Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI2* Lier (BEL) 02 - 05 / 11 / 2017.


Class 1 Table A against the clock 1 m 30

2. Louise Dalle - Vestale d’Hoogpoort 0 - 62,04 sec.

3. Lien Van Ende - Cita P Z 0 - 62,66 sec.

4. Marthe Van Gorp - Diamond Star 0 - 63,68 sec.

5. Marie Kundycki - I Circa d’Or 0 - 63,69 sec.

6. Liesje Vanderwegen - Grease van ’t Prinsenveld 0 - 64,42 sec.

9. Hanne Mertens - Urgent 0 - 68,69 sec.

13. Diasy Polspoel - Chaconne 0 - 70,72 sec.

18. Cederick Deknudt - Haakon 0 - 73,91 sec.

20. Claire Putters - Fa Belle van Sombeke 0 - 75,37 sec.

21. Nick Vrins - Kinky van ’t Heike 0 - 75,55 sec.

22. Thomas Van Minnebruggen - Koshin de Muze 0 - 76,97 sec.

 

Class 2A Table A against the clock 1 m 40

2. Cederick Deknudt - Beijing Z 0 - 61,22 sec.

4. Jan De Pauw - Jakarta Royale C.S. 0 + 63,55 sec.

5. Hans Van Laer - Kenia van ’t Laerhof 0 - 63,91 sec.

6. Nick Verlies - Jarosla van de Engelbeek 0 - 64,26 sec.

9. Nadege Janssen - Seahorse Z 0 - 67,54 sec.

14. Dimme D’Haese - Beijing Ls La Silla 0 - 69,29 sec.

16. Fabrice Galdini - Jack Daniels van het Eetzeveld 0 - 69,65 sec.

 

Class 2B Table A against the clock 1 m 40

1. Geoffrey Cobbaut - ID 1 0 - 60,27 sec.

4. Viktor Daem - Conique 0 - 66,29 sec.

7. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 67,02 sec.

9. Niels Fockaert - Ballerina van den Aard 0 - 67,74 sec.

10. Dimitry Noterman - Bacardi-Rhum de Muze 0 - 68,25 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 35

1. Catherine Van Roosbroeck - Feegasus 0 - 0 - 32,65 sec.

4. Claire Putters - Hector 0 - 0 - 36,93 sec?

6. Nadege Janssen - Charina 0 - 0 - 40,68 sec.

8. Mathias Hazebroek - Hanibal 0 - 4 - 27,41 sec.

10. Victor Vlerick - Fikke vna de Kranenburg 0 - 4 - 28,94 sec.

11. Liesje Vanderwegen - Grease van ’t Prinsenveld 0 - 4 - 29,11 sec.

 

Class 4 Table A two phases 1 m 40

2. Nadege Janssen - Checkpoint Chacco 0 - 0 - 27,16 sec.

4. Brecht Bille - Jade van de Locht 0 - 0 - 29,20 sec.

6. Nick Vrins - Kinky van ’t Heike 0 - 0 - 30,32 sec.

9. Dimme D’Haese - Ilias van ’t Vlasmeer 0 - 0 - 31,12 sec.

14. Niels Fockaert - Ballerina van den Aard 0 - 4 - 24,94 sec.

 

Class 6 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

3. Geoffrey Cobbaut - ID 1 0 - 4 - 35,91 sec.

9. Eleonore Lambilliotte - Don Juan van de Donkhoeve 2 - 88,05 sec.

10. Fabrice Galdini - Jealousy 2 - 88,34 sec.

12. Dimitry Noterman - Bacardi-Rhum de Muze 4 - 79,27 sec.

14. Nadege Janssen - Seahorse Z 4 - 79,54 sec.

15. Thomas Van Minnebruggen - Ibbo van ’t Keldertje 4 - 80,26 sec.

16. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 4 - 80,41 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 35

1. Liesje Vanderwgen - Grease van ’t Prinsenveld 0 - 64,35 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m 30

1. Frederik Cattebeke - Zirikit 0 - 0 - 38,42 sec.

5. Lien Van Ende - Cita P Z 0 - 0 - 40,25 sec.

6. Steven Vermeir - Qarrincha STB Z 0 - 0 - 40,38 sec.

7. Claire Putters - Fa Belle van Sombeke 0 - 0 - 40,97 sec.

8. Leonie Peeters - Belanda 0 - 0 - 42,11 sec.

9. Victor Vlerick - Jaguar d’Avontuur ter Linden 0 - 0 - 42,45 sec.

 

Class 10 Table C 1 m 40

1. Marthe Van Gorp - Diamond Star 77,03 sec.

3. Mathias Hazebroek - Hanibal 79,98 sec.

5. Geoffrey Cobbaut - Uomini 80,88 sec.

6. Jens Nijs - Attentive G&G Z 80,89 sec.

7. Cederick Deknudt - Beijing Z 81,40 sec.

9. Hans Van Laer - Jackson van ’t Laerhof 82,54 sec.

10. Leonie Peeters - Indiana vh Kapelhof 83,05 sec.

13. Marie Kundycki - I Circa d’Or 83,96 sec.

14. Hans Van Laer - Kenia van ’t Laerhof 84,11 sec.

 

Class 11 Table A two phases 1 m 35

3. Viktor Daem - Fhilavska 0 - 0 - 32,94 sec.

4. Femke De Graaf - Joker van de Rosteehoeve 0 - 0 - 33,11 sec.

6. Claire Putters - Hector 0 - 0 - 34,44 sec.

8. Dimme D’Haese - Beijing LS La Silla 0 - 0 - 34,57 sec.

10. Frederic Vernaet - Gin Duidam 0 - 0 - 35,52 sec.

12. Lien Van Ende - Cita P Z 0 - 0 - 35,92 sec.

17. Victor Vlerick - Fikke van de Kranenburg 0 - 0 - 39,21 sec.

18. Adele Guyot - Cerdi D.L. 0 - 0 - 39,32 sec.

19. Anouk De Proft - Jazz van ’t Kamerveld 0 - 0 - 39,62 sec.

20. Thomas Van Minnebruggen - Koshin de Muze 0 - 0 - 39,70 sec.

 

Class 12 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Leopold Van Asten (NED) - VDL Groep Zidane 0 - 4 - 40,97 sec.

4. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 1 - 76,02 sec.

    Nadege Janssen - Checkpoint Chacco 1 - 76,02 sec.

7. Frederic Vernaet - Artois d’Avillon 1 - 76,83 sec.

10. Gilles Detry - Double O Seven PL 1 - 79,04 sec.

11. Niels Fockaert - Ballerina van den Aard 4 - 70,64 sec.

12. Bart Claes - Jota van het Leliehof 4 - 71,22 sec.

14. Claire Putters - Copain de Muze 4 - 71,91 sec.

15. Geoffrey Cobbaut - ID 1 4 - 72,39 sec.

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden