Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten Beervelde 02 - 06 / 08 / 2017.


CSI3*

Class 1 Table A two phases 1 m 30

1. Patrik Spits - Dolce Vita DH 0 - 0 - 25,29 sec.

3. Hendrik Denutte - Arizona T D 0 - 0 - 25,52 sec.

4. Arnaud Doem - Vicky de l’Heribus 0 - 0 - 26,46 sec.

8. Caroline De Laet - Indira Odeveld 0 - 0 - 27,96 sec.

9. Ann Carton-Grootjans - Iriana van het Keysersbos 0 - 0 - 28,40 sec.

11. Virginie Thonon - Koquette 0 - 0 - 29,38 sec.

13. Zoe Conter - Dolce Vita Kdw Z 0 - 0 - 30,37 sec.

 

Class 3 Masters

1. Pieter Devos - Gin D 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 38,14 sec.

2. Wouter Devos - Just Me D 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 38,17 sec.

3. Gilles Thomas - Uncas S 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 40,08 sec.

 

Class 4 Table A against the clock 1 m 50 (LR)

3. Koen Vereecke - Jativia 68,38 sec.

4. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 68,94 sec.

5. Wouter Devos - Tonik Hero 0 - 69,66 sec.

7. Bart Clarys - Best Mix Caspar Ssb 0 - 71,96 sec.

8. Gilles Detry - Catwalk Capone 0 - 72,74 sec.

11. Chloe Vranken - Elton Jones 0 - 75,09 sec.

12. Frederic Vernaet - Gin Duidam 0 - 75,68 sec.

 

Class 5 Accumulator 1 m 40

4. Sam Polleunis - Gentleman 65 - 50,84 sec.

6. Vincent Lambrecht - Biarritz des Hauts Droits 65 - 52,03 sec.

7. Gilles Thomas - Jacarta van ’t Ravennest 65 - 53,55 sec.

8. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 65 - 54,01 sec.

12. Gilles Detry - Double O Seven PL 65 - 68,03 sec.

 

Class 6 Table A two phases 1 m 40

2. Gilles Dunon - Valentino du Val du Geer 0 - 0 - 25,13 sec.

5. Emilie Conter - Salto des Casty 0 - 0 - 28,12 sec.

6. Fabrice Galdini - Just Luck 0 - 0 - 28,48 sec.

7. Karline De Brabander - Elvis ter Putte 0 - 0 - 30,40 sec.

10. Zoe Conter - Dragonfly de Longchamps 0 - 4 - 26,02 sec.

12. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z 0 - 8 - 25,45 sec.

 

Class 7 Table A two phases 1 m 35

2. Virginie Thonon - Koquette 0 - 0 - 26,30 sec.

3. Koen Vereecke - Jade van ten Breebroek 0 - 0 - 26,64 sec.

4. Jessica Geurts - Hunter van Berimar 0 - 0 - 26,81 sec.

5. Patrik Spits - Dolce Vita DH 0 - 0 - 26,83 sec.

6. Gilles Detry - Dax van de Zandloper 0 - 0 - 27,19 sec.

8. Gilles Thomas - jacarta van ’t Ravennest 0 - 0 - 27,70 sec.

9. Damien Haelterman - Jessica de Laubry 0 - 0 - 28,12 sec.

 

Class 8 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Pieter Devos - Haloubet Hitchcock 0 - 0 - 42,28 sec.

2. Wouter Devos - Tonik Hero 0 - 0 - 43,06 sec.

3. Virginie Thonon - High Tech Vy de Septon 0 - 0 - 43,90 sec.

4. Gilles Thomas - Uncas S 0 - 0 - 43,93 sec.

6. Christophe Vanderhasselt - Gino van de Vrunte 0 - 0 - 45,81 sec.

7. Koen Vereecke - Jativia 0 - 4 - 43,01 sec.

8. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 4 - 43,94 sec.

10. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 4 - 46,06 sec.

 

Class 9 Table A two phases 1 m 45

1. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 0 - 23,14 sec.

2. Bart Clarys - Increible van ’t Laar 0 - 0 - 23,57 sec.

3. Gilles Dunon - Valentino du val du geer 0 - 0 - 24,38 sec.

4. Vincent Lambrecht - Citizenguard Toscan de Sainte Hermelle 0 - 0 - 24,45 sec.

6. Hendrik Denutte - Don Flamenco vd Kranenburg 0 - 0 - 25,22 sec.

9. Fabrice Galdini - Indago 0 - 0 - 27,06 sec.

10. Karline De Brabander - Fantomas de Muze 0 - 0 - 27,38 sec.

11. Karline De Brabander - Elvis ter Putte 0 - 0 - 32,00 sec.

12. Chloe Vranken - Urfee des Luthiers 0 - 0 - 32,04 sec.

 

Class 10 Grand Prix Table A with jump off 1 m 55 (LR)

1. Marlon Modolo Zanotelli (BRA) - Extra van Essene 0 - 0 - 41,29 sec.

2. Wouter Devos - Emporio van ’t Holeinde 0 - 0 - 41,29 sec.

3. Gilles Thomas - Cantario 0 - 0 - 44,25 sec.

5. Damien Haelterman - Hooligan de Laubry 0 - 0 - 49,70 sec.

6. Koen Vereecke - Jativia 0 - 4 - 39,82 sec.

7. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 4 - 40,78 sec.

8. Patrik Spits - Bellissimo Z 0 - 4 - 41,86 sec.

9. Pieter Devos - Gin D 0 - 4 - 42,65 sec.

11. Arnaud Doem - Cazanova de la Bouverie 0 - 8 - 49,72 sec.

 

CSI2* 

Class B Table A two phases 1 m 30

1. Dieter Vermeiren - Ilias van het Hof ter Velde 0 - 0 - 30,23 sec.

3. Anne De Doncker - Hitoya Lcs 30,64 sec.

5. Elisa Strubbe - Imoon 0 - 0 - 30,91 sec.

6. Camille Demolie - G Star du Cartier 0 - 0 - 31,77 sec.

7. Niki Geenens - Helios vd Spelonckhoeve 0 - 0 - 31,80 sec.

8. David Malfait - Louis Z 0 - 0 - 32,07 sec.

9. Thomas Thometscheck - Hilotte van Tenhaegendoorn 0 - 0 - 32,29 sec.

10. Celine Bradt - Iris 0 - 0 - 32,78 sec.

12. Pieter De Brabandere - Dalton van de Dorpshoeve 0 - 0 - 33,99 sec.

 

Class C Table A against the clock 1 m 40

3. Geoffrey Cobbaut - Id 1 0 - 69,96 sec.

4. Jorien Livens - Valley Dh Z 0 - 72,87 sec.

7. Axel Vandoorne - Baileys Louis 0 - 75,85 sec.

8. Cederick Deknudt - Beijing Z 0 - 75,93 sec.

 9. Helena Embo - Godiva Lady 0 - 80,59 sec.

10. Gilles Faveere - Gipsy-F 0 - 81,62 sec.

12. Bjorn Vandenbossche - W-Helios vd Lindehoeve Z 0 - 82,88 sec.

 

Class E Table A against the clock 1 m 30

1. Marthe Heudens - Best Mix Evana 0 - 57,81 sec.

2. Elisa Strubbe - Imoon 0 - 59,26 sec.

5. Pieter De Brabandere - Wonderboy Marckhoeve 0 - 60,01 sec.

6. Geoffrey Cobbaut - Uomini 0 - 62,34 sec.

7. Cedric Broekaert - Farrah van de Kleite 0 - 62,81 sec.

12. Celine Bradt - Iris 0 - 66,05 sec.

13. Julie De Pelsmaeker - Artico 2 0 - 66,93 sec.

14. Romy Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 67,98 sec.

15. Bjorn Vandenbossche - Kandora 0 - 68,28 sec.

 

Class F Table A two phases 1 m 30

1. Anne De Doncker - Hitoya Lcs 0 - 0 - 24,65 sec.

2. Camille Demolie - G Star du Cartier 0 - 0 - 25,64 sec.

3. Marthe Heudens - Best Mix Evana 0 - 0 - 25,81 sec.

5. Kim Neyrinck - R.A.T.M. Z 0 - 0 - 26,65 sec.

6. Dieter Vermeiren - Piepke 111 Z 0 - 0 - 27,03 sec.

8. Niki Geenens - Helios vd Spelonckhoeve 0 - 0 - 27,37 sec.

9. Geoffrey Cobbaut - Uomini 0 - 0 - 27,65 sec.

11. Jorien Livens - Conassis van de Helle 0 - 0 - 28,82 sec.

12. Romy Morssinkhof - Cara Victoria 0 - 0 - 28,89 sec.

13. David Malfait - Louis Z 0 - 0 - 29,99 sec.

14. Louise Losfeld - Uprade’s Son 0 - 0 - 31,13 sec.

15. Astrid De Pauw - Houston C&C 0 - 0 - 31,17 sec.

 

Class G Table A two phases 1 m 40

2. Jorien Livens - Valley Dh Z 0 - 0 - 22,52 sec.

3. Marthe Heudens - Best Mix Elien 0 - 0 - 22,93 sec.

4. Geoffrey Cobbaut - Id 1 0 - 0 - 23,16 sec.

8. Romy Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 0 - 24,98 sec.

9. Bjorn Vandenbossche - W-Helios vd Lindehoeve Z 0 - 0 - 25,29 sec.

10. Sarra Van Avermaet - Freestyle 0 - 0 - 25,65 sec.

11. Tim Van Den Broeck - Itackie Deux 0 - 0 - 25,67 sec.

12. Pieter De Brabandere - Dalton van de Dorpshoeve 0 - 0 - 25,94 sec.

 

Class I Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Yann Candele (CAN) - Quidams Quit 2 0 - 0 - 45,66 sec.

2. Dieter Vermeiren - Kingston Town 111 Z 0 - 0 - 47,79 sec.

3. Romy Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 4 - 49,73 sec.

4. Geoffrey Cobbaut - Id 1 0 - 8 - 47,73 sec.

5. Gilles Faveere - Gipsy-F 0 - 8 - 49,44 sec.

6. Elisa Strubbe - Soir des Quarts 0 - 8 - 50,79 sec.

7. Kelly Vandousselaere - Just Energie 1 - 79,59 sec.

9. Thomas Thometschek - Qualoma Z 4 - 77,20 sec.

10. Pieter Vandierendonck - Elini vh Costersveld 4 - 77,36 sec.

11. Cedric Broekaert - Farrah van de Kleite 4 - 78,56 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden