Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI2* Lier (BEL) 07 - 10 / 09 / 2017.


Class 1A Table A two phases 1 m 40

1. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 0 - 32,75 sec.

2. Patrik Spits - Dolce Vita DH 0 - 0 - 32,93 sec.

4. Bart Claes - Jota van het Leliehof 0 - 0 - 33,48 sec.

6. Filip Lacus - Cornetto Z 0 - 0 - 34,60 sec.

7. Constant Van Paesschen - Jilbert van ’t Ruytershof 0 - 0 - 35,09 sec.

8. Dirk Demeersman - Justice van het Reigershof 0 - 0 - 35,12 sec.

13. Steven Van Meersche - Iriana van het Keysersbos 0 - 0 - 36,23 sec.

14. Bart Clarys - Best Mix Caspar SSB 0 - 0 - 36,24 sec.

 

Class 1B Table A two phases 1 m 40

1. Jeroen Appelen - Shankley 0 - 0 - 31,38 sec.

2. Jos Verlooy - Caddie R 0 - 0 - 31,54 sec.

4. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 0 - 32,17 sec.

5. Frederic Vernaet - Just a Gamble 0 - 0 - 32,58 sec.

8. Thibeau Spits - Jericho Dwerse Hagen  0 - 0 - 33,96 sec.

12. Vicky Van De Poel - Demoiselle de la Pomme 0 - 0 - 34,84 sec.

14. Eleonore Lambilliotte - Don Juan van de Donkhoeve 0 - 0 - 35,90 sec.

18. Dimme D’Haese - Beijing LS La Silla 0 - 0 - 36,26 sec.

 

Class 2 Table A against the clock 1 m 30

2. Neal Vanderwegen - Gulla van ’t Koningshof 0 - 58,58 sec.

6. Filip Lacus - Unique des Remparts 0 - 65,67 sec.

7. Eleonore Lambilliotte - Hotcha van ’t Rozendael 0 - 66,15 sec.

9. Caro-belle De Hornois - Idyllis L 0 - 66,46 sec.

11. Fabienne Daigneux-Lange - Urfee des Luthiers 0 - 67,40 sec.

15. Raf Vermeulen - Kazan van de Pitsemburg 0 - 71,91 sec.

16. Jeroen De Winter - Karmelita van den Dries 0 - 73,25 sec.

18. Gilles Thomas - Edison van Schuttershof 0 - 74,09 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 35

3. Filip Lacus - Unique des Remparts 0 - 0 - 28,67 sec.

6. Gilles Thomas - Edison van Schuttershof 0 - 0 - 30,62 sec.

8. Steven Vermeir - Iranja van de Kapelhoef 0 - 0 - 32,50 sec.

15. Nathalie Willems - Winner R 0 - 0 - 34,70 sec.

 

Class 4 Table A two phases 1 m 40

2. Wilm Vermeir - Dalila de la Pomme 0 - 0 - 25,11 sec.

5. Patrik Spits - Dolce Vita Dh 0 - 0 - 25,62 sec.

7. Jos Verlooy - Caddie R 0 - 0 - 26,31 sec.

9. Wilm Vermeir - Kiarado 0 - 0 - 26,55 sec.

10. Karel Cox - Intro van Eeckelghem 0 - 0 - 26,58 sec.

 

Class 5 Table A against the clock 1 m 45 (LR)

2. Gilles Thomas - Conaro 0 - 65,11 sec.

4. Patrik Spits - Jacobien Dwerse Hagen 0 - 65,98 sec.

7. Dominique Hendrickx - Colina Pijnvenhof Z 0 - 66,94 sec.

9. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 67,12 sec.

10. Jeroen Appelen - Shankley 0 - 70,02 sec.

17. Steven Van Meersche - Iriana van het Keysersbos 0 - 72,53 sec.

18. Sven Van Dijck - Querly R Z 0 - 72,66 sec.

19. Olivier Van Roosbroeck - Ellenoy 0 - 72,95 sec.

 

Class 6 Table A with jump off 1 m 35

1. Jos Verlooy - Caddie R 0 - 0 - 41,89 sec.

3. Jos Verlooy - Gaston van ’t Steentje 0 - 0 - 45,02 sec.

4. Dimme D’Haese - Beijing LS La Silla 0 - 0 - 45,94 sec.

7. Charline Hendrickx - Jovial Lindehof 0 - 4 - 48,94 sec.

11. Vicky Van De Poel - Imposante de Muze 1 - 87,75 sec.

 

Class 8 Table C 1 m 40

1. Patrik Spits - Dolce Vita Dh 60,48 sec.

4. Bart Clarys - Best Mix Cigane Z 61,82 sec.

8. Neal Vanderwegen - Nabab’s Girl JH Z 67,38 sec.

12. Sven Van Dijck - Querly R Z 70,40 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

3. Patrik Spits - Jacobien Dwerse Hagen  0 - 0 - 36,72 sec.

6. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 0 - 40,74 sec.

7. Vicky Van De Poel - Jay Jay van de Mottelhoeve 0 - 0 - 40,90 sec.

9. Harrie Smolders - Emerald N.O.P. 0 - 0 - 41,77 sec.

10. Jos Verlooy - Japatero VDM 0 - 4 - 34,60 sec.

12. Bart Clarys - Best Mix Caspar SSB 0 - 4 - 36,30 sec.

13. Wilm Vermeir - Dalila de la Pomme 0 - 4 - 38,10 sec.

16. Dimme D’Haese - Ilias van ’t Vlasmeer 1 - 84,07 sec.

 

Class 10 Table A two phases 1 m 35

4. Bart Clarys - Best Mix Cigane Z 0 - 0 - 29,01 sec.

7. Bart Claes - Janneke van het Langwater 0 - 0 - 29,89 sec.

8. Vicky Van De Poel - Janneke van het Langwater 0 - 0 - 29,89 sec.

11. Caro-belle De Hornois - Idyllis L 0 - 0 - 30,94 sec.

13. Steven Vermeir - Iranja van de Kapelhoef 0 - 0 - 32,28 sec.

 

Class 11 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Patrik Spits - Jacobien Dwerse Hagen 0 - 0 - 39,64 sec.

2. Jos Verlooy - Japatero VDM 0 - 0 - 39,76 sec.

3. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 0 - 40,11 sec.

10. Wilm Vermeir - Dm Jacqmotte 0 - 4 - 41,05 sec.

11. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 4 - 44,22 sec.

15. Gilles Thomas - Conaro 0 - 12 - 38,71 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden