Thonon – Danaide du Houssoit 0 – 0 – 32,53 sec.

3. Thierry Goffinet – Lousiana H 0 – 0 – 32,77 sec.

5. Donaat Brondeel – Breemeersen Adorado 0 – 0 – 35,76 sec.

6. Liesje Vanderwegen – Grease van ’t Prinsenveld 0 – 0 – 35,80 sec.

7. Jorik Vervoort – Kasperanto 0 – 0 – 37,62 sec.

12. Mathias Hazebroek – Hanibal 0 – 9 – 47,90 sec.

13. Niels Fockaert – Karida van den Aard Z 0 – 12 – 27,97 sec.

14. Jelle Hoorens – Gemmeric vd Wellington 0 – 14 – 48,61 sec.

 

Class 10 Table A with jump off 1 m 40

3. Donaat Brondeel – Just Biscuit van het Vlierhof 0 – 0 – 36,55 sec.

5. Karel Cox – Gentleman 0 – 0 – 37,05 sec.

6. Jos Verlooy – Herald van ’t Ruytershof 0 – 0 – 37,40 sec.

7. Geoffrey Cobbaut – Uomini 0 – 0 – 37,44 sec.

8. Dimme D’Haese – Townhead Tendresse du Fort 0 – 0 – 37,88 sec.

10. Donaat Brondeel – Jadorado van de Bremboshoeve 0 – 0 – 39,33 sec.

11. Gilles Thomas – Janice 0 – 4 – 36,80 sec.

13. Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 8 – 38,40 sec.

14. Neal Vanderwegen – Nabab’s Girl JH Z 0 – 8 – 39,32 sec.

15. Brecht Bille – Imperatrice vd Donkhoeve 0 – 8 – 39,67 sec.

17. Jorik Vervoort – Belanda 1 – 67,01 sec.

22. Kirsten Rombouts – Destenation 1 – 69,46 sec.

 

Class 12 Table A two phases 1 m 35

2. Chaouki Rijnders – Kynai van den Hengstenpoel 0 – 0 – 28,94 sec.

5. Koen Vereecke – Ugo Manciais 0 – 0 – 31,33 sec.

7. Jean-Christophe De Grande – Dulora 0 – 0 – 32,70 sec.

9. Jorik Vervoort – Candro van de Zuuthoeve 0 – 0 – 32,87 sec.

10. Catherine Van Roosbroeck – Ines 0 – 0 – 33,33 sec.

11. Pieter Kenis – Juldo Castanoo 0 – 0 – 33,51 sec.

12. Jeroen De Winter – Calamity Jane Z 0 – 0 – 33,55 sec.

13. Jeroen Appelen – Courchevelle 0 – 0 – 33,80 sec.

17. Nina Peters – Hope van het Krekelhof 0 – 0 – 35,64 sec.

18. Claire Van Der Heyde – Belladonna II de Longpré 0 – 0 – 35,77 sec.

19. Geert Van Den Branden – Damosa van de Koelaar 0 – 0 – 36,11 sec.

 

Class 13 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Ann Carton-Grootjans – Irvine ter Doorn 0 – 0 – 40,95 sec.

2. Jeroen Appelen – Grappeloup van het Reenhof 0 – 0 – 41,90 sec.

4. Dimitry Noterman – Bacardi-Rhum de Muze 0 – 0 – 43,11 sec.

5. Yves Vanderhasselt – Jeunesse 0 – 0 – 43,53 sec.

6. Kim Thiry – Givale vd Windheuvel 0 – 0 – 46,78 sec.

14. Chloe Vranken – Elton Jones 0 – 8 – 40,49 sec.

 

20. Ben Beevers – Dante 1 – 73,48 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden