Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten Dutch Youngster Festival Wierden (NED) 07 - 11 / 06 / 2017.


CSIOY

Class 4 Table A two phases special 1 m 45

14. Dimme D’Haese - Ilias van ’t Vlasmeer 0 - 0 - 38,36 sec.

16. Roy Hanlon - Granit van het Roelhof 0 - 0 - 38,82 sec.

20. Neal Vanderwegen - Isidor J.H. Z 0 - 0 - 40,95 sec.

 

Class 16 Table A two phases special 1 m 40

12. Dimme D’Haese - Santos 4 - 8 - 40,33 sec.

 

Class 21 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45

1. Thibault Lacrevaz (FRA) - Tom d’Ruffosse 0 - 0 - 43,92 sec.

5. Neal Vanderwegen - Isidor J.H. Z 0 - 0 - 45,34 sec.

6. Dimme D’Haese - Ilias van ’t Vlasmeer 0 - 0 - 47,45 sec.

13. Axelle Windels - Argentina Vm 4 - 66,12 sec.

 

 

CSIOJ

Class S3A Table A two phases 1 m 40

3. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 0 - 34,40 sec.

 

Class 3B Table A two phases 1 m 40

8. Thibeau Spits - Jacobien Dwerse Hagen 0 - 0 - 37,53 sec.

 

Class 12 Table A against the clock 1 m 40

1. Gilles Nuytens - Jade S 0 - 64,65 sec.

4. Thibault Philippaerts - D Cancarra A.C. 0 - 66,17 sec.

16. Kobe Hendrix - Galoubet Fravanca 0 - 74,55 sec.

 

Class 27 Grand Prix Table A with jump off 1 m 40

1. Harry Charles (GBR) - Vivaldi du Dom 0 - 0 - 37,74 sec.

3. Thibault Philippaerts - D Cancarra A.C. 0 - 0 - 40,71 sec.

7. Thibeau Spits - Jacobien Dwerse Hagen 0 - 0 - 41,81 sec.

20. Gilles Nuytens - Corale van ’t Glemhof 4 - 69,84 sec.

 

Class 22 Table A two phases 1 m 35 - 1 m 40

3. Thibault Philippaerts - Jaimi van Dorperheide 0 - 0 - 30,04 sec.

5. Simon Morssinkhof - Notre Star Z 0 - 0 - 30,47 sec.

12. Alexander Housen - Ivanhoe 0 - 0 - 32,76 sec.

 

CSICh

Class 6 Table A against the clock 1 m 25

1. Jerome Schmidt - Etoille 0 - 60,72 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 30

3. Jérôme Schmidt - Etoile 0 - 59,25 sec.

8. Emilia Housen - Flicka 0 - 63,81 sec.

11. Caro-Belle de Hornois - Idyllis L 0 - 65,33 sec.

 

Class 17 Table A two phases special 1 m 25

4. Lies Malisart - Javeline de Champenotte Z 0 - 4 - 31,11 sec.

 

Class 20 Table A against the clock 1 m 30

2. Jerome Schmidt - Jatropha 0 - 65,57 sec.

6. Linde Van Boxstael - Cadidja van ’t Arkelhof 0 - 70,84 sec.

8. Anthony Philippaerts - Certain vd Begijnakker 0 - 72,69 sec.

10. Caro-Belle De Hornois - Idyllis L 0 - 73,35 sec.

Class 26 Grand Prix Table A with jump off 1 m 30

1. Oliver Fletcher (GBR) - Dahar 0 - 0 - 41,02 sec.

13. Caro-Belle De Hornois - Idyllis L 1 - 72,92 sec.

17. Jerome Schmidt - Etolie 4 - 67,37 sec.

 

Class 24 Table A two phases 1 m 25

6. Aliki Rotsaert - Jacinto Dwerse Hagen 0 - 0 - 40,17 sec.

 

CSIOP

Class 7 Table A two phases special 1 m 30

1. Gilles Nuytens - Nibor 0 - 0 - 30,22 sec.

10. Alexander Housen - Little Ben Bs 0 - 0 - 37,02 sec.

 

Class 10 Table A against the clock 1 m 30

10. Gilles Nuytens - Nibor 4 - 76,37 sec.

 

Class 25 Grand Prix Table A with jump off 1 m 35

1. Claran Nailon (IRL) - Rexter D’Or 0 - 0 - 35,87 sec.

13. Gilles Nuytens - Ballyowen Maybell Molly 0 - /


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden