Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI2* Opglabbeek (BEL) 01 - 03 / 09 / 2017.


Class 1A Table A against the clock 1 m 40

5. Cedric Volo – C Lan JT 0 – 70,61 sec.

7. Neal Vanderwegen – Leon Jh Z 0 – 71,10 sec.

11. Frank Deckers – Justin E 0 – 72,61 sec.

14. Dirk Demeersman – Justice van het Reigershof 0 – 73,50 sec.

15. Maarten Driessen – Jenco DW 0 – 73,56 sec.

 

Class 1B Table A against the clock 1 m 40

5. Yves Awouters – Carisma von Hary Z 0 – 65,49 sec.

12. Jan Vlemmix – Jabab van de Doornakkers 0 – 70,29 sec.

 

Class 2 Table A two phases 1 m 30

1. Hanne Mertens – Urgent 0 – 0 – 32,66 sec.

5. Charlotte Mertens – Mojito 0 – 0 – 36,82 sec.

8. Cedric Volo – Quinta M des Hauts Sarts Z 0 – 0 – 39,50 sec.

 

Class 3 Table A against the clock 1 m 35

1. Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 64?84 sec.

3. Maartje Verberckmoes – Clever 0 – 71,95 sec.

7. Maarten Driessen – Espresso VK 0 – 74,04 sec.

9. Kim Van Decraen – Jolien van de Hondshoef 0 – 75,72 sec.

10. Jan Vlemmix – Diabolo van de Zuuthoeve 0 – 76?09 sec.

11. Nadege Janssen – Charina 0 – 76,11 sec.

 

Class 4 Table A against the clock 1 m 30

3. Jan Motmans – Je t’aime Non Stop 0 – 66,75 sec.

4. Cedric Volo – Quinta M des Hauts Sarts Z 0 – 67,72 sec.

10. Raf Vermeulen – Kazan van de Pitsemburg 0 – 74,51 sec.

12. Marine Lenoble – Easy d’Hof ten Bos 0 – 75,15 sec.

 

Class 5 Table A two phases 1 m 35

1. Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 0 – 26,81 sec.

4. Maartje Verberckmoes – Clever 0 – 0 – 29,51 sec.

5. Nadege Janssen – Charina 0 – 0 – 29,67 sec.

7. Hanne Mertens – Urgent 0 – 0 – 30,20 sec.

10. Wim Aegten – Tyson AZ 0 – 0 – 30,88 sec.

13. Pieter Clemens – Silberrose 0 – 0 – 31,75 sec.

16. Maarten Driessen – Espresso VK  0 – 0 – 32,13 sec.

18. Maartje Verberckmoes – Guidam’s Willow the Second 0 – 0 – 32,98 sec.

20. Pieter Clemens – Quintini 0 – 0 – 33,36 sec.

21. Claire van der Heyde – Balthazar de Hus 0 – 0 – 33,84 sec.

22. Mike Van Olst – Casuality Z 0 – 0 – 33,92 sec.

 

Class 6 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Dirk Demeersman – Justice van het Reigershof 0 – 0 – 38,17 sec.

3. Koen Vereecke – Jativia  0 – 0 – 38,64 sec.

13. Mike Van Olst – Take a chance on me Z 0 – 4 – 40,67 sec.

12. Guy Janssens – Evert 0 – 4 – 42,98 sec.

 

Class 7 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Michel Hendrix (NED) – Eretto 0 – 0 – 45,88 sec.

10. Yves Awouters – Carisma von Hary Z 2 – 80,51 sec.

12. Hanne Mertens – Brunello di Fer 4 - 72,78 sec.

13. Pieter Clemens – Corradina PP 4 – 73,86 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 40

1. Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 58,84 sec.

3. Frank Deckers – Treasure vh Eeropahof 0 – 61,12 sec.

6. Alexandre Cardon – Bali de l’Heribus 0 – 64,01 sec.

9. Hanne Mertens – Urgent 0 – 66,19 sec.

10. Pieter Clemens – Silberrose 0 – 66,53 sec.

13. Bert Prouve – Inette Lvp 0 – 69,52 sec.

14. Frank Deckers – Justin E 0 – 71,70 sec.

 

Class 9 Table A two phases 1 m 35

2. Jan Vlemmix – Diabolo van de Zuuthoeve 0 – 0 – 36,60 sec.

5. Maria Magdalena Celotto – Angelo des Hazalles 0 – 0 – 38,74 sec.

6. Pieter Clemens – Quintini 0 – 0 – 39,40 sec.

7. Fabienne Daigneux-Lanbe – Urfee des Luthiers 0 – 0 – 39,83 sec.

8. Charlotte Mertens – Mojito 0 – 0 – 39,95 sec.

9. Cedric Volo – Quinta M des Hauts Sarts Z 0 – 0 - 40,25 sec.

13. Damien Plume – Dirkje-E 0 – 0 – 41,18 sec.

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden