Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI3* Lummen (BEL) 10 - 14 / 05 / 2017.


Class 1 Table A with jump off 1 m 30

1. Matthias Hens - Jinte 0 - 0 - 38,64 sec.

2. Joris Vergauwen - Foxy Lady 0 - 0 - 40,44 sec.

3. Sam Polleunis - Curiosity 0 - 0 - 40,56 sec.

4. Shari De Laet - Hypnose vd Bosrand 0 - 0 - 42,87 sec.

5. Julien Denaeyer - Noukie Z 0 - 0 - 43,98 sec.

6. Jan Vlemmix - Diabolo van de Zuuthoeve 0 - 0 - 45,65 sec.

8. Frederic Vernaet - Janari ter Dolen 0 - 0 - 47,81 sec.

9. Virginie Thonon - Hugh Tech Vy de Septon 0 - 0 - 48,04 sec.

 

Class 2 Table A with jump off 1 m 35

2. Joris Vergauwen - Ebel d’Arsouilles 0 - 0 - 41,68 sec.

3. Dimitri Taeijmans - Irish Kiss 0 - 0 - 44,80 sec;

5. Jan Vlemmix - Jabab van de Doornakkers 0 - 0 - 45,96 sec.

 

Class 3 Table A with jump off 1 m 40

1. Boris Mauroy - Carlton de Friou 0 - 0 - 44,74 sec.

4. Dirk Geenen - Zidan Z 0 - 0 - 46,44 sec.

5. Gilles Dunon - Jango S 0 - 0 - 46,46 sec.

8. Donaat Brondeel - Just Biscuit van het Vlierhof 0 - 0 - 49,36 sec.

11. Stephanie Andries - For You 0 - WD

12. Guy Janssens - Evert 1 - 78,06 sec.

 

Class 4A Table A against the clock 1 m 45

1. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 69,26 sec.

2. Sam Polleunis - Eurli Fravanca 0 - 69,66 sec.

4. Kim Thiry - Givale vd Windheuvel 0 - 74,56 sec.

5. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 74,66 sec.

6. Cédric Broekaert - Farrah van de Kleite 0 - 75,11 sec.

7. Virginie Thonon - Tristan Horta Z 0 - 75,58 sec.

9. Koen Vereecke - Ina van de Nieuwburghoeve 0 - 76,25 sec.

11. Lieven Devos - Eldorrado Mvnz 0 - 76,58 sec.

13. Catherine Van Roosbroeck - Gautcho da Quinta 0 - 76,92 sec.

 

Class 4B Table A against the clock 1 m 45

1. Dries Dekkers - D&J Havanna 0 - 65,24 sec.

3. Jan Claeys - Charmeur van het Kloosterhof 0 - 65,94 sec.

4. Stephanie Andries - Cicero 0 - 67,20 sec.

5. Joris Vergauwen - Bulgari d’Arsouilles 0 - 67,86 sec.

6. Bart Clarys - Best Mix Cigane Z 0 - 68,24 sec.

7. Ann Carton-Grootjans - Funky Music 0 - 68,53 sec.

8. Wilm Vemeir - Izmir van Eeckelghem 0 - 70,61 sec.

9. Vincent Lambrecht - For Passion d’Ive Z 0 - 70,62 sec.

10. Thierry Goffinet - Jonsaunier Dwerse Hagen 0 - 70,76 sec.

14. Kelly Vandousselaere - Urlando des Forets 1 - 77,07 sec.

 

Class 5 Table A with jump off 1 m 45

1. Patrik Spits - Jacobien Dwerse Hagen 0 - 0 - 35,40 sec.

3. Benny Naessens - Just in Time 0 - 0 - 36,85 sec.

4. Frederic Vernaet - Gin Duidam 0 - 0 - 38,10 sec.

5. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 0 - 38,57 sec.

6. Bart Clarys - Best Mix Cigane Z 0 - 0 - 38,70 sec.

11. Wilm Vermeir - Dm Jacqmotte 0 - 4 - 37,37 sec.

12. Filip Lacus - Carrera Rezidal Z 0 - 8 - 44,87 sec.

13. Kim Thiry - Il gagne van de kwade heyde 0 - 8 - 47,74 sec.

15. Vincent Lambrecht - Biarritz des hauts droits 1 - 74,03 sc.

 

Class 6 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Catherine Van Roosbroeck - Shou d’Ouilly 0 - 0 - 36,86 sec.

4. Wouter Devos - Tonik Hero 0 - 0 - 37,25 sec.

6. Pieter Clemens - Verdico 0 - 0 - 37,59 sec.

7. Jan Motmans - Aikido Z 0 - 0 - 37,84 sec.

8. Maxime Harmegnies - Forest Gump 0 - 0 - 40,12 sec.

10. Koen Vereecke - Jativia 0 - 4 - 35,15 sec.

11. Joris Vergauwen - Bulgari d’Arsouilles 0 - 4 - 36,19 sec.

12. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 4 - 36,76 sec.

14. Bart Clarys - Joie de Toulon 0 - 4 - 38,16 sec.

15. Cédric Broekaert - Farrah van de Kleite 0 - 4 - 40,09 sec.

16. Yves Vanderhasselt - Jeunesse 0 - 4 - 43,43 sec.

 

Class 7 Table A with jump off 1 m 30

1. Sam Polleunis - Curiosity 0 - 0 - 36,71 sec.

2. Joris Vergauwen - Foxy Lady 0 - 0 - 37,66 sec.

3. Thomas De Wit - Inette Lvp 0 - 0 - 40,57 sec.

4. Virginie Thonon - Canvas van Hof ter Naillen 0 - 0 - 42,56 sec.

5. Catherine Van Roosbroeck - Fiesta M 0 - 0 - 43,38 sec.

7. Brent Gaublomme - Jazira van het Bildeken 0 - 0 - 46,01 sec.

8. Jan Vlemmix - Kapucijn vd Donkhoeve 0 - 4 - 42,87 sec.

9. Shari De Laet - Hypnose vd Bosrand 0 - 4 - 43,82 sec.

10. Viktor Daem - Famous H 0 - WD

11. Gilles Dunon - Kapitano 1 - 82,19 sec.

 

Class 8 Table A with jump off 1 m 35

2. Sven Van Dijck - Querly R Z 0 - 0 - 36,20 sec.

3. Julien Denaeyer - Quilina Z 0 - 0 - 36,35 sec.

4. Maxime Harmegnies - Brownie and Cream 0 - 0 - 38,65 sec.

5. Sarah Daems - Chocolate Frost 0 - 0 - 39,14 sec.

6. Dimitri Taeijmans - Irish Kiss 0 - 0 - 39,43 sec.

9. Claire Putters - Copain de Muze 0 - 0 - 41,12 sec.

10. Brigitte Vanhalme - Jonker van de Donkhoeve 0 - 0 - 42,31 sec.

11. Thierry Goffinet - Isaura Pracht 0 - 4 - 35,09 sec.

17. Boris Mauroy - Belucci de Caillou 0 - 8 - 37,02 sec.

 

Class 9 Table A against the clock 1 m 40

2. Stephanie Andries - Cicero 0 - 62,64 sec.

3. Bart Clarys - Increible van ’t Laar 0 - 0 - 63,42 sec.

4. Stephanie Andries - Javenia 0 - 0 - 63,99 sec.

5. Boris Mauroy - Carlton de Friou 0 - 0 - 64,05 sec.

6. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z 0 - 66,54 sec.

7. Matthias Hens - Jolencia-B 0 - 66,61 sec.

9. Frederic Vernaet - Dauphine van T&L 0 - 72,15 sec.

11. Francois Bossu - Bolero de Muze 0 - 73,49 sec.

Class 11 Table A against the clock 1 m 30

1. Mathias Hens - Jinte 0 - 60,72 sec.

2. Joris Vergauwen - Foxy Lady 0 - 61,72 sec.

3. Sam Polleunis - Curiosity 0 - 63,15 sec.

4. Louise Van Laer - Canny Blue 0 - 64,94 sec.

5. Jan Vlemmix - Kapucijn vd Donkhoeve 0 - 72,23 sec.

6. Koen Vereecke - Kiki van de Nieuwburghoeve 0 - 73,92 sec.

7. Catherine Van Roosbroeck - Fiesta M 0 - 77,61 sec.

8. Viktor Daem - Famous H 0 - 78,27 sec.

9. Claire Putters - Cristainville 0 - 78,71 sec.

11. Claire Putters - Jasmin van de Kwekenhoeve 0 - 79,69 sec.

 

Class 12 Table A against the clock 1 m 35

1. Sven Van Dijck - Vici R 0 - 66,00 sec.

5. Stephanie Andries - Cicero 0 - 69,59 sec.

6. Thomas De Wit - Inette Lvp 0 - 70,75 sec.

7. Donaat Brondeel - Just Biscuit van het Vlierhof 0 - 70,99 sec.

9. Jan Vlemmix - Jabab van de Doornakkers 0 - 72,14 sec.

10. Dimitri Taeijmans - Irish Kiss 0 - 73,59 sec.

12. Maxime Harmegnies - Brownie and Cream 0 - 75,17 sec.

 

Class 13 Table A with jump off 1 m 40

3. Bernardo Alves - Happy van de Paardehoeven 0 - 0 - 42,31 sec.

5. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z 0 - 4 - 37,04 sec.

6. Zoe Anteunis - Berona 0 - 4 - 41,96 sec.

9. Francois Bossu - Celice du Haras de Barrages 1 - 81,54 sec.

10. Brent Gaublomme - Carpe Diem Dv Z 1 - 82,00 sec.

13. Stephanie Andries - Javenia 4 - 75,10 sec.

 

Class 14 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Julio Arias (ESP) - Barnaby 0 - 0 - 45,59 sec.

2. Jan Motmans - Aikido Z 0 - 0 - 45,79 sec.

4. Wilm Vermeir - Dm Jacqmotte - 0 - 0 - 46,88 sec.

7. Bert Prouve - Jadida Prova 0 - 5 - 50,87 sec.

8. Vincent Lambrecht - Biarritz des Hauts Droits 1 - 80,31 sec.

11. Patrik Spits - Bellissimo Z 4 - 77,02 sec.

12. Catherine Van Roosbroeck - Gautcho da Quinta 4 - 77,56 sec.

15. Koen Vereecke - Ina van de Nieuwburghoeve 8 - 72,18 sec.

 

 

 

 

 

 

 

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden