Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping


Resultaten CSI2* Opglabbeek (BEL) 05 - 08 / 10 / 2017.


Class 1A Table A against the clock 1 m 30

3. jens Vandenberk - Sultan du Brisey 0 - 64,73 sec.

15. Kim Van De Craen - Jolien van de Hondshoef 1 - 71,80 sec.

19. Nicola Philippaerts - Isoline van Dorperheide 1 - 75,25 sec.

 

Class 1B Table A against the clock 1 m 30

3. Pascale Lombard - Qostaeres Kernat 0 - 59,08 sec.

6. Lio Lamers - Zomerfee van de Broekkant 0 - 61,19 sec.

10. Emilia Housen - Kongsberg Hh Z 0 - 64,69 sec.

 

Class 2 Table A two phases 1 m 30

1. Emilia Housen - Barika van de Helle 0 - 0 - 28,78 sec.

2. Lio Lamers - Zomerfee van de Broekkant 0 - 0 - 29,11 sec.

7. Victor Kumps - Dodea 0 - 0 - 31,11 sec.

10. Louise Joassin - Coco de la Chapelle 0 - 0 - 32,91 sec.

13. Gilles Detry - Catwalk Kobe of Ballmore 0 - 0 - 34,94 sec.

 

Class 3A Table A two phases special 1 m 35

2. Alexander Housen - Esprit van de Wellington 0 - 0 - 26,69 sec.

10. Zoe Conter - Irenice Horta 0 - 0 - 32,60 sec.

11. Emilie Conter - Chin Champ 0 - 0 - 32,86 sec.

 

Class 3B Table A two phases special 1 m 35

1. Thibault Philippaerts - Vanessa des Hayettes 0 - 0 - 26,65 sec.

3. Alexander Housen - Ivanhoe 0 - 0 - 29,27 sec.

7. Emilia Housen - Flicka 0 - 0 - 31,33 sec.

 

Class 4A Table A against the clock 1 m 40

2. Nicola Philippaerts - Isoline van Dorperheide 0 - 62,30 sec.

4. Thibault Philippaerts - D Cancarra A.C. 0 - 63,37 sec.

10. PIeter Devos - Julyssi van Orti 0 - 67,54 sec.

11. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 67,74 sec.

 

Class 4B Table A agianst the clock 1 m 40

17. Kevin Gielen - Captain 0 - 72,25 sec.

 

Class 5 Table A against the clock 1 m 35

3. Zoe Conter - Dolce Vita Kdw Z 0 - 60,05 sec.

5. Emilia Housen - Flicka 0 - 61,00 sec.

10. Nicola Philippaerts - Isoline van Dorpherheide 0 - 64,50 sec.

12. Emilie Conter - Viva 0 - 64,42 sec.

 

Class 6 Table A two phases special 1 m 30

4. Maartje Verberckmoes - Dancing Queen Jt Z 0 - 0 - 27,27 sec.

7. Lio Lamers - Zomerfee van de Broekkant 0 - 0 - 28,92 sec.

9. Victor Kumps - Dodea 0 - 0 - 30,02 sec.

11. Gilles Detry - Catwalk Kobe of Ballmore 0 - 0 - 30,91 sec.

 

Class 7 Table A two phases 1 m 40

14. Zoe Conter - Zeta di Sabuci 0 - 0 - 33,68 sec.

 

Class 8 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

6. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 4 - 41,43 sec.

7. Kevin Gielen - Captain 0 - 12 - 42,16 sec.

11. Zoe Conter - Irenice Horta 1 - 68,23 sec.

20. Nicola Philippaerts - Jaimi van Dorperheide 5 - 67,21 sec.

 

Class 9 Table A against the clock 1 m 35

1. Kobe Hendrix - Galoubet Fravanca 0 - 52,94 sec.

2. Alexander Housen - Lorelei van het Waterschoot Z 0 - 53,21 sec.

3. Alexander Housen - Esprti van de Wellington 0 - 53,64 sec.

6. Eric Lombard - Vani’Fraize 0 - 58,21 sec.

11. Zoe Conter - Dolce Vita Kdw Z 0 - 59,71 sec.

14. Louise Joassin - Hermanie 0 - 60,18 sec.

 

Class 10 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Abdel Said (EGY) - Jackson de Regor 0 - 0 - 40,41 sec.

2. Kevin Gielen - Captain 0 - 0 - 42,06 sec.

4. Pieter Devos - Gin D  0 - 0 - 43,24 sec.

9. Wouter Devos - Emporio van ’t Holeinde 0 - 10 - 51,43 sec.

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden