Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 13 - 18 / 06 / 2017.


JUMPING

CSI5* - CSIYH1* Villach, Treffen (AUT)

Pieter Devos : Apart - Claire Z - Haloubet Hitchcock - Julyssi van Orti

Jérôme Guéry : Alicante - Icarus - Papillon Z - Kel’star du vingt ponts

Nicola Philippaerts : H&M Forever d’Arco ter Linden - Quenzo de la Roque - Zilverstar T - Krapuul F

Olivier Philippaerts : Icos - Ikker + - Impuls vd Heffinck - Alfonsine Manciaise

Gregory Wathelet : Coree - Iron Man van de Padenborre - Sandero - Eldorado de Hus

 

CSI2* Villach, Treffen (AUT)

Ugo Berrittella - Annelies Vorsselmans

 

CSI4* Harthill (GBR)

Francois Mathy jr. : Casanova de l’Herse - Falco van de Clehoeve - Uno de la Roque

Constant Van Paesschen : Compadre van de Helle - Understone van de Kapel

Jos Verlooy : Apollonia - Domino - Japatero VDM

 

CSI2* Harthill (GBR)

Cyril Cools - Pieter Dejager - Andres Vereecke

 

CSI4* - CSIYH1* Poznan Wola (POL)

Thierry Goffinet : Artuur JH Z - Jonsaunier Dwerse Hagen - Navarro UK

Damien Haelterman : Hamilton - Hooligan de Laubry - Imandra de Laubry

Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts - Colina Pijnvenhof Z - Diamond Z

Bert Prouve : Aquila van de Bergvijverhoeve - Jadida Prova - Lugano van ’t Steenputje

Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - IQ van het Steentje - Moeen

Jan Vinckier : Viva - Qantas

 

CSI1* Poznan Wola (POL)

Laurens Houben

 

CSIOY Hagen (GER)

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Zoe Conter : Dragonfly de Longchamps - Soory de L’Hallali - Zeta di Sabuci

Jeroen De Winter : Gretel S - Karmelita van den Dries

Laura Mathy : Itsi-Pitsi Doree van ’t Kathof - Penta

Romy Morssinkhof : Cara Victoria - Vivolta de Gree

 

CSIOJ Hagen (GER)

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Marthe Heudens : Best Mix Elien - Best Mix Evana

Louise Joassin : Hermanie

Claire Putters : Cristainville - Fa Belle van Sombeke

Dieter Vermeiren : Corland - Kingston Town 111 Z

 

CSI2*- CSIYH1*  Lier (BEL)

Stephanie Andries - Jeroen Appelen - Jody Bosteels - Niels Bruynseels - Nathan Budd - Frederik Cattebeke - Davy Celis - Maria Magdalena Celotto - Carmen Christiaansen - Bart Claes - Chanel De Baets - Thomas De Wit - Muriel Dens - Fabrice Galdini - Mathias Hazebroek - Maxime Hazebroek - Sofie Hazeborek - Rik Hemeryck - Stephanie Janssens - Pieter Kenis - Sander Kenis - Marie Kundycki - Eleonore Lambilliotte - Thomas Leemans - Walter Lelie - Nicolas leva - Eric Lombard - Pascale Lombard - Jan Motmans - Emilie Mottie - Nick Moyaert - Katrien Nijs - Dimitry Noterman - Gudrun Patteet - Charlotte Peeters - Nina Peters - Damien Plume - Melissa Seneca - Patrik Spits - Julie Tarte - Ive Tonet - Sarah Toussaint - Vicky Van De Poel - Geert Van Den Branden - Claire Van Der Heyde - Cindy Van Der Straten - Sven Van Dijck - Isidoor Van Rompaey - Catherine Van Roosbroeck - Maurice Van Roosbroeck - Christophe Vanderhasselt - Yves Vanderhasselt - Neal Vanderwegen - Naomi Verboven - Evelyn Vergauwen - Joris Vergauwen - Frederic Vernaet - Jorik Vervoort - Tina Vets-Nicasi - Nick Vrins - Anthony  Wellens - Francois Wery

 

CSI1* Lier (BEL)

Amandine Agostini - Stephanie Andreis - Coline Brants - Nathan Budd - Kim Celis - Carmen Christiaansen - Chanel De Baets - Dophie Delfosse - Jacqueline Es - Stephanie Falisse - Ann-Sophie Gilis - Mathias Hazebroek - Maxime Hazebroek - Sofie Hazebroek - Muriel Igalson - Sander Kenis - Emilie Mottie - Charlotte Peeters - Franck Seiller - Melissa Seneca - Alain Soquette - Sanne Stoffels - Claire Van Der Heyde - Aurore Van Der Straeten - Stijn Van Gorp - Isidoor Van Rompaey - Joris Vergauwen - Frederic Vernaet - Tina Vets-Nicasi - Nick Vrins

 

CSI2* - CSIYH1* Moorsele (BEL)

Koenraad Bauters - Elke Blondeel - Miriam Blondeel - Francois Brichart - Donaat Brondeel - Loic Cannaert - Geoffrey Cobbaut - Pieter De Backer - Karline De Brabander - Jean-Christophe De Grande - Cederick Deknudt - Johan Demolder - Freddy Demuynck - Gail Demuynck - Joy Demuynck - Hendrik Denutte - Lieven Devos - Marie Dive - Arnaud Doem - Perry Geryl - Lara Harus - Nadege Janssen - Philippe Le Jeune - Philippe Le Jeune jr. - Adeline Lefevre-Bigault - Francoise Le Jeune - Christophe Leutenez - Jolien Maenhaut - Boris Mauroy - Christophe Meirsschaert - Benny Naessens - Melissa Rocher - Guillaume Ruant - Julie-Pascale Ruant - Olivier Seynhaeve - Kevin Spiessens - Gaetan Stalpaert - David Tanghe - Jarren Theeten - Jose Thiry - Virginie Thonon - Laurens Van Cauwenberghe - Tim Van Den Broeck - Sophie Van Der Veken - Katrijn Van Hoecke - Frederiek Van Thuyne - Bjorn Vandenbossche - Kelly Vandousselaere - Koen Vereecke - Sarah Verhamme

 

CSIAm-A Harthill (GBR)

Bruno Goyens de Heusch

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Deauville (FRA)

Pascale Adam - Jan Claeys - Gaetan Decroix - Celine Denuit - Vincent De Reys - Alexia de Thibault - Maite Delree - Marine Lenoble - Yves Simon - Pascal Van Laethem - Pascale Trenker - Frank Vandereyken

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Gorla Minore (ITA)

Rachel Steffen - Marco Cacciatore

 

CSI2* - CSIYH1* San Remo (ITA)

Frantz Ducci - Ignace Philips

 

CSI1* San Remo (ITA)

Sacha Marissen - Marijke Pops

 

DRESSUUR

CDIP Hagen (GER)

Lisa Arcq : EGG Land’s Ithalo - Hb Dreamgirl

 

MENNEN

CAI3*-P1 Dilenburg (GER)

Denny Schuddinck : Aran van ter Beke

Sven Tinlot : Kitty

 

CAI2*-H1 Dillenburg (GER)

Frederik Jans : Nico B.V.

 

EVENTING

CCI4* - CIC3* Luhmühlen (GER)

Lara de Liedekerke-Meier : Alpaga d’Arville - Averouge des Quatre Chenes - Nyala d’Arville


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden