Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op donderdag 25/05 en vrijdag 26/05

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 18 - 23 / 04 / 2017.


JUMPING

CSI5* Antwerpen (BEL)

Niels Bruynseels : Cas de Liberté - Pommeau du Hep

Zoe Conter : Cortani - Irenice Horta

Fabienne Daigneux-Lange : Clever Fee des Hazalles - Venue d’Fees des Hazalles

Pieter Devos : Claire Z - Gin D

Thierry Goffinet : Artuur JH Z - Navarro UK

Jérôme Guéry : Alicante - Icarus

Francois Mathy jr. : Casanova de L’Herse - Uno de la Roque

Gudrun Patteet : Sea Coast Ideo d’O -Sea Coast Pebbles Z

Nicola Philippaerts : H&M Quenzo de la Roque - Ustina Sitte

Olivier Philippaerts : H&M Legend of Love - Ikker +

Gilles Thomas : Cantario - Conaro

Constant Van Paesschen : Calore van de Helle - Isidoor van de Helle

Catherine Van Roosbroeck : Gautcho da Quinta - Shou d’Ouilly

Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Hacienda d’Eversem

Chloe Vranken : Elton Jones - Tahis du Masure

Gregory Wathelet : Desteny van het Dennehof - Iphigeneia de Muze

 

CSI2* Antwerpen (BEL)

Jody Bosteels - Ann-Carton Grootjans - Carmen Christiaansen - Emilie Conter - Jan De Pauw - Thomas De Wit - Hendrik Denutte - Wouter Devos - Tom Dhaeyere - Gilles Dunon - Niels Fockaert - Jessica Geurts - Patricia Guéry - Dominique Hendrickx - Vincent Lambrecht - Marine Lenoble - Jolien Maenhaut - Laura Mathy - Dimitry Noterman - Leonie Peeters - Thibault Philippaerts - Claire Putters - Patrick Spits - Thibeau Spits - Elisa Strubbe - Jonas Troubleyn - Sven Van Dijck - Boy-Adrian Van Gelderen - Stijn Van Opstal - Kelly Vandousselaere - Andres Vereecke - Joris Vergauwen - Frederic Vernaet - Stephan Verschuere - Wim Vinckx

 

CSI1* Antwerpen (BEL)

Yanick Beirens - Valerie Blommaerts - Mike Busschops - Inge Carton - Ellen Celis - Stefan Corten - Marie Julie Cracco - Anouch Daneels - Laurentine De Bel - Ann De Bie - Aurelie De Dijcker - Ann De Doncker - Nathalie De Martin - Axelle Druyts - Niki Geenens - Jan Geukens - Sophie Geurts - Sofie Hazebroek - Mathias Hazebroek - Maxime Hazebroek - Melissa Laenen - Lena Leonard - Jorien Livens - Alyssa Looyens - Lies Malisart - Pauline Moens - Karen Oris - Charlotte Peeters - Anthony Philippaerts - Zara Poels - Guillaume Ruant - Franc Seiller - Dimitri Taeijmans - Tatiana Troiani - Mike Van Belle - Dylan Van Belle - Michael Van Den Bosch - Ines Van Den Bosch - Shauni Van Der Goten - Nico Van Der Plaetsen - Kimberly Van Gelder - Marthe Van Gorp - Bram Van Hulle - Isidoor Van Rompaey - Bjorn Vandenbossche - Charline Vandergeeten - Pieter Vandierendonck - Brigitte Vanhalme - Naomi Verboven - Nathalie Willems

 

CSI2* - CSIYH1* Opglabbeek (BEL)

Ugo Berrittella - Gilles Borgonjon - Davy Celis - Viktor Daem - Frank Deckers - Cederick Deknudt - Perry Geryl - Brecht Goossens - Pascale Haep - Dominique Joassin - Eric Lombard - Pascale Lombard - Vanina Lombard - Evy Morssinkhof - Ruben Mulders - Kristien Peeters - Rachel Steffen - Jan Van Alken - Jens Vandenberk - Christophe Verhulsel - Gregory Wathelet - Talissa Witteboon

CSI1* Opglabbeek (BEL)

Ugo Berrittella - Frederique Borgoens - Gilles Borgonjon - Davy Celis - Kim Celis - Cederick Deknudt - Perry Geryl - Brecht Goossens -  Vanina Lombard - Evy Morssinkhof - Marine Scauflaire - Alex Servais - Janick Symons - Jan Van Alken - Vicky Van De Poel - Sophie Van Der Veken - Jens Vandenberk - Chloë Vereeken - Charly Wijckmans - Talissa Witteboon

 

CSI2* - CSIYH1* Eschweiler (GER)

Marc Boes - Frantz ducci - Louis Mahieu - Ludivine Mandron - Celine Schoonbroodt-de Azevedo - Claudine Van Duffel

 

CSIV-B Fontainebleau (FRA)

Martine Beuken - Daniel De Belie - Ludo Dekkers - Anita Kerstan-Homburg - Els Lefever - Patricia Maes - Dany Van Moer - Luc Vandermeersch - Gino Vankemmel - Dirk Vlerick

 

CSI1* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)

Alex Grove - Aiko Paridaen

 

CSI1*  - CSIAm-B Lamballe (FRA)

Celine Denuit

 

PARA EQUESTRIAN DRESSAGE

CPEDI3* Waregem (BEL)

Manon Claeys : San Dior

Arthur Dieusaert : Julius Unlimited - Lignano Sabbia D’Oro

Jose Lorquet : Fidelgo van het Hagehof

Barbara Minneci : Barilla - Stuart

Eveline Van Looveren : Feleva

 

ENDURANCE

CEI1* 80 Lignières (FRA)

Dirk Coolen : Zangra EAS

 

CEI2* 70 + Lignières (FRA)

Dominique Evrard : Semillah Viktorina

 

MENNEN

CAI3*- H4 World Cup Qualifier Horst (NED)

Dries Degrieck : Charlie - Dirk - Eros - Garrelt - Grenadier - Willem - Zico - Zilverone

Glenn Geerts : Dash - De Solist - Erdball - Ozora Rangos - Red - Scampolo - Watapatja - Zeron

Edourad Simonet : Bouke - Dark Dream - El Fiero vd Vemmekeshoeve d’O7 - Ferrero vh Cipershof - Topspeed Bauke - Topspeed Sanne - Yk Topspeed Long Beach

 

CAI3* - H2 Horst (NED)

Wim Heylen : Elco - Elmo B - Figaro A - Garvin van Papinglo

Filip Kindt : Carlos - Dino - Herzeg - Maserati - Nandy - Silvester

Sven Stuyck : Fanus - Flambeau P - Guggenheim - Indiana Jones

Roger Vercruyssen : Favory XXVIII 50 - Laszlo - Mester

 

CAI3*- H1 Horst (NED)

Pierre-Manuel Brasseur : Zipo

Louis Marie Malherbes : Zoviego

Laura Philippot : Galen V

Rodolphe Trenker : Esprit

Mark Wentein : Carlo - Torsten

Andre Wynants : Albatros - Vivare SK

 

EVENTING

CIC2* Bicton (GBR)

Stephanie d’Andrimont : Alexander

 

CIC1* Hambleden (GBR)

An Sofie Coevoet : Chivas Regal Z

Valentine Emsens : Esther du Maillet

 

CIC3* Sopot (POL)

Joris Vanspringel : Imperial van de Holtakkers

 

CIC2* Sopot (POL)

Xavier Snackers : En Silence Otrang

Giel Vanhouche : Azrael - Esquire - Figaro de Verby

 

CIC1* Sopot (POL)

Giel Vanhouche : El Coco

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden