Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping


Resultaten CSI3* Knokke (BEL) 13 - 16 / 07 / 2017.


Class 20 Table A two phases special 1 m 35

10. Gilles Detry – Catwalk Capone 0 – 0 – 36,15 sec.

16. Frederic Vernaet – Dauphine van T&L 0 – 0 – 38,84 sec.

18. Maartje Verberckmoes – Jugano van de Vosberg 0 – 0 – 39,07 sec.

 

Class 21 Table A against the clock 1m 45

1. Zoe Conter – Soory de l’Hallali 0 – 61,90 sec.

6. Nicola Philippaerts – H&M Zilverstar T 0 – 63,69 sec.

9. Francois Mathy jr. – Uno de la Roque 0 – 64,67 sec.

13. Wilm Vermeir – Gentiane de la Pomme 0 – 65,98 sec.

15. Olivier Philippaerts – Henna de Goedereede 0 – 66,39 sec.

16. Gudrun Patteet – Sea Coast Ideo d’O 0 – 66,63 sec.

21. Emilie Conter – Fragile van ’t Paradijs 0 – 67,63 sec.

24. Stephanie Andries – Cicero 0 – 67,93 sec.

 

Class 22 Table A two phases special 1 m 40

15. Emilie Conter – Mufasa 0 – 0 – 36,80 sec.

 

Class 23 Table A against the clock 1 m 50 (LR)

2. Wilm Vermeir – Gentiane de la Pomme 0 – 67,44 sec.

11. Francois Mathy jr. – Uno de la Roque 0 – 71,48 sec.

14. Marjan De Wachter – Darcotique van ’t Meulenhof 0 – 75,38 sec.

16. Gilles Thomas – Cantario 0 – 76,95 sec.

21. Cindy Van Der Straten – Calvia 1 – 79,34 sec.

 

Class 24 Table A with jump off 1 m 45

6. Gilles Detry – Catwalk Capone – 0 – 0 – 39,43 sec.

7. Zoe Conter – Dragonfly de Longchamps 0 – 4 – 36,71 sec.

9. Stephanie Andries – Cicero 0 – 4 – 38,99 sec.

12. Vincent Lambrecht – For Passion d’Ive Z 0 – 8 – 37,03 sec.

 

Class 14 &25 Table A with jump off 1 m 45

4. Emilie Conter – Espyrante 0 – 4 – 42,86 sec.

5. Stephanie Vermeulen – Iron Lady van ’t Meulenhof 0 – 18 - 63,72 sec.

6. Evy Morssinkhof – Augustinus Lan 1 – 81,13 sec.

8. Maartje Verberckmoes – Jugano van de Vosberg 1 – 84,07 sec.

9. Alexandra Grove – Touche vd Drie Eiken Z 2 – 88,08 sec.

 

Class 26 Grand Prix Table A with jump off 1 m 55 (LR)

1. Julien Epaillard – Usual Suspect d’Auge 0 – 0 – 37,19 sec.

6. Olivier Philippaerts – Henna de Goedereede 0 – 0 – 39,60 sec.

11. Zoe Conter – Soory de l’Hallali 4 - 70,89 sec.

14. Gudrun Patteet – Sea Coast Ideo d’O 4 – 72,32 sec.

15. Nicola Philippaerts – H&M Zilverstar T 4 – 72,37 sec.

 

Class 27 Table A two phases 1 m 45

8. Wilm Vermeir – Garrincha Hedoniste 0 – 4 – 34,76 sec.

12. Rik Hemeryck – Jarvi de Sclef 1 – 55,73 sec.

15. Eleonore Lambilliotte – Don Juan van de Donkhoeve 1 – 75,71 sec.

 

Class 28 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

7. Vincent Lambrecht – Biarritz des Hauts Droits 0 – 0 – 36,66 sec.

11. Marjan De Wachter – Darcotique van ’t Meulenhof 0 – 4 – 34,71 sec.

 

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden