Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 08 - 15 / 08 / 2017.


JUMPING

European championships juniors & young riders Samorin (SVK)

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Young Riders

Boy-Adrian van Gelderen : Be Cool

Gilles Thomas : Indiana vh Kapelhof

Laura Mathy : Penta

Zoe Conter : Zeta di Sabuci

 

Juniors

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Emilie Conter : Espyrante

Simon Morssinkhof : Perigrosso

Thibault Philippaerts : Extra

Thibeau Spits : Jacobien Dwerse Hagen

Maartje Verberckmoes : Jugano vd Bosberg

 

Children

Chef d’équipe : Jean-Jacques Mathijs

Caro-Belle De Hornois : Idyllis L

Emilia Housen : Flicka-P

Lies Malisart : Charismo C

Anthony Philippaerts : Goofy van ’t Laerhof

Maxime Hazebroek : Jartelle vd Thijshoeve

 

CSI5* Valkenswaard (NED)

Pieter Devos : Apart - Claire Z

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers - Papillon Z

Nicola Philippaerts : Aikido Z - H&M Harley vd Bisschop

Olivier Philippaerts : Henna de Goedereede - Ikker +

Cindy van der Straten : Calvia - Chacco r

Jos Verlooy : Apollonia 23 - Caracas

Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof - MJT Nevado S

 

CSI2* - CSIYH1* Valkenswaard (NED)

Pieter Devos - Dries Goossens - Jérôme Guéry - Charline Hendrickx - Marie Kundycki - Judy-Ann Melchior - Nicola Philippaerts - Olivier Philippaerts - Ignace Philips - Rachel Steffen - Jos Verlooy - Gregory Wathelet

 

CSI4* - CSIYH1* Münster (GER)

Pieter Clemens : For Cento - I Am Moerhoeves Star - Verdico - Jalisco F - Quathageno

 

CSI3* St. Lô (FRA)

Constant Van Paesschen : Compadre van de Helle - Hamlet vd Donkhoeve - Kid Pleasure d’Asschaut

 

CSI1* St. Lô (FRA)

Marie Bricout - Sebastien Deliener

 

CSI3* Opglabbeek (BEL)

Stephanie Andries : Abigail - For You - Javenia

Zoe Anteunis : Berona

Yves Awouters : Carisma Von Hary Z

Gilles Borgonjon : Icarus - Jet - Just Him

Ann Carton-Grootjans : Funky Music - Irvine ter Doorn

Bart Claes : Janneke van het Langwater - Jota van het Leliehof - Komplex van de Beuzerik

Bart Clarys : Best Mix Cigane Z - Incredible van ’t Laar - Joie de Toulon

Karel Cox : Clintissima van Spalbeek Z - Jaguar - Quickhin WH Z

Viktor Daem : Calvino de Nyze Z - Cristello 2 - Eligius

Jean-Christophe De Grande : Belano vd Wijnhoeve Z - Dorus du Domain Z

Dries Dekkers : D&J Havanna - Hippos van de Rostal - Tornado IV

Julien Denayer : Noukie Z - Oncle Vania

Wouter Devos : Emporio van ’t Holeinde - Just Me D

Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve - Jango S - Valentino du val du Geer

Brecht Goossens : Arcano Z - Wildcard

Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts - Colina Pijnvenhof Z - El Dorado

Nadege Janssen : Ascension Lord - Ushuaia d’Aurel - Vigilant des Pres

Eleonore Lambilliotte : Alaska V.g. Z - Don Juan van de Donkhoeve - Hotcha van ’t Rozendael

Marine Lenoble : Cap Diamond d’Hof ten Bos

Eric Lombard : Vani’Fraize

Pascale Lombard : Spartacus

Vanina Lombard : Venus des Bois

Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast B52 F Z - Sea Coast Coco Berlini

Leonie Peeters : Al Capone - Cardenta - Quaresmas

Bert Prouve : Aquila van de Bergvijverhoeve

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Clearstay - Venus de l’Eyre

Wim Smet : Goldstar Shining S

Kim Thiry : Givale vd Windheuvel - Il Gagne van de Kwade Heyde - Izegrim vd Donkhoeve

Sven Van Dijck : Capiche ter Elzen - Dante - Jurancon vd Esberg

Jens Vandenberk : Amex Z

Frederic Vernaet : Artois d’Avillon - Gin Duidam - Just a Gamble

Savyana Verstappen : Hadise van de Wijngaardhoeve - Jivago van de Wijngaardhoeve

Cedric Volo : C Lano JT

Anthony Wellens : Jessien van ’t Martendonkerf - Jetot Fravanca

Nathalie Willems : Clever Brabant Lease

 

CSI1* Opglabbeek (BEL)

Margot Alongi - Stephanie Andries - Anne Benali - Daisy Bruyninx - Carmen Christiaansen - Karel Cox - Jean-Christophe De Grande - Rodolphe Dehin - Julien Denayer - Gilles Dunon - Brecht Goossens - Bruno Goyens de Heusch - Dominique Hendrickx - Jelle Hoorens - Nadege Janssen - Nick Janssens - Silke Janssens - Eva Jennen - Patrick Jonkmans - Emely Joos - Jade Kinsabil - Lio Lamers - Milan Lamers - Marine Lenoble - Vanina Lombard - Maude Lunebach - Sylvie Morrier - Nathan Nicodème - Phébe Nicodème - Cedric Nouwen - Gudrun Patteet - Leonie Peeters - Nina Peters - Celine Schoonbrood-de Azevedo - Franck Seiller - Alex Servais - Mauranne Smets - Alain Soquette - Danny Van Den Bosch - Ines Van Den Bosch - Aurore Van Der Straeten - Jens Vandenberk - Franck Vandereyken - Stefanie Verbeke - Frederic Vernaet - Savyana Verstappen - Cedric Volo - Anthony Wellens - Nathalie Willems

 

CSI2* - CSIYH1* Arnas Champburcy (FRA)

Gaetan Decroix - Vanessa Mathieu

 

CSI1* Arnas Champburcy (FRA)

Chloe Daout - Pauline Genet - Vanessa Mathieu - Mieke Wils

 

DRESSUUR

European Championships dressage Roosendaal (NED)

Chef d’équipe : Alain Rauw

Young Riders

Hannelore Beckers : Crack C van het Vijverbos

Jamina Gysels : Zico

Lore Vandeborne : Ikke-pia vd Bergerhoeve

Kate Wiggins : Corona

 

Juniors

Suraya Hendrikx : Dear Friend 2

Laura Luyten : Darck Chocolate

Charlotte Richmond : Hermes

Camille Vangheluwe : Fbw Rainman

 

CDI3* Nice (FRA)

Brecht D’Hoore : Edison H - Sniper van de Helle

David Engelen : Royal Rubinstein

 

CDIY Nice (FRA)

Laura De Graeve : Sandro’s Diamond

 

CDIJ Nice (FRA)

Ann-Sophie Goethals : Eldorado-A

 

HORSEBALL

European championships Pro Elite St. Lô (Fra)

Chef d’équipe : Hilde Cobbaut

Michael Augustyns : Petite Biche

Robin Cool : Montnamix

Kenny Dierickx : Manticore

Mathias Praet : Dexione

Claudio Van Praet : Forz Viola

Anton Van Severen : Belle du Commun

Louis-Philippe Van Troys : Mille Waki

Piet Verheyen : Lilalila

 

European championships Ladies St. Lô (FRA)

Chef d’équipe : Hilde Cobbaut

Valerie Antheunis : Source du Nil

Sabrina Bevelacqua : Paloma Dancer

Charlotte Costers : Alpidivo

Ninke De Ridder : Ticket d’Or

Hanne Gallant : Emeraude

Kimberley Hubeau : Tarantino

Steffi Van Den Berghe : Volo Norm

Tessa Vermeulen : Commandatn Onig

 

REINING

European championships seniors Givrins (SUI)

Chef d’équipe : Dany Welter

Cira Baeck : Shine N Whiz

Bo Brutsaert : CJ Whiz

Bernard Fonck : Smart N Sparkin

Ann Fonck-Poels : Topgun Showtime

Piet Mestdagh : Reining Whiz

 

European championships young riders - juniors Givrins (SUI)

Juniors

Bert Coeckelberghs : Toosexy for Ricochet

Keanu De Pauw : Exxcaliber

Jinke Stevens : Wimpsys Snow Step

Nimroid Vannietvelt : Nic Ricocheet

Raf Lambrichts : Colonel WR San Jo

 

Young Riders

Amber Heidbuchel : Wimps Lil Prize

Kimberley Meesen : Hope for Glorie

Steffy Meesen : Don Quintanas Whiz

Emmalee Penha : Dunits Smoking Gun

Kimberley Noels : Rekys Sliding Gun

 

EVENTING

CCI3* Le Pin au Haras (FRA)

Chloe Raty : Axel Z

 

CCI2* Le Pin au Haras (FRA)

Julien Despontin : Clever Man Waf

Tom Goeman : Sibo de Quiesce

 

CCI1* Le Pin au Haras (FRA)

Leon Binard : Painter’s Igor

Stephanie d’Andrimont : Creevagh Miss Ferro - Fernhill Extreme

Maxime Lambrecht : Felix Roses

Victoria Tubes : Caldiero

 

CIC1* Le Pin au Haras (FRA)

Celia Benayyoub : Delara

Stephanie d’Andrimont : Grandia

Mathias Delvaux : Grafitti van ’t Stelenshof

Hugo Laschet : Caitane vd Cumul Z

Roland Quoidbach : Clever Boy Sl Z - Herge des Moites Fontaines

Valentine Steeman : Illy d’Or van Daknam - River Emery

Victoria Tubes : Wanieta

Marilyn Wuytack : Le President P&B


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden