Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping


Resultaten CSIP Knokke (BEL) 13 - 15 / 07 / 2017.


Class A Table A two phases special 1 m 05

1. Viktor Morssinkhof – Afelio van de Kerkenbulck 0 – 0 – 33,30 sec.

2. Michelle Snellings – Westerveld’s Olievier 0 – 0 – 34,75 sec.

3. Kelly Dhondt – Checkta 0 – 0 – 38,34 sec.

4. Viktor Morssinkhof – Roberlina 0 – 4 – 35,25 sec.

5. Alex van Hees – Hens 0 – 4 – 35,54 sec.

6. Malin Bollen – Happy Girl 5 – 0 – 41,23 sec.

7. Juliette Buyse – Leif 8 – 0 – 36,28 sec.

 

Class B Table A two phases special 1 m 20

1. Max Sebrechts – Kodiak van Orchid’s 0 – 0 - 34,79 sec.

3. Aaron Tijskens – Superbre de Laloena 0 – 0 – 36,08 sec.

5. Alexander Housen – Little Ben BS 0 – 0 – 38,59 sec.

8. Max Sebrechts – Kilmullen Olympic Cruise 0 – 1 – 43,04 sec.

9. Thibeau Spits – Cleostrade 0 – 4 – 32,46 sec.

10. Alexander Housen – Grandiosa 0 – 4 – 32,80 sec.

12. Gilles Nuytens – Ballyowen Maybell Molly 0 – 4 – 38,37 sec.

 

Class C Table A against the clock 1 m 05

1. Malin Bollen – Happy Girl 0 – 64,14 sec.

2. Viktor Morssinkhof – Afelio van de Kerkenbulck 0 – 64,50 sec.

3. Kelly Dhondt – Checkta 0 – 67,10 sec.

4. Viktor Morssinkhof – Roberlina 0 – 70,38 sec.

5. Michelle Snellings – Westerveld’s Olievier 1 – 72,60 sec.

6. Juliettte Buyse – Leif 5 – 72,17 sec.

 

Class D Table A against the clock 1 m 25

2. Thibeau Spits – Cleostrade 0 – 65,69 sec.

3. Lynn Bloemer – Karl van Orchid’s 0 – 65,86 sec.

4. Alexander Housen – Grandiosa S 0 – 68,40 sec.

5. Alexander Housen – Little Ben BS 0 – 68,84 sec.

7. Aaron Tijskens – Superbre de Laloena 0 – 69,15 sec.

11. Max Sebrechts – Kilmullen Olympic Cruise 2 – 79,48 sec.

12. Gilles Nuytens – Ballyowen Maybell Molly 5 – 75,70 sec.

 

Class E Table A with jump off 1 m 10

1. Viktor Morssinkhof – Afelio van de Kerkenbulck 0 – 0 – 34,69 sec.

2. Malin Bollen – Happy Girl 0 – 0 – 36,73 sec.

3. Viktor Morssinkhof – Roberlina 0 – 0 – 36,91 sec.

4. Michelle Snellings – Westerveld’s Olievier 0 – 4 – 36,41 sec.

5. Michelle Snellings – Orchid’s Floris  0 – 16 – 39,14 sec.

7. Kelly Dhondt – Checkta 7 – 87,78 sec.

8. Juliette Buyse – Leif 8 – 70,72 sec.

9. Alex Van Hees – Hens 10 – 98,68 sec.

 

Class F Grand Prix Table A with jump off 1 m 30

1. Eleanor Hall MCateer (GBR) – Tixylix 0 – 0 – 38,05 sec.

2. Thibeau Spits – Cleostrade 0 – 0 – 39,37 sec.

3. Alexander Housen – Grandiosa S 0 – 0 – 39,80 sec.

4. Max Sebrechts – Kodiak van Orchid’s 0 – 0 – 41,31 sec.

5. Malin Bollen – Cavalor’s Mona Liesa 0 – 0 – 46,37 sec.

6. Lynn Bloemer – Karl van Orchid’s 0 – 4 – 39,13 sec.

8. Alexander Housen – Little Ben BS 4 – 69,28 sec.

10. Aaron Tijskens – Superbre de Lalouna 4 – 71,72 sec.

12. Max Sebrechts – Kilmullen Olympic Cruise 4 – 74,15 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden