Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI5* - CSI3* - CSI2* Brussel (BEL) 30 / 08 - 03 / 09 / 2017.


CSI5* Brussels (BEL)

Class A Table A two phases special 1 m 45

2. Constant Van Paesschen – Compadre van de Helle 0 – 0 – 31,28 sec.

12. Gregory Wathelet – Forlap 0 – 0 – 42,00 sec.

 

Class B Table A against the clock 1 m 50 (LR)

2. Jérôme Guéry – Papillon Z 0 – 63,34 sec.

5. Nicola Philippaerts – Aikido Z 0 – 65,74 sec.

11. Jos Verlooy – Caracas 0 – 70,00 sec.

 

Class C Table A against the clock 1 m 50 (LR)

7. Damien Haelterman – Imandra de Laubry 0 – 82,27 sec.

8. Gregory Wathelet – Forlap 1 – 84,56 sec.

12. Nicola Philippaerts – Chilli Willi 2 – 90,87 sec.

 

Class D Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Niels Bruynseels – Gancia de Muze 0 – 0 – 35,77 sec.

2. Pieter Devos – Apart 0 – 0 – 36,08 sec.

3. Gregory Wathelet – Mjt Nevados S 0 – 0 – 38,89 sec.

4. Jos Verlooy – Caracas 0 – 0 – 41,16 sec.

11. Gudrun Patteet – Sea Coast Pebbles Z 0 – 4 – 42,29 sec.

 

Class E Table with winning round 1 m 50 (LR)

4. Pieter Devos – Claire Z 1 – 0 – 44,45 sec.

6. Jérôme Guéry – Papillon Z 0 – 4 – 44,08 sec.

 

Class F Grand Prix Table A with jump off 1 m 60 (LR)

1. Niels Bruynseels – Gancia de Muze 0 – 0 – 35,36 sec.

7. Jérôme Guéry – Garfield de Tiji des Templiers 0 – 4 – 37,56 sec.

 

 

CSI2* 

Class 11 Table A against the clock 1 m 35

1. Hendrik Denutte – Don Flamenco van de Kranenburg 0 – 58,22 sec.

2. Maverick Van Lent – Usula des Vaux 0 – 60,15 sec.

3. Dieter Vermeiren – Corland 0 – 60,19 sec.

4. Aiko Paridaen – Alpenfee 0 – 61,30 sec.

5. Tatiana Troiani – Charlon 0 – 61,85 sec.

7. Emilie Conter – Chin Champ 0 – 62,54 sec.

8. Camille Demolie – G Star du Cartier 0 – 62,55 sec.

9. Nathalie Willems – Clever Brabant Lease 0 – 64,12 sec.

 

Class 12 Table A against the clock 1 m 40

2. Thibault Philippaerts – Isoline van Dorperheide 0 – 63,67 sec.

2. Axel Vandoorne – Baileys Louis 0 – 63,67 sec.

9. Dieter Vermeiren – Kingston Town 111 Z 0 – 67,54 sec.

10. Katrien Nijs – Ilya van het Migroveld 0 – 68,01 sec.

11. Romy Morssinkhof – Cara Victoria 0 – 68,21 sec.

 

Class 13 Table A against the clock 1 m 35

1. Romy Morssinkhof – Cara Victoria 0 -66,30 sec.

2. Aiko Paridaen – Alpenfee 0 – 66,33 sec.

3. Anthony Philippaerts – Happy Feet Max 0 – 69,04 sec.

5. Jonas Troubleyn – Jolie Fleur II T 0 – 70,85 sec.

6. Katrien Nijs – King Kong d’Avifauna 0 – 73,75 sec.

7. Johan Demolder – Goldfee 0 – 74,42 sec.

8. Nathalie Willems – Clever Brabant Lease 0 – 74,61 sec.

 

Class 14 Table A two phases 1 m 40

1. Emilie Conter – Fragile van ’t Paradijs 0 – 0 – 35,85 sec.

3. Romy Mossinkhof – Vivolta de Gree 0 – 0 – 37,22 sec.

4. Camille Demolie – Foxtrot C 0 – 0 – 37,36 sec.

5. Nathalie Willems – Clever Brabant Lease 0 – 0 – 43,18 sec.

6. Thibeau Spits – Dolce Vita Dh 0 – 4 – 37,79 sec.

7. Hendrik Denutte – Don Flamenco vd Kranenburg 0 – 4 – 39,81 sec.

8. Axel Vandoorne – Jacarta 0 – 4 – 40,02 sec.

9. Johan Demolder – Goldfee 0 – 4 – 40,39 sec.

11. Katrien Nijs – Ilya van het Migroveld 0 – 4 – 40,76 sec.

12. Tatiana Troiani – Charlon 0 – 4 – 42,37 sec.

 

Class 15 Table A two phases 1 m 35

1. Thibault Philippaerts – Jaimi van Dorperheide 0 – 0 – 38,39 sec.

2. Romy Morssinkhof – Cara Victoria 0 – 0 – 38,89 sec.

3. Dieter Vermeiren – Corland 0 – 0 – 38,91 sec.

8. Astrid De Pauw- Houston C&C 0 – 0 – 47,05 sec.

10. Charlotte Peeters – Tekila du Beau Mont 0 – 0 – 49,79 sec.

12. Patricia Guéry – Ero Del Pierire 0 – 1 – 54,00 sec.

 

Class 16 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Emilie Conter – Fragile van ’t Paradijs 0 – 0 – 44,15 sec.

5. Patricia Guéry – Dream Alive Hero 1 – 80,10 sec.

6. Hendrik Denutte – Don Flamenco vd Kranenburg 4 – 73,70 sec.

7. Camille Demolie – Foxtrot C 4 – 77,14 sec.

11. Romy Morssinkhof – Vivolta de Gree 8 – 72,69 sec.

12. Thibeau Spits – Dolce Vita Dh 8 – 72,71 sec.

 

CSI3* 

Class 21 Table A against the clock 1 m 40

1. Anthony Wellens – Jessien van ’t Martendonkerf 0 – 65,03 sec.

3. Patrik Spits – Jacobien Dwerse Hagen 0 – 72,01 sec.

8. Frederic Vernaet – Gin Duidam 0 – 78,63 sec.

9. Jeroen Appelen – Jack Daniels 0 – 78,64 sec.

10. Rik Hemeryck – Deesse de la Sure 1 – 79,90 sec.

12. Judy-Ann Melchior – Ailina 1 – 80,85 sec.

 

Class 22 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

2. Yves Vanderhasselt – Jeunesse 0 – 0 – 37,92 sec.

4. Rik Hemeryck – Bretling du Paradis Z 0 – 0 – 38,34 sec.

6. Gaetan Decroix – Quel Homme de Hus 0 – 0 – 44,20 sec.

9. Dominique Hendrickx – Colina Pijnvenhof Z 0 – 4 – 38,16 sec.

10. Judy-Ann Melchior – Clintrexo Z 1 – 73,18 sec.

11. Marie Kundycki – I Circa d’Or 1 – 73,68 sec.

 

Class 23 Table A two phases 1 m 40

6. Leonie Peeters – Quaresmas de Marchesana 0 – 0 – 31,24 sec.

9. Frederic Vernaet – Gin Duidam 0 – 0 – 32,20 sec.

 

Class 24 Table C 1 m 45

5. Nathan Budd – Balder van de Katelijnekouter 66,95 sec.

7. Patrik Spits – Jacobien Dwerse Hagen 67,29 sec.

10. Christophe Vanderhasselt – Gino van de Vrunte 69,55 sec.

 

Class 25 Table A with winning round 1 m 45

2. Christophe Vanderhasselt – Identitiy Vitseroel 0 – 0 – 43,97 sec.

5. James Peeters – J’Adore van het Schaeck 1 – 0 – 45,99 sec.

6. Yves Vanderhasselt – Jeunesse 4 – 0 – 46,29 sec.

10. Rik Hemeryck – Deesse de la Sure 4 – 4 – 49,39 sec.

 

Class 26 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Tiffany Foster (CAN) – Brighton 0 – 0 – 37,67 sec.5 sec.

8. Patrik Spits – Bellissimo Z 0 – 12 – 37,90 sec.

11. Gaetan Decroix – Quel Homme de Hus 1 – 75,47 sec.

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden