Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI2* Moorsele (BEL) 08 - 10 / 09 / 2017.


Class 1 Table A two phases 1 m 30

1. Koen Vereeecke - Ugo Manciais 0 - 0 - 26,10 sec.

2. Caroline De Laet - Indira Odeveld 0 - 0 - 26,54 sec.

3. Margot Alongi - Raclab II G 0 - 0 - 26,64 sec.

4. Jose Thiry - Coco Chanel 0 - 0 - 26,77 sec.

6. Louise Dalle - Vestale d’Hoogpoort 0 - 0 - 26,92

8. Benny Naessens - Just in Time 0 - 0 - 27,02 sec.

9. Virginie Thonon - Dollar de Fremis 0 - 0 - 27,07 sec.

11. Melissa Rocher - Iluna KDW Z 0 - 0 - 27,68 sec.

 

Class 2 Accumulator 1 m 35

2. Philippe Vandoorne - Jessie van Maarle 65 - 47,94 sec.

3. Jelle Hoorens - Merano Z 65 - 48,60 sec.

5. Donaat Brondeel - Just Biscuit van het Vlierhof 65 - 53,06 sec.

7. Johan Demolder - Dieter 65 - 54,27 sec.

10. Arthur Vermeersch - Ultragood des Vaux 65 - 56,35 sec.

 

Class 3 Table A against the clock 1 m 40

2. Geoffrey Cobbaut - ID 1 0 - 59,56 sec.

4. Koen Vereecke - Jativia 0 - 60,41 sec.

7. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 60,87 sec.

8. Vincent Lambrecht - S&L Through the Looking Glass 0 - 61,49 sec.

11. Loic Cannaert - Donna Doria Z 0 - 62,03 sec.

 

Class 4 Table A against the clock 1 m 30

2. Thomas Thometscheck - Talounabab K Z 0 - 67,78 sec.

3. Koen Vereecke - Joy’s Dreamgirl Leeuwerikenhof 0 - 71,65 sec.

4. Jelle Hoorens - Gemmeric vd Wellington 0 - 71,72 sec.

6. Christophe Merisschaert - Cascor Z 0 - 76,72 sec.

7. Maxine Mergaaert - Cassis du Bois Pinchet 0 - 79,12 sec.

 

Class 5 Table A with jump off 1 m 35

1. Loic Cannaert - Donna Doria Z 0 - 0 - 45,59 sec.

2. Gudrun Patteet - Sea Coast Just the Music 0 - 0 - 46,09 sec.

5. Johan Demolder - Goldfee 0 - 0 - 47,62 sec.

8. Nikita Taveirne - Jassimo vd Mangelaar 0 - 0 - 49,08 sec.

10. Christophe Meirsschaert - Cardeno 0 - 0 - 50,14 sec.

 

Class 6 Table A against the clock 1 m 50 (LR)

1. Arnaud Doem - Hocus Pocus de Messitert 0 - 55,25 sec.

6. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 57,54 sec.

8. Jan De Pauw - Jakarta Royale D.X. 0 - 59,61 sec.

9. Hendrik Denutte - Don Flamenco vd Kranenburg 0 - 59,80 sec.

10. Perry Geryl - Cocaine 0 - 60,58 sec.

11. Nikita Taveirne - Quickly Z 0 - 62,04 sec.

13. Marine Scauflaire - Opodium du vivier 0 - 64,58 sec.

15. Gaetan Stalpaert - Perselys 0 - 65,48 sec.

 

Class 7 Accumulator 1 m 30

5. Jelle Hoorens - Gemmeric vd Wellington 65 - 57,89 sec.

8. Louise Losfeld - Quacia des Sis Cences 50 - 58,82 sec.

 

Class 8 Accumulator 1 m 40

2. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 65 - 52,54 sec.

5. Marine Scauflaire - Sansouci de Timmont 65 - 57,15 sec.

8. Julien Denaeyer - Oncle Vania 65 - 59,11 sec.

11. Koen Vereecke - Ugo Manciais 64 - 66,33 sec.

13. Jolien Maenhaut - Gondor van ’t Ongereet 63 - 67,07 sec.

14. Gudrun Patteet - Sea Coast Just the Music 62 - 63,70 sec.

15. Arthur Vermeersch - Ultragood des Vaux 62 - 64,51 sec.

 

Class 10 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

Resultaat ontbreekt


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden