Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI3* Opglabbeek (BEL) 09 - 12 / 11 / 2017.


Class 1 Table A two phases 1 m 35

6. Ann Carton-Grootjans - Kai Licha de Carmel 0 - 0 - 30,22 sec.

10. Sam Polleunis - Qanuk Z 0 - 0 - 33,39 sec.

15. Marie Kundycki - I Circa D’Or 0 - 0 - 35,89 sec.

 

Class 2 Table A against the clock 1 m 40

6. Frederic Vernaet - Gin Duidam 0 - 66,22 sec.

9. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 70,63 sec.

10. Wouter Devos - Just Me D 0 - 71,84 sec.

11. Yves Awouters - Carisma von Hary z 0 - 72,63 sec.

15. Karline  de Brabander - Fantomas de Muze 0 - 73,76 sec.

16. Gilles Detry - Catwalk Harry 0 - 74,88 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 40

2. Gilles Dunon - Jango S 0 - 0 - 30,52 sec.

3. Kevin Gielen - Jiqueenturo di Luna 0 - 0 - 30,74 sec.

4. Damien Plume - Navarro UK 0 - 0 - 31,65 sec.

8. Thomas Van Minnebruggen - Koshin de Muze 0 - 0 - 32,99 sec.

12. Sam Polleunis - Qanuk Z 0 - 0 - 34,84 sec.

 

Class 3B Table A two phases 1 m 40

3. Sam Polleunis - Eurli Fravanca 0 - 0 - 30,92 sec.

4. Koen Vereecke - Chevignon 0 - 0 - 31,99 sec.

9. Dries Dekkers - Victor 0 - 0 - 33,36 sec.

10. Karel Cox - Gentleman 0 - 0 - 33,70 sec.

12. Wouter Devos - Emporio van ’t Holeinde 0 - 0 - 34,95 sec.

13. Frank Deckers - Justin E 0 - 0 - 35,28 sec.

 

Class 4 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

6. Gilles Thomas - Conaro 0 - 0 - 36,33 sec.

7. Damien Haelterman - Hooligan de Laubry 0 - 0 - 42,48 sec.

19. Dries Dekkers - D&J Havanna 4 - 66,89 sec.

 

Class 5 Table C 1 m 45

1. Wouter Devos - Just Me D 57,59 sec.

2. Gilles Thomas - Janice 58,69 sec.

3. Viktor Daem - Bacardi 59,68 sec.

5. Gilles Dunon - Valentino du val du Geer 60,93 sec.

 

Clas 6 Table A against the clock 1 m 35

1. Sam Polleunis - Qanuk Z 0 - 64,21 sec.

2. Karline De Brabander - Fantomas de Muze 0 - 64,85 sec.

11. Marie Kundycki - Balthazar Vp Wisbecq 2 - 85,23 sec.

 

Class 7 Table A against the clock 1 m 40

4. Gilles Dunon - Valentino du val du Geer 0 - 58,02 sec.

5. Gilles Thomas - Janice 0 - 58,77 sec.

8. Dries Dekkers - Victor 0 - 62,27 sec.

13. Frank Deckers - Justin E 0 - 64,17 sec.

14. Gilles Detry - Catwalk Harry 0 - 64,42 sec.

15. Cedric Volo - C Lano JT 0 - 64,50 sec.

 

Class 8 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Dries Dekkers - D&J Havanna 0 - 0 - 33,63 sec.

3. Frederic Vernaet - Just a Gamble 0 - 0 - 35,14 sec.

7. Ann Carton-Grootjans 0 - 0 - 37,02 sec.

10. Gilles Borgonjon - Icarus 0 - 0 - 39,72 sec.

11. Koen Vereecke - Jativia 0 - 4 - 36,85 sec.

14. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 4 - 42,31 sec.

 

Class 9 Table A against the clock 1 m 40

2. Koen Vereecke - Chevignon 0 - 55,07 sec.

4. Wouter Devos - Just Me D 0 - 57,08 sec.

5. Frederic Vernaet - Gin Duidam 0 - 57,98 sec.

7. Dries Dekkers - Hippos van de Rostal 0 - 58,35 sec.

12. Yves Awouters - Carisma von Hary Z 0 - 60,96 sec.

 

Class 10 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

2. Gilles Thomas - Uncas S 0 - 0 - 38,16 sec.

6. Gilles Dunon - Valentino du Val du Geer 0 - 0 - 40,30 sec.

8. Karel Cox - Jaguar 0 - 4 - 36,61 sec.

11. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 4 - 38,94 sec.

16. Wouter Devos - Emporio van ’t Holeinde 0 - 12 - 47,83 sec.

17. Damien Haelterman - Imandra de Laubry 1 - 72,31 sec.

 

Class 11 Grand Prix Table A with jump off 1 m 55 (LR)

1. Petronella Andersson (SWE) - Chloe 0 - 0 - 41,34 sec.

4. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 0 - 45,64 sec.

7. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 4 - 45,36 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden