Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping


Resultaten jumping 15 - 18 / 06 / 2017.


CSI2* Moorsele (BEL)

Class 4 Table A against the clock 1 m 30

2. Virginie Thonon – Danaide du Houssoit 59,38 sec.

5. Laurens Van Cauwenberghe – Heavenly van ’t Breezerhof 0 – 61,82 sec.

6. Loic Cannaert – Donna Doria Z 0 – 64,44 sec.

8. Freddy Demuynck – Urbin Manciais 0 – 66,42 sec.

9. Jean-Christophe De Grande – Dorus du Domain Z 0 – 66,47 sec.

11. Virginie Thonon – It’s a Lord 0 – 67,15 sec.

12. Julie-Pascale Ruant – Ibero Star vd Schelpenhoeve 0 – 68,19 sec.

15. Koen Vereecke – Ugo Manciais 0 – 70,35 sec.

17. Adeline Lefevre – Verboise St. Hermelle 0 – 71,56 sec.

18. Melissa Rocher – Iluna KDW Z 0 – 71,61 sec.

 

Class 5 Table A against the clock 1 m 45 (LR)

1. Arnaud Doem – Hocus Pocus de Messitert 0 – 71,94 sec.

2. Koen Vereecke – Glasgow MB 0 – 72,65 sec.

3. Jean-Christophe De Grande – Belano vd Wijnhoeve Z 0 – 72,87 sec.

5. Philippe Le Jeune – Cadeau de Muze 0 – 76,36 sec.

6. Bjorn Vandenbossche – W Helios vd Lindehoeve Z 0 – 77,43 sec.

9. Perry Geryl – Cocaine 0 – 78,39 sec.

11. Kelly Vandousselaere – Urlando des Forets 0 – 84,50 sec.

 

Class 7 Table A two phases 1 m 30

1. Loic Cannaert – Donna Doria Z 0 – 0 – 30,87 sec.

3. Koen Vereecke – Jaro vd Donkhoeve 0 – 0 – 31,43 sec.

4. Tim Van Den Broek – Javanna van de Torredreef 0 – 0 – 31,59 sec.

5. Jose Thiry – Coco Chanel 0 – 0 – 32,58 sec.

8. Olivier Seynhaeve – Juka Z van de Doornakkers 0 – 0 – 34,41 sec.

10. Virginie Thonon – It’s a Lord 0 – 0 – 35,07 sec.

 

Class 8 Table A two phases 1 m 40

1. Donaat Brondeel – Jadorado van de Bremboshoeve 0 – 0 – 34,88 sec.

5. Jean-Christophe De Grande – Dorus du Domain Z 0 – 0 – 36,66 ssec.

6. Virginie Thonon – Danaide du Houssoit 0 – 0 – 36,91 sec.

7. Geoffrey Cobbaut – Chica de Muze 0 – 0 – 37,34 sec.

10. Freddy Demuynck – Aimar van het Polderhof 0 – 0 – 39,03 sec.

13. Gaetan Stalpaert – Perselys 0 – 0 – 41,63 sec.

14. Philippe Le Jeune jr. – Cantonia by Marstyl 0 – 0 – 42,22 sec.

 

Class 11 Accumulator 1 m 35

2. Koen Vereecke – Jaro vd Donkhoeve 65 – 50,26 sec.

4. Jean-Christophe De Grande – Dorus du Domain Z 65 -52,61 sec.

6. Freddy Demuynck – Urbin Manciais 65 – 55,66 sec.

7. Perry Geryl – Can Remember 65 – 55,73 sec.

8. Philippe Le Jeune jr. – Cantonia by Marstyl 65 – 57,49 sec.

9. Johan Demolder – Dieter 65 – 59,58 sec

10. Karline De Brabander – Elvis ter Putte 65 – 62,47 sec.

12. Cedric Deknudt – Haakon 65 – 68,06 sec.

13. Christophe Meirsschaert – Cardeno 65 – 69,24 sec.

 

Class 13 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45

1. Benny Naessens – Just in Time

2. Arnaud Doem – Hocus Pocus de Messitert

3. Virginie Thonon – High Tech de Septon

4. Charlotte Verhagen – Abache Hl

5. Jean-Christophe De Grande – Belano vd Wijnhoeve Z

6. Philippe Le Jeune – Cadeau de Muze

 

CSI2* Gorla Minore (ITA)

Class 5 Table A two phases 1 m 35

19. Rachel Steffen – Uncanto di Villagana 0 – 0 – 38,10 sec.

 

Class 11 Table A two phases & m 45 (LR)

11. Rachel Steffen – Uncanto di Villagana 0 – 0 – 34,24 sec.

 

Class 18 Table A against the clock 1 m 40

6. Rachel Steffen – Farinelli van de Zeshoek 0 -64,49 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden