Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 07 - 10 / 09 / 2017.


JUMPING

CSIO5* Calgary, Spruce Meadows (CAN)

Team :

Thierry Goffinet : Artuur Jh Z - Navarro UK

Philippe Le Jeune : Cadeau de Muze - Giorgio de Muze

Nicola Philippaerts : H&M Harley vd Bisschop - Inouk P

Gregory Wathelet : Eldorado vh Vijverhof - Iron Man van de Padenborre

Individual :

Thibault Philippaerts : Extra

Karline De Brabander : Fantomas de Muze

 

CSI3* - CSIYH1* Paderborn (GER)

Cindy Van Der Straten : Calvia - Chacco r - Balance

Annelies Vorsselmans : Diesel N - Ducthblue - Wilandro

 

CSI2* - CSIYH1* Lier (BEL)

Zoe Anteunis - Jeroen Appelen - Nathan Budd - Bart Claes - Bart Clarys - Emilie Conter - Karel Cox - Dimme D’Haese - Fabienne Daigneux-Lange - Caro-Belle De Hornois - Jeroen De Winter - Thomas De Wit - Dirk Demeersman - Werner Dierickx - Gilles Dunon - Sander Everaert - Pascale Haep - Maxime Harmegnies - Mathias Hazebroek - Charline Hendrickx - Dominique Hendrickx - Matthias Hens - Nadege Janssen - Eleonolre Lambilliotte - Eric Lombard - Pascale Lombard - Francois Mathy jr. - Nick Moyaert - Xavier Peeters - Damien Plume - Bert Prouve - Max Sebrechts - Laure Smans - Patrik Spits - Thibeau Spits - Rachel Steffen - Gilles Thomas - Vicky Van De Poel - Sven Van Dijck - Constant Van Paesschen - Olivier Van Roosbroeck - Neal Vanderwegen - Nils Vanhees - Tom Verduyn - Steven Vermeir - Wilm Vermeir - Raf Vermeulen - Frederic Vernaet - Jorik Vervoort - Tina Vets-Nicasi - Kevin Wastiau - Nathalie Willems

 

CSI1* - CSIYH1* Lier (BEL)

Julie Bassem - Karel Cox - Dimme D’Haese - Fabienne Daigneux-Lange - Caro-Belle De Hornois - Werner Dierickx - Mathilde Esser - Sander Everaert - Perrine Fannoy - Mathias Hazebroek - Maxime Hazebroek - Jade Kinsabil - Pascale Lombard - Nick Moyaert - Apoline Nolf - Chloé Pabiszak - Damien Plume - Clara Rousseaux - Max Sebrechts - Rachel Steffen - Gilles Thomas - Terry Van Dingenen - Steven Van Meersche - Liesje Vanderwgen - Naomi Verboven - Evelyn Vergauwen - Steven Vermeir - Frederic Vernaet - Tina Vets-Nicasi

 

CSI2* - CSIYH1* Moorsele (BEL)

Margot Alongi - Thibaut Behaegel - Miriam Blondeel - Donaat Brondeel - Amie Calebout - Geoffrey Cobbaut - Louise Dalle - Caroline De Laet - Jan De Pauw - Johan Demolder - Freddy Demuynck - Joy Demuynck - Julien Denayer - Hendrik Denutte - Nicolas Devloo-Delva - Lieven Devos - Arnaud Doem - Fabrice Galdini - Perry Geryl - Antoine Goffin - Jelle Hoorens - Jelle Limbourg - Louise Losfeld - Eloise Lutgen - Jolien Maenhaut - Christophe Meirsschaert - Maxine Mergaert - Benny Naessens - Gilles Nuytens - Gudrun Patteet - Laurence Pieters - Melissa Rocher - Marine Scauflaire - Wim Smet - David Tanghe - Nadege Taveirne - Nikita Taveirne - Jose Thiry - Thomas Thometcheck - Virginie Thonon - Claire Van Der Heyde - Bjorn Vandenbossche - Axel Vandoorne - Philippe Vandoorne - Koen Vereecke - Arthur Vermeersch - Viktor Vlerick - Michel Willem

 

CSI1* - CSIYH1* Moorsele (BEL)

Margot Alongi - Thibaut Behaegel - Valerie Blommaert - Elke Blondeel - Geoffrey Cobbaut - Etienne Cougnon - Louise Dalle - Jan De Pauw - Freddy Demuynck - Gail Demuynck - Joy Demuynck - Lilas Depaepe - Cedric Desimpel - Pauline Genet - Estelle Godecharle - Maxim Godecharle - Antoine Goffin - Evelyn Haubourdin - Elysa Henry - Valentine Janssen - Arthur Kaufman - Robin Kaufman - Juliette Losfeld - Louise Losfeld - Eloise Lutgen - Kylian Luyten - Maxine Mergaert - Gilles Nuytens - Lea Scauflaire - Lore Scauflaire - Margaux Scheinpflug - Thomas Thometcheck - Claire Van Der Heyde - Charline Vandergeeten - Koen Vereecke - Arthur Vermeersch - Michiel Willem

 

CSI2* - CSIYH1* Kronenberg (NED)

Marc Boes - Pieter Clemens - Ann-sophie De Reviere - Hans Van Laer

 

EVENTING

CIC2* Langenhagen (GER)

Morgan Crasset : Fergus

Pieter De Cleene : Djack de la Vega

Hendrik Degros : Countrie

Tom Goeman : Accro

Maxime Lambrecht : Felis Roses - Kagh Hoessein Sdw

 

CIC1* Langenhagen (GER)

Manon Minner : Suri E

Hendrik Degrox : Lanciano

 

ENDURANCE

CEI3* 160 Florac (FRA)

Nadine Delatinne : Laziza

 

CEI2* 120 Florac (FRA)

Elisabeth Hardy : Helwa

Colline White : Siroco d’el Ham

 

CEI1* 90 Wimmenau (FRA)

Namée Leloux : Ginobili D’Havenne

Charlene Willeme : Farouk

Romane Yernaux : Kadir des Sauvlons

 

HORSEBALL

World Tour Lady Team 2 - Chambly (FRA)

Valerie Antheunis : Alpidivo

Lisa Bonferraro : Chorguinia san bladi

Tazanna Buyle : Aminasa

Ariane Konings : Kalonenn

Silke Moernaut : Mickey RC

Evita Van de Perre : Roquihera d’Engilbert

 

MENNEN

CAIO4*- H4 World Cup Qualifier Breda (NED)

Glenn Geerts : Dash - De Solist - Erdball - Scampolo - Watapatja - Zeron


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden