Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn van maandag 25/12 tot en met maandag 1/01

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSIU25 - CSIJ - CSICh - CSIP Lichtenvoorde 23 - 26 / 11 / 2017.


U25

Class 7 Table A two phases 1 m 20

5. Tim Prouvé - C Prova Z 0 - 0 - 42,26 sec.

 

Class 13 Table A two phases 1 m 40

10. Max Sebrechts - Anita du Park 0 - 0 - 39,01 sec.

11. Laurens Houben - Cuba Libre 0 - 0 - 40,45 sec.

 

Class 17 Table A with jump off 1 m 20

1. Tim Prouvé - C Prova Z 0 - 0 - 31,39 sec.

 

Class 18 Table A against the clock 1 m 35

1. Gilles Nuytens - Elando Ct 0 - 61,19 sec.

6. Alexander Housen - Ivanhoe 0 - 71,28 sec.

14. Anthony Philippaerts - Happy Feet max 4 - 61,22 sec.

16. Emilia Housen - Barika van de Helle 4 - 62,47 sec.

16. Max Sebrechts - Fantast 4 - 66,09 sec.

 

Class 21 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45

1. Lisa Everts (NED) - Red Bull 0 - 4 - 39,30 sec.

2. Maartje Verberckmoes - Jugano van de Vosberg 0 - 11 - 44,78 sec.

4. Thibault Philippaerts - D Cancarra A.C. 1 - 69,60 sec.

6. Laurens Houben - Evarado 1 - 70,01 sec.

7. Laurens Houben - Cuba Libre 2 - 74,91 sec.

 

Juniors

Class 3 Table A two phases special 1 m 30

2. Gilles Nuytens - Jade S 0 - 0 - 29,01 sec.

4. Max Sebrechts - Fantast 0 - 0 - 30,21 sec.

5. Anthony Philippaerts - Happy Feet Max 0 - 0 - 30,39 sec.

6. Thibault Philippaerts - Crescenda Z 0 - 0 - 30,55 sec.

7. Lynn Bloemer - Kiela Contact 0 - 0 - 30,93 sc.

8. Jerome Schmidt - Chica 0 - 0 - 31,14 sec.

9. Alexander Housen - Ivanhoe 0 - 0 - 31,65 sec.

 

Class 6 Table A with jump off 1 m 35

1. Alexander Housen - Esprit van de Wellington 0 - 0 - 27,91 sec.

3. Maartje Verberckmoes - Guidam’s Willow The Second 0 - 0 - 29,23 sec.

4. Anthony Philippaerts - Goofy Van ’t Laerhof 0 - 0 - 29,63 sec.

5. Alexander Housen - Lorelei van het Waterschoot Z 0 - 0 - 31,58 sec.

8. Jerome Schmidt - Quioto 0 - 0 - 38,39 sec.

11. Simon Morssinkhof - Bubsylon  0 - 4 - 31,67 sec.

12. Emilia Housen - Flicka 0 - 4 - 32,68 sec.

 

Class 10 Table A with jump off 1 m 30

1. Max Sebrechts - J’Adore van de Meulenberg 0 - 0 - 28,75 sec.

4. Anthony Philippaerts - Happy Feet Max 0 - 4 - 27,43 sec.

9. Emilia Housen - Barika van de Helle 4 - 58,24 sec.

10. Jerome Schmidt - Jatropha 4 - 59,47 sec.

 

Class 14 Table A against the clock 1 m 35

1. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 57,25 sec.

9. Thibault Philippaerts - Cataleya 0 - 65,12 sec.

 

Class 25 Grand Prix Table A with jump off 1 m 40

1. Gilles Nuytens - Jade S 0 - 0 - 36,94 sec.

3. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 0 - 38,01 sec.

8. Thibault Philippaerts - Cataleya 0 - 4 - 49,68 sec.

9. Max Sebrechts - Cacacha van het Schaeck 0 - 5 - 52,09 sec.

10. Maartje Verberckmoes - Arco d’Hobercourt 0 -

 

Children

Class 9 Table A two phases special 1 m 10

1. Aline Sercu - Fiona v. Lindehoeve 0 - 0 - 31,68 sec.

 

Class 16 Table A with jump off 1 m 10

4. Aline Sercu - Kiona v. Lindehoeve 0 - 0 - 31,30 sec.

 

Class 19 Table A two phases 1 m 20

5. Sophie Schmidt - Cool Max 0 - 4 - 35,51 sec.

 

Class 22 Table A against the clock 1 m 10

1. Aline Sercu - Kiona v. Lindehoeve 0 - 51,47 sec.

 

Class 24 Grand Prix Table A with jump off 1 m 25

1. Meikz Zwartjens (NED) - Gaillard de la Pomme 0 - 4 - 37,24 sec.

9. Sophie Schmidt - Cool Max 8 - 63,48 sec.

 

Ponies

Class 4 Table A tow phases special 1 m 15

4. Aline Sercu - Opaline Optima 0 - 0 - 27,36 sec.

 

Class 11 Table A against the clock 1 m 25

2. Aline Sercu - Nero van de Bucxtale 0 - 63,24 sec.

3. Gilles Nuytens - Kamirez van Orchid’s 0 - 64,01 sec.

11. Gilles Nuytens - Ballyowen Maybell Molly 0 - 75,97 sec.

 

Class 15 Table A with jump off 1 m 15

6. Aline Sercu - Opaline Optima 0 - 0 - 31,94 sec.

8. Viktor Morssinkhof - Roberlina 0 - 0 - 38,34 sec.

 

Class 26 Grand Prix Table A with jump off 1 m 30

1. Pam Nieuwenhuis (NED) - Zeppe van de Ijsseldijk 0 - 0 - 36,57 sec.

3. Gilles Nuytens - Ballyowen Maybell Molly 0 - 0 - 37,76 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden