Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSIOJ - CSIOYR - CSIOP - CSICh Opglabbeek (BEL) 11 - 14 / 05 / 2017.


Class 1 A juniors & Young riders Table A two phases 1 m 30

1. Dieter Vermeiren - Ilias van het hof ter Velde 0 - 0 - 30,67 sec.

4. Stephanie Vermeulen - Golden Penny C 0 - 0 - 32,48 sec.

5. Boy-Adrian Van Gelderen - Babe W Z 0 - 0 - 32,69 sec.

10. Alexander Housen - Ivanhoe 0 - 0 - 35,35 sec.

14. Ines Aoufi - Catch me des Flaches 0 - 0 - 36,96 sec.

 

Class 1 B Juniors & Young riders Table A two phases 1 m 30

2. Arnaud Gaublomme - Catch me van ’t Glemhof Z 0 - 0 - 31,60 sec.

3. Tatiana Troiani - Sister van de Wolvendries 0 - 0 - 32,41 sec.

4. Anouk De Proft - Eleonore Blue 0 - 0 - 32,52 sec.

6. Camille Demolie - G Star du Cartier 0 - 0 - 33,89 sec.

8. Maverick Van Lent - Usula des Vaux 0 - 0 - 34,13 sec.

9. Max Sebrechts - Fantast 0 - 0 - 35,02 sec.

 

Class 2 Children Table A against the clock 1 m 25

5. Tristan Guisson - Cassandra vh Legita Hof Z 0 - 63,48 sec.

16. Tristan Guisson - Corrychella van ter Hulst 0 - 68,38 sec.

 

Class 3 Young Riders Table A two phases 1 m 40

2. Elisa Strubbe - Soir des Quarts 0 - 0 - 32,10 sec.

3. Gilles Thomas - Indiana vh Kapelhof 0 - 0 - 33,71 sec.

12. Romy Morssinkhof - Cara Victoria 0 - 0 - 37,24 sec.

13. Julie De Pelsmaeker - Contendra 0 - 0 - 39,07 sec.

 

Class 4 A Juniors Table A two phases 1 m 35

1. Marthe Heudens - Best Mix Evana 0 - 0 - 29,00 sec.

3. Kobe Hendrix - Galoubet Fravanca 0 - 0 - 30,66 sec.

10. Julie Dewaele - Bombay B 0 - 0 - 36,67 sec.

12. Dieter Vermeiren - Kingston Town 111 Z 0 - 0 - 37,62 sec.

 

Class 4 B Juniors Table A two phases 1 m 35

1. Simon Morssinkhof - Bubsylon 0 - 0 - 29,21 sec.

2. Arnaud Gaublomme - Coradina vh Bildeken Z 0 - 0 - 30,25 sec.

3. Max Sebrechts - Ad Blanez 0 - 0 - 31,77 sec.

6. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 0 - 34,71 sec.

8. Tatiana Troiani 0 - 0 - 35,95 sec.

14. Max Sebrechts - Cacacha van het Schaeck 0 - 0 - 38,25 sec.

 

Class 5 Children Table A with jump off 1 m 15

1. Alice Oost - Jamara van de Moortelshoeve 0 - 0 - 39,51 sec.

 

Class 6 Pony’s Table A against the clock 1 m 25

7. Max Sebrechts - Kilmullen Olympic Cruise 0 - 63,39 sec.

11. Kato Van Olmen - Une Etoile 0 - 63,95 sec.

13. Thibeau Spits - Cleostrade 0 - 64,05 sec.

16. Aaron Tijskens - Superbe de Laloena 0 - 64,51 sec.

 

Class 8 Children Table A against the clock 1 m 30

5. Tristan Guisson - Cassandra vh Legita Hof Z 0 - 72,41 sec.

10. Bo Fievez - Artheuzen 5 - 80,33 sec.

 

Class 10 Table A against the clock 1 m 45

1. Romy Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 79,25 sec.

8. Julie De Pelsmaeker - Artico 9 - 82,40 sec.

 

Class 12 Juniors Table A against the clock 1 m 40

1. Alexander Housen - Esprit van de Wellington 0 - 69,73 sec.

2. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 70,83 sec.

4. Stephanie Vermeulen - Iron Lady van ’t Meulenhof 0 - 73,98 sec.

6. Maartje Verberckmoes - Jugano van de Vosberg 0 - 77,97 sec.

7. Louise Joassin - Hermanie 0 - 78,00 sec.

10. Marthe Heudens - Best Mix Evana 4 - 63,93 sec.

 

Class 13 Pony’s Table A with jump off 1 m 15

7. Malin Bollen - Happy Girl 0 - 0 - 37,44 sec.

10. Ylona Thijs - Kantje’s Ellard 0 - 4 - 38,81 sec.

11. Alexander Housen - Grandiosa S 0 - 8 - 36,84 sec.

 

Class 14 Children Table A two phases 1 m 15

2. Tristan Guisson - Corrychella van ter Hulst 0 - 0 - 29,01 sec.

12. Caro-Belle De Hornois - Idyllis L 0 - 0 - 33,56 sec.

 

Class 15 Young riders Table A against the clock 1 m 40

1. Julie De Pelsmaeker - Contendra 0 - 59,01 sec.

2. Romy Morssinkhof - Cara Victoria 0 - 62,75 sec.

11. Maxine De Pelsmaeker - Jina van ’t Athof 0 - 74,86 sec.

 

Class 16 Juniors Table A against the clock 1 m 35

1. Simon Morssinkhof - Bubsylon 0 - 57,22 sec.

4. Dieter Vermeiren - Corland 0 - 59,96 sec.

8. Anouk De Proft - Eleonore Blue 0 - 63,27 sec.

9. Gilles Nuytens - Jade S 0 - 63,56 sec.

11. Arnaud Gaublomme - Catch me van ’t Glemhof Z 0 - 64,26 sec.

12. Marthe Van Gorp - Diamond Star 0 - 65,45 sec.

16. Mathias Hazebroek - Hanibal 0 - 67,69 sec.

19. Camille Demolie - Foxtrot C 1 - 71,70 sec.

20. Tatiana Troiani - Un Dollar du Taillis Pre 1 - 72,44 sec.

 

Class 17 Children Grand Prix Table A with jump off 1 m 30

1. Pam Nieuwenhuis (NED) - Vendorlux V 0 - 0 - 46,26 sec.

8. Tristan Guisson - Cassandra vh Legita Hof Z 0 - 4 - 46,29 sec.

10. Maxime Hazebroek - Jartelle vd Thijshoeve 4 - 73,68 sec.

14. Caro-Belle De Hornois - Idyllis L 4 - 77,19 sec.

 

Class 19 Pony’s Table A against the clock 1 m 30

10. Gilles Nuytens - Nibor 4 - 69,58 sec.

 

Class 21 Pony’s Table A against the clock 1 m 15

6. Aline Sercu - Opaline Optima 0 - 60,13 sec.

8. Ylona Thijs - Kantje’s Ellard 0 - 61,52 sec.

12. Michiel Willem - Diablesse van ’t Pittenshof 0 - 67,09 sec.

 

Class 22 Juniors&Young riders Table A with jump off 1 m 30

1. Alexander Housen - Ivanhoe 0 - 0 - 37,81 sec.

2. Dieter Vermeiren - Ilias van het hof ter Velde 0 - 0 - 37,97 sec.

3. Marthe Van Gorp - Mellifluous 0 - 0 - 40,41 sec.

7. Stephanie Vermeulen - Golden Penny C 0 - 0 - 41,72 sec.

11. Maartje Verberckmoes - Arco d’Obercourt 0 - 0 - 49,05 sec.

13. Simon Morssinkhof - Notre Star Z 0 - 4 - 35,82 sec.

14. Tatiana Troiani - Sister van de Wolvendries 0 - 4 - 39,41 sec.

 

Class 23 Juniors Grand Prix Table A with jump off 1 m 40

1. Matias Larocca (SUI) - Gde Matrix 0 - 0 - 35,31 sec.

2. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 0 - 35,33 sec.

8. Dieter Vermeiren - Kingston Town 111 Z 0 - 4 - 34,89 sec.

11. Stephanie Vermeulen - Iron Lady van ’t Meulenhof 0 - 4 - 39,89 sec.

17. Gilles Nuytens - Jade S 4 - 71,87 sec.

20. Thibault Philippaerts - Isoline van Dorperheide 4 - 72,56 sec.

 

Class 24 Pony’s Grand Prix Table A with jump off 1 m 30

1. Kate Derwin (IRE) - Cul Ban Mistress 0 - 0 - 35,32 sec.

11. Lynn Bloemer - Karl van Orchid’s 4 - 67,39 sec.

13. Malin Bollen - Cavalor’s Mona Liesa 4 - 67,66 sec.

 

Class 25 Young Riders Grand Prix Table A with jump off 1 m 45

1. Kim Hoogenraat (NED) - Caesar 0 - 0 - 44,75 sec.

4. Romy Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 4 - 44,06 sec.

11. Gilles Thomas - Indiana vh Kapelhof 4 - 80,30 sec.

 

Class 26 Pony’s Table A with jump off 1 m 20

5. Malin Bollen - Happy Girl 0 - 0 - 49,44 sec.

8. Kato Van Olmen - Une Etoile 0 - 4 - 38,98 sec.

9. Aline Sercu - Opaline Optima 0 - 4 - 39,18 sec.

 

Class 27 Juniors&Young Riders Table A against the clock 1 m 35

1. Dieter Vermeiren - Ilias van het Hof ter Velde 0 - 47,71 sec.

2. Gilles Thomas - Caretina 0 - 48,33 sec.

3. Gilles Nuytens - Mama Mia Picobello Z 0 - 48,87 sec.

4. Tatiana Troiani 0 - 49,62 sec.

6. Arnaud Gaublomme - Catch me van ’t Glemhof Z 0 - 50,90 sec.

7. Marthe Van Gorp - Mellifluous 0 - 51,12 sec.

8. Dieter Vermeiren - Corland 0 - 51,25 sec.

9. Simon Morssinkhof - Bubsylon 0 - 51,41 sec.

11. Simon Morssinkhof - Notre Star Z 0 - 52,41 sec.

15. Romy Morssinkhof - Cara Victoria 0 - 52,89 sec.

16. Boy-Adrian Van Gelderen - Babe W Z 0 - 53,40 sec.

21. Camille Demolie - G Star du Cartier 0 - 55,50 sec.

23. Arnaud Gaublomme - Coradina vh Bildeken Z 0 - 57,44 sec.

29. Boy-Adrian Van Gelderen - Casimo 0 - 61,38 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden