Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping


Resultaten CSI2* Knokke (BEL) 13 - 16 / 07 / 2017.


Class 10 Table A two phases special 1 m 30

2. Gilles Detry – Dax van de Zandloper 0 – 0 – 27,18 sec.

3. Sven Van Dijck – Querly R Z 0 – 0 – 27,24 sec.

6. Kevin Hollevoet – Puccini Asp 0 – 0 – 28,46 sec.

9. Leonie Peeters – Calva Z 0 – 0 – 29,00 sec.

18. Leonie Peeters – Cardenta 0 – 0 – 31,33 sec.

22. Brecht Bille – Aagje de Bioagrico 0 – 0 – 32,87 sec.

24. Romy Morssinkhof – Vivalta de Gree 0 – 0 – 33,32 sec.

26. Simon Morssinkhof – Bubsylon 0 – 0 – 33,75 sec.

 

Class 11 Table A two phases 1 m 40

2. Sven Van Dijck – Vici R 0 – 0 – 30,41 sec.

9. Jeroen Appelen – Grappeloup van het Reenhof 0 – 0 – 32,30 sec.

10. Simon Morssinkhof – Perigrosso 0 – 0 – 32,41 sec.

11. Frederic Vernaet – Just a Gamble 0 – 0 – 32,42 sec.

12. Boris Mauroy – Carlton du Friou 0 – 0 – 32,57 sec.

14. Gilles Thomas – Caretina 0 – 0 – 32,76 sec.

25. Bunoit Moeskops – Hilton de Mereyt 0 – 0 – 34,03 sec.

32. Francois Brichart – Boosty Chavannais 0 – 0 – 34,78 sec.

37. Nicola Philippaerts – Vallonia de Reville 0 – 0 – 35,41 sec.

40. Stephanie Vermeulen – Iron Lady van ’t Meulenhof 0 – 0 – 36,00 sec.

43. Francois Wery – Jackpot 0 – 1 – 36,68 sec.

 

Class 12 Table A against the clock 1 m 35

1. Sven Van Dijck – Querly R Z 0 – 63,10 sec.

5. Gilles Detry – Dax van de Zandloper 0 – 65,93 sec.

6. Romy Morssinkhof – Cara Victoria 0 – 67,00 sec.

7. Julie De Pelsmaeker – Daloubette van de Krekebeke 0 – 67,82 sec.

9. Claire Putters – Copain de Muze 0 – 68,96 sec.

10. Brecht Bille – Aagje de Bioagrico 0 – 71,08 sec.

11. Alexander Housen – Ivanhoe 0 – 71,64 sec.

17. Liselotte Verhelst – Gitana 0 – 74,73 sec.

23. Evy Morssinkhof – Augustinus Lan 0 – 77,31 sec.

25. Ines Van Den Bosch – Ecoliene 0 – 77,75 sec.

26. Emilie Conter – Jealous 0 – 78,81 sec.

31. Pieter Vandierendonck – Dune d’Hoogpoort 1 – 81,86 sec.

33. Alexander Housen – Fidjy of Colors 1 – 82,83 sec.

36. Thibault Philippaerts – Isoline van Dorperheide 1 – 83,09 sec.

 

Class 13 Table A two phases 1 m 45

1. Jeroen Appelen – Grappeloup van het Reenhof 0 – 0 – 28,75 sec.

5. Rik Hemeryck – Deesse de la Sure 0 – 0 – 29,75 sec.

11. Vincent Lambrecht – S&L Through the looking glass 0 – 0 – 30,61 sec.

15. Axel Vandoorne – Indigo 0 – 0 – 31,40 sec.

16. Gilles Thomas – Caretina 0 – 0 – 31,72 sec.

19. Francois Brichart – Boosty Chavannais 0 – 0 – 32,17 sec.

24. Frederic Vernaet – Just a Gamble 0 – 0 – 32,62 sec.

28. Laura Mathy – Penta 0 – 0 – 33,68 sec.

31. Zoe Conter – Irenice Horta 0 – 0 – 34,22 sec.

32. Marie Kundycki – Uppercut de Bay 0 – 0 – 34,28 sec.

 

Class 15 Table A two phases 1 m 35

1. Thibeau Spits – Dolce Vita DH 0 – 0 – 28,31 sec.

4. Alexander Housen – Lorelei van het Waterschoot Z 0 – 0 – 30,35 sec.

8. Simon Morssinkhof – Bubsylon 0 – 0 – 31,80 sec.

11. Maartje Verberckmoes – Univers la Tuiliere 0 – 0 – 34,21 sec.

12. Marie Kundycki – I Circa D’Or 0 – 0 – 34,94 sec.

17. Gilles Detry – Catwalk Harry 0 – 0 – 37,85 sec.

20. Maxine De Pelsmaeker – Jina van ’t Athof 0 – 0 – 38,30 sec.

 

Class 16 Table A two phases 1 m 40

1. Maartje Verberckmoes – Cous Cous 0 – 0 – 30,13 sec.

3. Sven Van Dijck – Querly R Z 0 – 0 – 30,82 sec.

5. Francois Mathy jr. – Capitaine de Flobecq 0 – 0 – 31,32 sec.

7. Jeroen Appelen – Cayenne la Garette Z 0 – 0 – 31,67 sec.

8. Alexander Housen – Fidjy of Colors 0 – 0 – 32,23 sec.

16. Zoe Conter – Cookie 0 – 0 – 36,38 sec.

17. Frederic Vernaet – Artois d’Avillon 0 – 0 – 37,47 sec.

20. Axel Vandoorne – Fighting Bravour vd Basquita 0 – 4 – 31,91 sec.

21. Dominique Joassin – Cado de Greenbay 0 – 4 – 32,27 sec.

23. Simon Morssinkhof – Perigrosso 0 – 4 – 34,93 sec.

 

Class 17 Table A with jump off 1 m 40

1. Sven Van Dijck – Vici R 0 – 0 – 30,64 sec.

12. Alexander Housen – Lorelei van het Waterschoot Z 0 – 8 – 32,35 sec.

13. Anthony Philippaerts – Certain vd Begijnakker 0 – 8 – 34,67 sec.

15. Leonie Peeters – Cardenta 0 – 8 – 39,20 sec.

 

Class 18 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Laurent Guillet – Sultan du Chateau 0 – 0 – 30,89 sec.

4. Vincent Lambrecht – S & L Through the looking glass 0 – 0 – 31,75 SEC.

7. Jeroen Appelen – Grappeloup van het Reenhof 0 – 4 – 28,84 sec.

14. Sven Van Dijck – Dante 1 – 74,10 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden