Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op donderdag 25/05 en vrijdag 26/05

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 15 - 21 / 05 / 2017.


JUMPING

CSI5* Madrid (ESP)

Pieter Devos : Dream of India Greenfield - Espoir

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers - Grand Cru van de Rozenberg

Nicola Philippaerts : Chilli Willi - H&M Harley vd Bisschop

Cindy van der Straten : Balance - Calvia

 

CSI1* Madrid (ESP)

Fabienne Daigneux-Lange - Ignace Philips

 

CSI4* - CSIYH1* Bourg en Bresse (FRA)

Zoe Conter : Irenice Horta - Soory de l’Hallali - Zeta di Sabuci

Thierry Goffinet : Artuur Jh Z - Isaura Pracht - Navarro Uk

Rik Hemeryck : Bretling du Paradis Z - Carlitto van ’t Zorgvliet - Jarvi de Sclef - Casalina

Francois Mathy jr. : Balthzar VP Wisbecq - Casanova de l’Herse - Uno de la Roque

Gudrun Patteet : Sea Coast Ferly - Sea Coast Ideo d’O - Sea Coast Calypso vd Zuuthoeve

Constant Van Paesschen : Compadre van de Helle - Astro Boy - Vendetta Treize - Kid Pleasure d’Asschaut

 

CSI2* Bourg en Bresse (FRA)

Emilie Conter - Celine Schoonbroodt-de Azevedo

 

CSI2* - CSIYH1* Lier (BEL)

Dean Artoos - Gilles Borgonjon - Jody Bosteels - Niels Bruynseels - Sandra Buytaert - Vanessa Buytaert - Nicolas Cartillier - Ann Carton-Grootjans - Dimme D’Haese - Nina De Backer - Elke De Block - Caroline De Laet - Astrid De Pauw-Sacré - Marjan De Wachter - Pieter Dejager - Cederick Deknudt - Dirk Demeersman - Hendrik Denutte - Gilles Detry - Fabrice Galdini - Jan Geukens - Jessica Geurts - Delphine Goemaere - Mathias Hazebroek - Maxime Hazebroek - Sofie Hazebroek - Charlotte Janssens - Dominique Joassin - Steve Lefevre - Walter Lelie - Marine Lenoble - Nicolas Leva - Jelle Limbourg - Jorien Lievens - Evy Morssinkhof - Katrien Nijs - Dimitry Noterman - Charlotte Peeters - James Peeters - Kristien Peeters - Max Sebrechts - Patrik Spits - Maxime Tyteca - Laurens Van Cauwenberghe - Valerie Van De Poel - Vicky Van De Poel - Geert Van Den Branden - Claire Van Der Heyde - Nico Van Der Plaetsen - Marthe Van Gorp - Stijn Van Opstal - Christophe Vanderhasselt - Yves Vanderhasselt - Neal Vanderwegen - Koen Vereecke - Jos Verlooy - Wilm Vermeir - Jorik Vervoort - Nicolas Wautier - Anthony Wellens - Jef Wellens

 

CSI1* - CSIYH1* Lier (BEL)

Arnaud Maheva - Gilles Borgonjon - Sandra Buytaert - Vanessa Buytaert - Marco Cacciatore - Stefan Corten - Elke De Block - Vincent De Reys - Cederick Deknudt - Maite Delree - Marie Dive - Jan Geukens - Delphine Goemaere - Sofie Hazebroek - Robin Huberty - Arthur Kaufman - Jelle Limbourg - Lies Malisart - Evy Morssinkhof - Charlotte Peeters - Victor Plas - Charlotte Torfs - Claire Van Der Heyde - Sophie Van Der Veken - Stefanie Van Dooren - Stijn Van Gorp - Neal Vanderwegen - Naomi Verboven - Jef Wellens

 

CSI2* - CSIYH1* Valkenswaard (NED)

Yves Awouters - Nathan Budd - Karel Cox - Karline De Brabander - Pieter Devos - Nicola Philippaerts - Olivier Philippaerts - Rachel Steffen - Cindy Van Der Straten - Jos Verlooy - Wilm Vermeir

 

CSI1* - CSIYH1*  Valkenswaard (NED)

Maria Magdalena Celotto - Christophe De Brabander - Ann-Sophie De Reviere - Katja Haep - Charline Hendrickx - Ludivine Mandron - Davy Meijer - Jan Van Alken - Jorik Vervoort - Talissa Witteboon

 

CSI2* - CSI1* Tubbergen (NED)

Pieter Clemens - Annelies Vorsselmans

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Villes Vicomte Breteuil (FRA)

Pascale Adam - Jolien Maenhaut - Yves Siimon - Sonia Stacquez

 

DRESSUUR

CDIO5* Compiègne (FRA)

Chef d’équipe : Jeroen Van Lent

Jeroen Devroe : Eres DL

Laurence Roos : Fil Rouge

Fanny Verliefden : Indoctor vd Steenblok

Jorinde Verwimp : Tiamo

 

CDI3* Compiègne (FRA)

Claudia Dorpmans : Tin Tin

David Engelen : Royal Rubinstein

Tom Heylen : Gucci H

Justin Verboomen : Nevado de la Font

Katrien Verreet : Galliani Biolley

 

CDI2* Compiègne (FRA)

Francoise Hologne-Joux : Warhol

Veronique Philippaerts-Engelen : Wendor

Julie Raymaekers : Saint-Tropez

Sophie Van Lent-Baetens : Captain Jack

Katrien Verreet : Bailamos Biolley

 

CDIU25 Compiègne (FRA)

Soraya Brison : Giorgio Armani

Carole Schepens : Velvet Dream

 

CDIY Compiègne (FRA)

Delphine Beck : Zelion B

Dorien Lodewijckx : Zanzibar

Louise Mourlon-Beernaert : Robinho

 

CDIJ Compiègne (FRA)

Emily Anthonissen : Fair Diamond DHB

Suraya Hendrikx : Dear Friend 2

Lisa Morosini : Mango Webbe

Charlotte Richmond : Hermes

Camille Vangheluwe : Fbw Rainman

 

CDIP Compiègne (FRA)

Maud Adriaensen : Constanze

Gritt Gellens : April

Clara Mourlon Beernaert : Don’t Dream WE

Zoe Niessen : Minerva Bijou

Laura Poppe : Orchid’s Borneo

Marieke Van Nespen : Veenstra’s Benton

Caro Van Sinay : Caspar w

 

EVENTING

CICO3* Strzegom (POL)

Karin Donckers : Jalapeno - Lamicell Unique

 

CCI3* Strzegom (POL)

Karin Donckers : Fletcha van ’t Verahof - Lami-Cell’s Iris

 

CIC2* Everswinkel (NED)

Wouter De Cleene : Boy

Sven Grouwels : Indiva van de langeweg

Lore Poelmans : Camelot vh Strateneinde

Dirk Smeets : Icarus de Casmir

Ronny Smet : Gina v’t Plutonia Hof

Raf Steegmans : Vencor van de Kiezelhoeve

 

CIC1* Everswinkel (NED)

Freek Biebuyck : Big Brother S

Wouter De Cleene : Bohannan

Sven Grouwels : It’s Me

Calle Poelmans : Isolde van het Strateneinde

Lore Poelmans : Hermes van het Strateneinde

Shanna Wandels : Krovo’s Bugatti

 

CIC1* Rockingham (GBR)

Francois Huvelle : Aerizona Lady

 

ENDURANCE

CEI2* 120 Etalle (BEL)

Elisa Arnould : Divine d’Aranguren

Julie Otjacques : Quenz Eddahab

Jacques Sabeau : Eaunoire Cookies

Davy Verhaeghe : Aboufatmal Apal

 

CEI1* 100 Etalle (BEL)

Sophie Bertrand : Fadilla

Dirk Blieck : Djedan d’Arville

Pietero di Geronimo : Lilo

Danny Droghini : GE Saroum

Christiane Gabriel Denis : Calypso

Bruno Nerinx : Judy

Maarten Stillaert : LSD Marius

 

CEIYJ2* 120 Madrid (ESP)

Morgane Boulanger : Semillah Muskatean

Louisa Lejeune : Sonschein

Laura Lenges : Nasrik de Rendpeine

Marion Massart : Quick des Sauvlons

Clementine Truffet : El Zarah Bint Mistra

Maud Van Loocke : Eaunoire Tarbil EwalRaid

Juliette Vanhee : Uma du Moulon Blanc

Dune White : Cairo

 

CEI2* 120 Madrid (ESP)

Peter Bastijns : Charid’L Fikr MMN - Omara de Alborada

 

CEI1* 80 Madrid (ESP)

Peter Bastijns : Shetan Al Onderel EwalRaid


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden