Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI3* - CSI2* Zandhoven (BEL) 23 - 27 / 08 / 2017.


CSI3*

Class I Table A two phases 1 m 40

4. Stephanie Andries – Cicero 0 – 0 – 36,42 sec.

6. Sam Polleunis – Gentleman 0 – 0 – 37,63 sec.

8. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 – 0 – 37,90 sec.

9. Fabrice Galdini – Just Luck 0 – 0 – 39,64 sec.

10. Nick Vrins – Thunder d’Amaury 0 – 0 – 41,21 sec.

14. Viktor Daem – Donique 0 – 0 – 41,84 sec.

 

Class II Table A with jump off 1 m 45 (LR)

6. Gilles Dunon – Fou de toi vd Keihoeve 0 – 0 – 40,42 sec.

8. Tom Dhaeyere – James vd Oude Heihoef 0 – 0 – 41,32 sec.

9. Christophe Vanderhasselt – Identity Vitseroel 0 – 0 – 42,10 sec.

10. Nick Vrins – Himalaya van het Molenhof 0 -0 – 44,96 sec.

14. Dieter Vermeiren – Kingston Town 111 Z 0 – 4 – 45,12 sec.

 

Class III Table A against the clock 1 m 40

2. Sven Van Dijck – Querly R Z 0 – 57,07 sec.

6. Christophe Vanderhasselt – Gino van de Vrunte 0 – 58,23 sec.

7. Stephanie Andries – Cicero 0 – 59,89 sec.

8. Jeroen Appelen – Shankley 0 – 60,02 sec.

9. Rik Hemeryck – Jarvi de Sclef 0 – 61,09 sec.

11. Gilles Dunon – Jango S 0 – 63,03 sec.

13. Fabrice Galdini – Jack Daniels van het Eetzeveld 0 – 65,24 sec.

 

Class IV Table A against the clock 1 m 50 (LR)

1. Gudrun Patteet – Sea Coast B52 F Z 0 – 68,60 sec.

3. Jos Verlooy – Gaston van ’t Steentje 0 – 70,78 sec.

4. Christophe Vanderhasselt – Identity Vitseroel 0 – 71,40 sec.

5. Gilles Dunon – Fou de toi vd Keihoeve 0 – 71,42 sec.

7. Dieter Vermeiren – Kingston Town 111 Z 0 – 72,47 sec.

10. Kevin Gielen – Captain 0 – 74,96 sec.

11. Karline De Brabander – Fantomas de Muze 0 – 76,66 sec.

 

Class V Table A against the clock 1 m 40

2. Bart Clarys – Joie de Toulon 0 – 56,63 sec.

3. Sven Van Dijck – Querly R Z  0 – 60,22 sec.

4. Frederic Vernaet – Dauphine van T&L 0 – 64,40 sec.

11. Kevin Gielen – Jiqueenturo di Luna 0 – 68,76 sec.

12. Christophe Vanderhasselt – Caroline T Z 0 – 77,72 sec.

 

Class VI Table A with jump off 1 m 50 (LR)

3. Gilles Thomas – Conaro 0 – 0 – 40,18 sec.

6. Ann Carton-Grootjans – Funky Music 0 – 4 – 42,57 sec.

7. Viktor Daem – Calvino de Nyze Z 0 – 4 – 42,59 sec.

8. Thierry Goffinet – Artuur JH Z 0 – 4 – 46,87 sec.

9. Fabrice Galdini – Indago 0 – 4 – 47,61 sec.

11. Gilles Dunon – Jango S 0 – 8 – 42,65 sec.

12. Jessica Geurts – Harkito van den Berg 0 – EL

 

Clas VIII Grand Prix Table A with jump off 1 m 60

1. Abdel Said (EGY) – Hope van Scherpen Donder 0 – 0 – 41,45 sec.

3. Jeroen Appelen – Grappeloup van het Reenhof 0 – 0 – 44,08 sec.

4. Rik Hemeryck – Bretling du Paradis Z 0 – 0 – 44,56 sec.

8; Dieter Vermeiren – Kingston Town 111 Z 0 – 8 – 45,96 sec.

10. Kevin Gielen – Captain 1 – 76,26 sec.

11. Wilm Vermeir – Dm Jacqmotte 1 – 77,28 sec.

12. Gilles Thomas – Cantario 1 – 77,52 sec.

 

CSI2*

Class 1 Table A against the clock 1 m 30

1. Thierry Goffinet – Isaura Pracht 0 – 55,20 sec.

2. Pieter Kenis – Kenya van het Kleinheide 0 – 57,56 sec.

4. Dieter Vermeiren – Piepke 111 Z 0 – 58,58 sec.

5. Nico Van Der Plaetsen – Ultra Blue J 0 – 58,67 sec.

6. Mike Van Belle – Casino Royal Waterschoot Z 0 – 59,38 sec.

7. Vicky Van De Poel – Imposante de Muze 0 – 59,62 sec.

8. Guillaume Ruant – Elando CT 0 – 60,48 sec.

9. Axelle Druyts – Centurio HO 0 – 61,33 sec.

12. Danny Stappaerts – Casca Belle 3 Z 0 – 61,83 sec.

15. Charline Hendrickx – Halbert v/h Paardeveld 0 – 62,46 sec.

17. Brecht Bille – Verdon DH Z 0 – 63,63 sec.

18. Philip Gysbrechts – Caribou of Greenhill 0 – 64,45 sec.

 

Class 2 Table A against the clock 1 m 35

1. Jessica Geurts – Hunter van Berimar 0 – 59,41 sec.

2. Christophe De Brabander – Geneve de Muze 0 – 59,83 sec.

6. Guillaume Ruant – Elyria Sitte 0 – 68,92 sec.

7. Dimme D’Haese – Monaco 0 – 69,95 sec.

11. Thomas Van Minnebruggen – Koshin de Muze 0 – 73,25 sec.

12. Brecht Bille – Kas – Sini DC 0 – 73,30 sec.

13. Jos Verlooy – Karibou Horta 0 – 73,48 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 40

5. Thierry Goffinet – Navarro UK 0 – 0 – 34,13 sec.

6. Gudrun Patteet – Sea Coast Coco Berlini 0 – 0 – 34,61 sec.

13. Mathias Hazebroek – Jurre 0 – 0 – 37,82 sec.

14. Matthias Hens – Verdi vd Withoeve Z 0 – 0 – 37,85 sec.

16. Jos Verlooy – Japatero VDM 0 – 0 – 38,17 sec.

17. Ben Beevers – Dante 0 – 0 – 38,20 sec.

18. Dimme D’Haese – Ilias van ’t Vlasmeer 0 -0 – 38,55 sec.

 

Class 5 Table A two phases 1 m 30

4. Nico Van Der Plaetsen – Ultra Blue J 0 – 0 – 26,45 sec.

6. Julie Mais – Volnay de Mars 0 – 0 – 27,70 sec.

7. Thomas Van Minnebruggen – Koshin de Muze 0 – 0 – 28,07 sec.

8. Ines Van Den Bosch – Julie vd Berbindingshoeve 0 -0 – 28,89 sec.

9. Pieter Dejager – For Kazimir vd Schoordijkhoeve 0 – 0 – 29,13 sec.

12. Yanick Beirens – Hanan Z 0 – 0 – 29,99 sec.

14. Jorik Vervoort – Funchal 0 – 0 – 30,61 sec.

 

Class 6 Table A with jump off 1 m 35

1. Jos Verlooy – Karibou Horta 0 – 0 – 34,47 sec.

6. Guillaume Ruant – Elyria Sitte 0 – 0 – 38,17 sec.

8. Dieter Vermeiren – Piepke 111 Z 0 – 0 – 39,59 sec.

10. Gilles Thomas – Ducati van Schuttershof 0 – 0 – 41,82 sec.

11. Jan Van Dyck – Eristoff van de Zuuthoeve 0 – 8 – 38,29 sec.

12. Mathias Hazebroek – Hanibal 0 – 8 – 38,78 sec.

14. Bart Anthonissen – Eros V 1 – 80,23 sec.

15. Philip Gysbrechts – Caribou of Greenhill 1 – 80,33 sec.

17. Leonie Peeters – Tinkoucha Hero Z 1 – 81,55 sec.

19. Thomas Van Minnebruggen – Kastelle Memo 1 – 82,94 sec.

 

Class 7 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Jos Verlooy – Japatero VDM 0 – 0 – 40,93 sec.

4. Gudrun Patteet – Sea Coast Coco Berlini 0 – 0 – 41,75 sec.

5. Gilles Thomas – Uncas S 0 – 4 – 44,53 sec.

8. Dimme D’Haese – Ilias van ’t Vlasmeer 1 – 79,06 sec.

12. Stephanie Andries – Javenia 4 – 74,78 sec.

15. Thierry Goffinet – Navarro UK 4 – 75,67 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 35

1. Mathias Hazebroek – Hanibal 0 – 57,81 sec.

3. Dieter Vermeiren – Piepke 111 Z 0 – 59,12 sec.

7. Thomas Van Minnebruggen – Koshin de Muze 0 – 63,76 sec.

9. Guillaume Ruant – Elando CT 0 – 64,73 sec.

10. Mieke Wils – Happydam 0 – 65,84 sec.

13. Michelle Vermeeren – Kadaphi de Tiji 0 – 68,42 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m 30

1. Dieter Vermeiren – Ilias van het Hof ter Velde 0 – 0 – 35,54 sec.

2. Nico Van Der Plaetsen – Ultra Blue J 0 – 36,52 sec.

3. Thierry Goffinet – Isaura Pracht 0 – 0 – 36,52 sec.

5. Vicky Van De Poel – Imposante de Muze 0 – 0 – 38,93 sec.

6. Brecht Bille – Verdon DH Z 0 – 0 – 39,89 sec.

12. Mike Van Belle – Casino Royal Waterschoot Z 0 – 4 – 42,51 sec.

 

Class 10 Grand Prix Table A with jump off & m 45 (LR)

1. Gilles Thomas – Uncas S 0 – 0 – 43,98 sec.

5. Jos Verlooy – Japatero VDM 0 – 4 – 42,90 sec.

6. Pieter Dejager – Reve de Bacon 0 – 4 – 43,62 sec.

7. Ben Beevers – Dante 0 – 4 – 46,29 sec.

8. Frederic Vernaet – Just a Gamble 1 – 81,09 sec.

10. Fabrice Galdini – Jealousy 1 – 81,63 sec.

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden