Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping


Resultaten CSI2* Lier (BEL) 16 - 18 / 06 / 2017.


Class 1A Table A two phases 1 m 40

3. Jan Motmans – Aikido Z 0 – 0 – 37,72 sec.

8. Francois Wery – Jackpot 0 – 0 – 38,31 sec.

13. Yves Vanderhasselt – Jeunesse 0 – 0 – 39,66 sec.

 

Class 1B Table A two phases 1 m 40

2. Mathias Hazebroek – Jurre  0 – 0 – 34,97 sec.

3. Christophe Vanderhasselt – Caroline T Z 0 – 0 – 35,65 sec.

5. Pascale Lombard – Spartacus 0 – 0 – 36,16 sec.

10. Rik Hemeryck – Deesse de la Sure 0 – 0 – 37,70 sec.

18. Eleonore Lambilliotte – Alaska V G Z 0 – 0 – 40,02 sec.

 

Class 2 Table A two phases 1 m 30

1. Joris Vergauwen – Ebel d’Arsouilles 0 – 0 – 27,92 sec.

3. Pascale Lombard – Qostaeres Kernat 0 – 0 – 29,31 sec.

6. Nick Moyaert – Gullivr 0 – 0 – 31,20 sec.

8. Damien Plume – Chieftain of the Lowlands Z 0 – 0 – 31,77 sec.

9. Maria Magdalena Celotto – Angelo des Hazalles 0 – 0 – 31,78 sec.

12. Bart Claeys – Jaipur van de Distelhoeve 0 – 0 – 33,34 sec.

14. Marie Kundycki – I Circa D’Or 0 – 0 – 33,83 sec.

19. Jan Motmans – I Cantou du fond des Flots 0 – 0 – 35,48 sec.

21. Damien Plume – Dirka des Brumes 0 – 0 – 35,94 sec.

22. Niels Bruynseels – Cas de Liberte 0 – 0 – 36,10 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 35

8. Rik Hemeryck – Il mio van ’t Eigenlo 0 – 0 – 43,30 sec.

12. Eleonore Lambilliotte – Hotcha van ’t Rozendael 0 – 0 – 44,70 sec.

13. Carmen Christiaansen – Jennifer 0 – 0 – 45,35 sec.

 

Class 4 Table A against the clock 1 m 30

1. Joris Vergauwen – Foxy Lady – 0 - 63,31 sec.

2. Sander Kenis – Aquila – 0 – 64,57 sec.

4. Frederik Cattebeke – Zirikit 0 – 66,14 sec.

7. Evelyn Vergauwen – Walliby Groenservice 0 – 68,88 sec.

8. Nina Peeters – Hope van het Krekelhof 0 – 69,27 sec.

10. Maria Magdalena Celotto -  Angelo des Hazalles 0 – 70,58 sec.

 

Class 5 Table A against the clock 1 m 35

6. Bart Claeys – Jaipur van de Distelhoeve  0 – 76,94 sec.

 

Class 6 Table A against the clock 1 m 40

1. Stephanie Andries – Javenia 0 – 62,72 sec.

15. Thomas De Wit – Inette LVP 0 – 70,09 sec.

17. Stephanie Andries – Abigail 0 – 70,35 sec.

18. Sven Van Dijck – Jurancon vd Esberg 0 – 71,13 sec.

 

Class 7 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Gudrun Patteet – Sea Coast B52 F Z 0 – 0 – 34,69 sec.

4. Catherine Van Roosbroeck -  Shou d’Ouilly 0 – 0 – 36,95 sec.

5. Sven Van Dijck – Dante 0 – 0 – 37,58 sec.

8. Nathan Budd – Cadix des Rosiers 0 – 0 – 39,69 sec.

21. Eric Lombard – No Limit Z 0 – 8 – 41,84 sec.

 

Class 8 Table A two phases special 1 m 30 – 1 m 35

2. Evelyn Vergauwen -  Walliby Groenservice 0 – 0 – 33,52 sec.

3. Frederik Cattebeke -  Zirikit 0 – 0 – 33,81 sec.

5. Sander Kenis – Aquila 0 – 0 – 34,73 sec.

9. Pascale Lombard – Venus des Bois 0 – 0 – 37,12 sec.

12. Chanel De Baets – Jericho 0 – 0 – 39,23 sec.

15. Chanel De Baets – Damary NB 0 – 0 – 39,97 sec.

 

Class 9 Table C 1 m 40

3. Sven Van Dijck – Capiche ter Elzen 55,57 sec.

4. Patrik Spits – Dolce Vita DH 55,75 sec.

5. Anthony Wellens – Jessien van ’t Martendonkerf 55,94 sec.

10. Stephanie Andries – Cicero 59,15 sec.

12. Pascale Lombard – Qostaeres Kernat 59,82 sec.

17. Jorik Vervoort – Inuus van de Faunushoeve 61,23 sec.

18. Neal Vanderwegen – Leon JH Z 61,52 sec.

19. Stephanie Andries – Abigail 61,60 sec.

21. Mathias Hazebroek – Jurre 62,09 sec.

23. Sven Van Dijck – Jurancon vd Esberg 62,41 sec.

 

Class 10 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 – 1 m 50 (LR)

1. Jeroen Appelen – Billie Jean 0 – 0 – 39,75 sec.

2. Rik Hemeryck – Deesse de la Sure 0 – 0 – 40,78 sec.

3. Christophe Vanderhasselt – Gino van de Vrunte 0 – 0 – 42,42 sec.

8. Jan Motmans – Aikido Z 0 – 4 – 42,94 sec.

9. Yves Vanderhasselt – Jeunesse 0 – 4 – 45,83 sec.

11. Stephanie Andries – Javenia 0 – 8 – 42,03 sec.

15. Valerie Van De Poel – Easy Boy 0 – 22 – 59,86 sec.

16. Marie Kundycki – Uppercut de Bay 1 – 77,08 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden