Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 16 - 19 / 11 / 2017.


JUMPING

CSI5*- W Stuttgart (GER)

Karel Cox : Cor van de Wateringhoeve -Quickchin WH Z  - Sea Coast Ideo d’O

Francois Mathy jr. : Cassis van de Kranenburg - Falco van de Clehoeve - Uno de la Roque

Nicola Philippaerts : Aikido Z - H&M Harley vd Bisschop - H&M Chilli Willi

Olivier Philippaerts : H&M ikker - H&M Legend of Love - H&M Challenge vd Begijnakker

 

CSIP Stuttgart GER)

Malin Bollen : Cavalor’s Mona Liesa

 

CSI4* Rouen (Fra)

Gaetan Decroix : Quel Homme de Hus - Vogue de Suerone

Damien Haelterman : Hooligan de Laubry - Imandra de Laubry - Jessica de Laubry

Judy-Ann Melchior : Ailina Z - Clintrexo Z

José Thiry : Coco Chanel - Cyrano d’Orbri - Verdi vd Withoeve Z

Christophe Vanderhasselt : Caroline T. Z - Gino van de Vrunte - Identity Vitseroel

Yves Vanderhasselt : Jeunesse - Keops vd Begijnakker

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte - Gentiane de la Pomme - IQ van het Steentje

 

CSI1* Rouen (FRA)

Tolga Aksoyek - Karline De Brabander - Clara De Keyser - Thibault Le Jeune - Elias Olsen - Sonia Stacquez

 

CSI3* Vermezzo (ITA)

Arnaud Doem : Amoiselle du Fleury - Hocus Pocus de Messitert

Frantz Ducci : C Lena du Grand Champ - Urbane de Puychety

Ignace Philips : Izmir van de Baeyenne - Jidona vh Dingenshof - Victorio des Grez

 

CSI3* Guangzhou (CHN)

Jolien Maenhaut : Enjoy - Pommeau du Heup

 

CSI2*- CSI1* - CSIYH1* Kronenberg (NED)

Viktor Daem - Rik Hemeryck - Nadege Janssen - Gudrun Patteet - Brigitte Vanhalme - Frank Vandereyken - Gregory Wathelet

 

CSIP Opglabbeek (BEL)

Nancy Campo : Joly’s Fidalgo

Yentl Desmare : Snippeling Tristan

Amber Frederick : Easter BB

Charlotte Frederick : Orchid’s Colyne

Charlotte Frippiat : Vico des Flagues

Margaux Frippiat : Ivarius van de Boshoeve

Jeanne Lecrecq : Ruby des 3 Epis de la Ruche

Max Sebrechts : Kilmullen Olympic Cruise

Ylona Thijs : Kantje’s Eilard

Aaron Tijskens : Superbre de Laloena

Linde Van Boxstael : Landgraf vd Gorenweg

Pauline Van Dyck : Orchid’s Azalea

Jules Van Hoydonck : Orchid’s Cenda

 

CSICh-A Opglabbeek (BEL)

Amber Frederick : Winning Day Z

Emilia Housen : Barika van de Helle

Rhune Leenknegt : Furie Z de Wulf Selection

Lies Malisart : Charismo C - Kato

Evelyne Putters : Blossom van de Herenbrink - Freestyle van de Withoeve

Nicolas Rombouts : Fuptric van Beek

Sophie Schmidt : Cool Max

Linde Van Boxstael : Jamsine v ’t Elshout

Jens Van Dyck : Connor III

 

CSIJ Opglabbeek (BEL)

Margot Alongi : Eiralys du Miclot - Raclab II G - Unestar de Bettegney

Caro Baerts : Hero van Heiste - Maq Master Z - Mielano van Meyeershof Z

Lynn Bloemer : Kiela Contact

Emilie Conter : Chin Champ - Jealous

Camille Demolie : Chica Fino - Foxtrot C

Yentl Desmare : Hapoli van de Steenoven Z

Michiel Desmet : Cinderella - Ronald

Alizee Fensie : Harry Potter Sept - Rambo des Hayettes

Camille Gerard : Jedam

Kobe Hendrix : Galoubet Fravanca

Marthe Heudens : Best Mix Elien - Best Mix Evana

Chloe Heyrman : Quidams Rubenbos S Z

Alexander Housen : Cassandra - Esprit vd Wellington - Lorelei van het Waterschoot Z

Emilia Housen : Flicka-P - Kongsberg Hh Z

Simon Morssinkhof : Bubsylon - Notre Star Z - Perigrosso

Anthony Philippaerts : Edita - Goofy van ’t Laerhof

Thibault Philippaerts : Extra - Isolne van Dorperheide

Zara Poels : High Five

Tim Prouvé : C-Prova Z - Colore del Cacciatore - Orson des Hayettes

Claire Putters : Fa Belle van Sombeke - Laemi

Jordi Rombouts : Dijon de Toxandria

Jerome Schmidt : Chica - Jatropha - Quioto

Jinse Van Der Haegen : Juventus van het Blauwhof - Picobello

Dries Van Dyck : Eloma-M - Enzo

Ruben Van Dyck : Joline van het Exelmanshof

Jules Van Hoydonck : Jitsu vd Middelstede

Maverick Van Lent : Guidam van het Acherhoek - Urula des Vaux

Maartje Verberckmoes : Arco d’Obercourt - Guidam’s Willow the Second

 

CSIU25 Opglabbeek (BEL)

Emilie Conter : Mufasa - Viva

Ruben De Coster : Hurricane - Jerlin

Victoire Delforge : Basco du Chene

Camille Demolie : G-Star du Cartier - Kalinka van ’t Heike

Dries Goossens : Gina - Jezebel van de Veldhoek

Sofie Herbots : Dante

Marine Lenoble : Bugsy Malone d’Hof ten Bos - Cap Diamond d’Hof ten Bos - Easy Day d’Hof ten Bos

Romy Morssinkhof : Vivolta de Gree

Simon Morssinkhof : Cara Victoria - Bubsylon

Leonie Peeters : Al Capone - Belanda - Indiana vh Kapelhof

Simon Prouvé : Jatlantparflam vd Kleyenberg - Kamira Prova

Claire Putters : Copain de Muze - Laemi

Hannes Symons : Berlin vd Schemmenersberg Z

Kim Van Decraen : Jolien van de Hondshoef

Lien Van Ende : Cita P Z - Ethias van ’t Elzenhof

Maartje Verberckmoes : Cous Cous - Jugano vd Vosberg

Axelle Windels : Kora - Kyra

 

EVENTING

CIC3* Le Pouget (FRA)

Virginie Caulier : Cocaine de la Baille Rouge

Christian Chabot : Barlison

Hendrik Degrox : Countrie

Karin Donckers : Jalapeno

Kris Vervaecke : Calista Z - Quantanamo van Alsingen

Senne Vervaecke : Feebe van Alsingen

 

CCI2* Le Puget (FRA)

Christian Chabot : Diabolo

Ann Sofie Coevoet : Chivas Regal Z

Julien Despontin : Clever Man Waf

Karin Donckers : Nolimit Vdb Z - Un Amour de Texo

Lauren Eggermont : Every Chico Sun

Audrey Franche : Quiloup de Kerser

Peter Sterkens : Enzo G

 

CCI1* Le Puget (FRA)

Leon Binard : Painter’s Igor

Hendrik Degros : Lanciano

Lauren Eggermont : Master PJ

Remco Geldhof : Looping van ’t Kinroyderveld

 

CIC1* Le Pouget (FRA)

Audrey Franche : Di Caprio

Audrey Gilson : Hincapie

Senne Vervaecke : Google van Alsingen

Silke Vervaecke : Hitmo van Alsingen

 

MENNEN

CAI-W Stuttgart (GER)

Edouard Simonet : Aba Sam - Fahri H - Ferrero Vh Cipershof - Lordit - Nynke - Puksis - Topspeed Sanne - Yk Topspeed Long Beach

 

ENDURANCE

CEI2* 120 Follonica (ITA)

Elisabeth Hardy : Rigoletto by Zaimes

 

CEI1* 80 Pamiers (FRA)

Karin Boulanger : Aboufatmal Apal


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden