Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn van maandag 25/12 tot en met maandag 1/01

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 09 - 15 / 10 / 2017.


JUMPING

CSI5*-W Oslo (NOR)

Niels Bruynseels : Gancia de Muze - Himalaya van het Molenhof - Ibbo van ’t Keldertje

Zoe Conter : Irenice Horta - Soory de l’Hallali - Zeta du Sabuci

Pieter Devos : Claire Z - Espoir - Haloubet Hitchcock

Jos Verlooy : Caracas - Herald van ’t Ruytershof - Igor

Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof - Forlap - Sandero

 

CSI2* Oslo (NOR)

Emilie Conter - Karel Cox

 

CSIP Oslo (NOR)

Thibeau Spits : Cleostrade

 

CSIO3*-W Rabat (MAR)

team

Gaetan Decroix : Quel Homme de Hus - Vogue de Suerone

Jérôme Guéry : Carly - Jupiter VG - Vingtcoeurs du chalet

Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts - Colina Pijnvenhof Z - Ferry van den Hoogeweg

José Thiry : Coco Chanel - Cyrano d’Orbri

Virginie Thonon : High-Tech-Vy-de Septon - It’s a Lord - Koquette

individual

Patricia Guéry : Dream Alive Hero - Ero del Pierire

Nathalie Willems : Clever Brabant Lease - Winner R

 

CSI1* Rabat (MAR)

Jérôme Guéry - Patricia Guéry - Dominique Hendrickx - Virginie Thonon

 

CSI3* Tryon (USA)

Nicola Philippaerts : Aikido Z - H&M Harley vd Bisschop - Inouk P

 

CSI3* - CSIYH1* Vilamoura (POR)

Viktor Daem : Bacardi - Cristello - Donique - Eligius

Louiz Felipe Neto de Azevedo : Cassinitas - Galouba van ’t Zorgvliet

Chloe Heyrman : Quidam Rubenbos S Z - Stakkato de fee

Laurens Houben : Evarado

Cassandre Malherbe : Devotion

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Dolitaire - Venus de l’Eyre

 

CSI2* - CSIYH1* Opglabbeek (BEL)

Yves Awouters - Ben Beevers - Ugo Berrittella - Gilles Borgonjon - Nathan Budd - Maria Magdalena Celotto - Pieter Clemens - Dirk Demeersman - Camille Demolie - Julien Denayer - Gilles Detry - Melanie Gelin - Bertrand Genin - Rik Hemeryck - Chrlotte Lutz - Francois Mathy jr. - Davy Meijer - Evy Morssinkhof - Simon Morssinkhof - Jan Motmans - Charlotte Peeters - Kristien Peeters - Leonie Peeters - Anthony Philippaerts - Thibault Philippaerts - Sonia Stacquez - Hannes Symons - Kim Thiry - Jens Thys - Tatiana Troiani - Mike Van Belle - Kim Van Decraen - Terry Van Dingenen - Jens Vandenberk - Maartje Verberckmoes - Koen Vereecke - Wilm Vermeir - Frederic Vernaet - Savyana Verstappen - Jorik Vervoort - Annelies Vorsselmans - Chloe Vranken

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)

Cyril Cools - Fabienne Daigneux-Lange - Laurence Derikum - Candice Lauwers - Gudrun Patteet - Cindy Van Der Straten - Constant Van Paesschen - Alex Grove - Julien Macedoine

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Cagnes-sur-Mer (FRA)

Francois Bossu - Frantz Ducci - Camilie Gerard - Nadege Janssen - Maurine Levy - Claire Van Der Heyde

 

CSIL Cagnes-sur-Mer (FRA)

Maurine Levy

 

CSI1* Nevers (FRA)

Thibault Le Jeune

 

CSIAm-B Nevers (FRA)

Clara De Keyser - Elias Olsen

 

CSIU25-A Nevers (SUI)

Lola De Braekeleer : Cape Canaveral IV - Violette de Launay

Lies Malisart : Kato

Axelle Windels : Golden Penny C

 

CSIJ-A Chevenez (SUI)

Yentl Desmare : Napoli van de Steenoven Z

Gilles Nuytens : Cara vd Gulden Z - Jade S

 

CSIOCh Chevenez (SUI)

Anke De Breucker : Fashin TCS - Justice van ’t verloren kost - Sottise de Wemmel

Lies Malisart : Carlito C - Charismo C

Aline Sercu : W Gamona vd Lindehoeve Z

Linde Van Boxstael : Cadidja van ’t Arkelhof

Robbe Van Boxstael : Jasmine van ’t Elshout

 

CSIOP Chevenez (SUI)

Anke De Breucker : Dia Veneto

Yentl Desmare : Snippeling Tristan

Gilles Nuytens : Kamirez van Orchid’s

Aline Sercu : Nero van de Bucxtale - Opaline Optima

Pauline Van Dyck : Orchid’s Azalea - Picobelle van de Barthoeve

 

CSIV-B Barcelona (ESP)

Bendeicte Dewez - Anita Kerstan-Homburg

 

EVENTING

CCI1* - CIC2* - CCI2* - CIC3* Strzegom (POL)

Stephanie d’Andrimont : Fernhill Extreme - Grandia - Ececheira - Flashlight 2

Julien Despontin - Clever Man Waf

Tom Goeman : Accro - Sibo de Quiesce

Victoria Tubes : Wanieta

 

ENDURANCE

CEI3* 160 Babenhausen (GER)

Jean-Philippe Cohard : Eaunoire Vague Ewalraid

 

CEIYJ2* 120 Babenhausen (GER)

Laura Lenges : Tarek Rabba

 

CEI1* 80 Fontainebleau (FRA)

Pierre Arnould : Uperkut Charbonniere

Karin Boulanger : Bilal de la Prade

Morgane Boulanger : Brize D

Celine Just : Victoire des Mesples

David Permentier : El Majied de Alborada

Louna Schuiten : Sahra du Courtisot

Charlene Willeme : Farouk

 

CEI2* 120 Fontainebleau (FRA)

Pietro Di Geronimo : Lilo

Elisabeth Hardy : Amina de Palmas

Bruno Nerincx : Judy

David Parmentier

Raoul Ronsmans : Vodka de Plouvorn

Jacques Sabeau : Eaunoire Cookies

Louna Schuiten : Sabah du Courtisot

Maarten Stillaert : LSD Marius

Juliette Vanhee : Uma du Moulin Blanc

Charlene Willeme : Ai Xamba

 

CEI2* 70+ (2) Fontainebleau (FRA)

Thierry Fonteyne : Andras

Isabelle Lambert : Proud-Iszca Ewalraid

 

CEI3* 90+ (2) Fontainebleau (FRA)

Danny Droghini : GE Saroum


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden