Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 11 - 16 / 07 / 2017.


JUMPING

CSI5* Chantilly (FRA)

Niels Bruynseels : Cas de Liberté - Gancia de Muze

Jérôme Guéry : Alicante - Grand Cru van de Rozenberg

Olivier Philippaerts : H&M Legend of Love - Henna de Goedereede

Jos Verlooy : Caracas - Igor

Gregory Wathelet : Coree - Forlap

 

CSI2* - CSIYH1* Chantilly (FRA)

Thibaut Behaegel - Francois Bossu - Nathan Budd - Caroline De Vittorio - Arnaud Doem - Patricia Guéry - Marine Lenoble - Ignace Philips - Yves Simon - Tatiana Troiani -

 

CSIO5* Falsterbo (SWE)

Karel Cox : Cor van de Wateringhoeve - Flinstone van ’t Eigenlo - Clintissima van Spalbeek Z

 

CSI4* - CSIYH1* Gross Viegeln (GER)

Pieter Clemens : Corradina PP - Horizon de Regor - I Am Moerheves Star

Karline De Brabander : Elvis ter Putte - Fantomas de Muze

CSI3* - CSIYH1* Knokke (BEL)

Stephanie Andries : Abigail - Cicero - For You

Bart Anthonissen : Caretino-T - Eros V

Zoe Conter : Irenice Horta - Soory de l’Hallali - Zeta di Sabuci

Marjan De Wachter : Uringa Z

Johan Demolder : Jasper

Gilles Detry : Double O Seven PL

Rik Hemeryck : Bretling du Paradis Z - Jarvi de Sclef - Ulyss Morinda

Dominique Joassin : Cado de Greenbay - Mr. Mago - Si la sol de Greenbay Z

Eleonore Lambilliotte : Alaska V.g. Z - Hotcha van ’t Rozendael

Vincent Lambrecht : Biarritz des Hauts Droits - Finess Royal - Through the looking glass

Francois Mathy jr. : Casanova de l’Herse - Falco van de Clehoeve - Uppercut de Bay

Laura Mathy : Chardonnay vd Zwaanhoeklos

Gudrun Patteet : Sea Coast Coco Berlini - Sea Coast ideo d’O

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Ace Z

Gilles Thomas : Cantario - Uncas S

Tim Van Den Broeck : Itackie Deux

Cindy Van Der Straten : Calvia - Chacco r - Sandokan 290

Axel Vandoorne : Jacarta

Maartje Verberckmoes : Jugano vd Vosberg

Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Hacienda d’Eversem - IQ van het Steentje

Frederic Vernaet : Jus t a gamble

 

CSI2*- CSIYH1* Knokke (BEL)

Stephanie Andries - Bart Anthonissen - Jeroen Appelen - Brecht Bille - Francois Brichart - Carmen Christaansen - Emilie Conter - Zoe Conter - Lander De Bruyn - Julie De Pelsmaeker - Maxine De Pelsmaeker - Marjan De Wachter - Pieter Dejager - Johan Demolder - Celine Denuit - Gilles Detry - Timothee Dhenin - Alex Grove - Rik Hemeryck - Kevin Hollevoet - Alexander Housen - Stephanie Jennen - Marie Kundycki - Jorien Livens - Louise Losfeld - Francois Mathy jr. - Laura Mathy - Boris Mauroy - Evy Morssinkhof - Romy Morssinkhof - Simon Morssinkhof - Dimitry Noterman - Aubri Noyez - Gudrun Patteet - Leonie Peeters - Thibault Philippaerts - Claire Putters - Celine Schoonbroodt-de Azevedo - Ben Schuurmans- Max Sebrechts - Laure Smans - Kevin Spiessens - Nikita Taveirne - Laurent Thirion - Gilles Thomas - Ines Van Den Bosch - Michael Van Den Bosch - Tim Van Den Broeck - Cindy Van der Straten - Laurent Van Der Straten - Sven Van Dijck - Marthe Van Gorp - Katrijn Van Hoecke - Louise Van Laer - Pieter Vandierendocnk - Axel Vandoorne - Maartje Verberckmoes - Liselotte Verhelst - Stephanie Vermeulen - Frederic Vernaet

 

CSI1* Knokke (BEL)

Malin Bollen - Francois Brichart - Marco Cacciatore - Marie Julie Pascalle Cracco - Lander De Bruyn - Stephanie De Corte - Aurelie De Dycker - Astrid De Pauw-Sacré - Maxine De Pelsmaeker - Maite Delree - Celine Denuit - Gilles Detry - Thimothee Dhenin - Marie Dive - Maxine Gaelens - Rosalie Ghesquiere - Alex Grove - Stephanie Haelterman - Melanie Hamerlinck - Juliette Herpoel - Kevin Hollevoet - Muriel Igalson - Nick Janssens - Silke Janssens - Eva Jennen - Stephanie Jennen - Jorien Livens - Juliette Losfeld - Louise Losfeld - Lies Malisart - Pauline Moens - Evy Morssinkhof - Simon Morssinkhof - Dimitry Noterman - Gilles Nuytens - Leonie Peeters - Anthony Philippaerts - Thibault Philippaerts - Evelyne Putters - Ralph Putters - Melissa Rocher - Astrid Rooms - Clara Rousseaux - Celine Schoonbroodt-de Azevedo - Ben Schuurmans - Max Sebrechts - Nadege Taveirne - Gilles Thomas - Delphine Tilleman - Charlotte Torfs - Ines Van Den Bosch - Aurore Van Der Straeten - Marthe Van Gorp - Liselotte Vehelst - Kevin Wastiau - Silke Winters

 

CSIP Knokke (BEL)

Lynn Bloemer : Karl van Orchid’s

Malin Bollen : Cavalor’s Mona Liesa - Happy Girl

Juliette Buyse : Leif

Kelly Dhondt : Checkta

Viktor Morssinkhof : Afelio van de Kerkenbulck - Roberlina

Max Sebrechts : Kilmullen Olympic Cruise - Kodiak van Orchid’s

Michelle Snellings : Orchid’s Floris - Westerveld’s Olievier

Thibeau Spits : Cleostrade

Aaron Tijskens : Superbre de Laoena

 

CSI3* Wilkow, Jakubowice (POL)

Viktor Daem : Bacardi - Quinoa des Riollets

Jan Vinckier : Viva

 

CSI1* Wilkow, Jakubowice (POL)

Xena Braeckmans - Viktor Daem - Jan Vinckier

 

CSIU25 Wilkow, Jakubowice (POL)

Viktor Daem

 

CSI2* - CSI1* - CSIAm-B Blaye (FRA)

Eddy Bols - Davy Celis - Kim Celis - Clara De Keyser - Manon Eijgel - Jacqueline Es - Dag Keymolen - Tijl Keymolen - Thibault Le Jeune - Vanessa Marien - Elias Olsen - Geert Van Den Branden

 

CSI2* Vilamoura (POR)

Cassandre Malherbe

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Zuidwolde (NED)

Sybren De Pre - Annelies Vorsselmans

 

CSIV-B Deauville (FRA)

Martine Beuken - Benedicte Dewez - Anita Kerstan-Homburg - Patricia Maes - Gino Vankemmel

 

EVENTING

CIC2* Emmeloord (NED)

Freek Biebuyck : Big Brother S

Camille Buyck : Douse van de twee Acren

Sophie de Cartier de Marchienne : Uljakow

Pieter De Cleene : Djack de la Vega

Joris Vanspringel : Limestone

Kris Vervaecke : Calista Z

Shanna Wandels : Krovo a Bugatti

 

CIC1* Emmeloord (NED)

Leon Binard : Painter’s Igor

San Danhieux : Eminence

Lauren Eggermont : Every Chico-Sun - Master PJ

Winnie Nollet : Aruba Z

Lisa Sabbe : Enya des Concession

Jonas Van Cutsem : Hoover van ’t Slavinneveld

Steve Van Winkel : Bhf Tuxedo

Donna Vanhee : King Light van hof ter Ede

Silke Vervaecke : Hitmo van Alsingen

 

CIC2* Hünxe (GER)

Lyse Mooney : Fairytale Princess D

 

CIC1* Hünxe (GER)

Laura Birkiye : Valentine C

 

CCI1* Hünxe tGER)

Manon Minner : Suri E

 

CIC3* Jardy (FRA)

Lara de Liedekerke-Meier : Nyala d’Arville

Karin Donckers : Lami-Cell’s Iris - Cunta Z

Chloe Raty : Axel Z

Giel Vanhouche : Figaro de Verby - Azrael

 

CIC2* Jardy (FRA)

Geoffroy de Jamblinne : Consequent Pia Z

Audrey Franche : Quiloup de Kerser

 

CCI1* Jardy (FRA)

Valentine Emsens : Esther du Maillet

Maxime Lambrecht : Kaz Star van ’t Hovreet - Quantus

Roland Quoidbach : Clever Boy St Z

Giel Vanhouche  El Coco

 

CIC1* Jardy (FRA)

Stephanie d’Andrimont : Creevagh Miss Ferro - Fernhill Extreme

Roland Quoidbach : Farco du Petit Pre Ewalco

Giel Vanhouche : Esquire

 

CICYH1* Jardy (FRA)

Maarten Boon : Golden Granus - Gravin van Cantos

Stephanie d’Andrimont : Grandia

Lara de Liedekerke-Meier : Freya des Concessions - Donna Veloce - QC Chica Leena

Audrey Franche : Fatima F

Pauline Lambermont : Balou de la Salle

Julia Schmitz : Figaro des Concessions - First Class GS

Valentine Steeman : Fine Mouche Db

 

ENDURANCE

CEI2* 130 Argentan (FRA)

Bruno Nerincx : Judy

Raoul Ronsmans : JJ Elektra

 

CEI1* 90 Argentan (FRA)

Anika Penne : Andras

 

CEI3* 160 Pisa (ITA)

Jean-Philippe Cohard : Eaunoire Vague Ewalraid

 

CEI2* 120 Pisa (ITA)

Wendy Fallon : Shanaz de Tillet

Veerle Goossens : Limaya El Future

Elisabeth Hardy : Vertugadin Eole

Hilde Jacobs : L.l. Kalifa

 

CEI1* 90 Pisa (ITA)

Dune White : Kerett El Parry

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden