Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op donderdag 25/05 en vrijdag 26/05

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten Lanaken 15 - 17 / 04 / 2017.


CSI3* Lanaken (BEL)

Class 2 Table A against the clock 1 m 30

7. Guillaume Ruant - Elando CT 0 - 70,70 sec.

10. Frederic Vernaet - Janari ter Dolen 0 - 71,50 sec.

13. Mieke Wils - Ciao Belle 3 Z 0 - 72,10 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 35

3. José Thiry - Coco Chanel 0 - 0 - 33,82 sec.

5. Freddy Demuynck - Urbin Manciais 0 - 0 - 36,53 sec.

10. Guillaume Ruant - Elyria Sitte 0 - 0 - 39,09 sec.

12. Francois Mathy jr. - Falco van de Clehoeve 0 - 0 - 39,50 sec.

16. Joy Demuynck - Joy’s Dreamgirl Leeuwerikenhof 0 - 0 - 41,78 sec.

19. Jorik Vervoort - Candro van de Zuuthoeve 0 - 0 - 44,63 sec.

20. Pieter Clemens - Jalisco F 1 - 0 - 40,38 sec.

 

Class 4 Table A two phases 1 m 40

1. Maartje Verberckmoes - Cous cous 0 - 0 - 31,08 sec.

2. Thierry Goffinet - Idole 111 0 - 0 - 32,51 sec.

3. Kirsten Rombouts - Cerona van Beek 0 - 0 - 33,03 sec.

10. Christophe Vanderhasselt - Bugs Bunny Z 0 - 0 - 34,80 sec.

12. Rik Hemeryck - Jule de Lauzelle 0 - 0 - 35,55 sec.

14. Fabrice Galdini - Just Luck 0 - 0 - 35,77 sec.

16. Catherine Van Roosbroeck - Imperatrice vd Donkhoeve 0 - 0 - 36,63 sec.

28. Rik Hemeryck - Deesse de la Sure 0 - 0 - 39,44 sec.

 

Class 5 Table A two phases 1 m 45

1. Thierry Goffinet - Isaura Pracht 0 - 0 - 33,28 sec.

3. Stephanie Andries - For You 0 - 0 - 36,68 sec.

8. Koen Vereecke - Glagow MB 0 - 0 - 39,28 sec.

 

Class 6 Table A against the clock 1 m 50

8. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z  0 - 78,82 sec.

12. Rik Hemeryck - Bretling du Paradis Z 1 - 80,71 sec.

14. Freddy Demuynck - Aimar van het Polderhof 1 - 81,55 sec.

 

Class 8 Table A two phases 1 m 30

4. Koen Vereecke - Kiki van de Nieuwburghoeve 0 - 0 - 31,17 sec.

 

Class 9 Table A against the clock 1 m 35

1. Koen Vereecke - Jade van ten Breebroek 0 - 63,28 sec.

5. Freddy Demuynck - Dirigent van het Polderhof 0 - 68,48 sec.

9. Frederic Vernaet - Gin Duidam 0 - 71,16 sec.

 

Class 10 Table A against the clock 1 m 40

1. Maartje Verberckmoes - Cous Cous 0 - 64,12 sec.

7. Thierry Goffinet - Kannabis van de Bucxtale 0 - 67,79 sec.

11. Rik Hemeryck - Jarvi de Sclef 0 - 74,16 sec.

13. Nathan Budd - Cadix des Rosiers 0 - 74,28 sec.

15. Fabrice Galdini - Jack Daniels van het Eetzeveld 1 - 78,32 sec.

16. Damien Haelterman - Jessica de Laubry 1 - 78,36 sec.

18. Carmen Christiaansen - Air Dhin Z 1 - 79,59 sec.

 

Class 11 Table A against the clock 1 m 45

3. Frederic Vernaet - Just A Gamble 0 - 65,87 sec.

10. Koen Vereecke - Ina van de Nieuwburghoeve 4 - 65,28 sec;

 

Class 12 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

4. Karel Cox - Flinstone van ’t Eigenlo 0 - 4 - 37,62 sec.

7. Karline De Brabander - Fantomas de Muze 0 - 4 - 39,19 sec.

9. Pieter Clemens - I Am Moerhoeves Star 0 - 8 - 42,24 sec.

 

Class 13 Table A two phases 1 m 30

1. Jelle Limbourg - Dreamer 0 - 0 - 37,52 sec.

3. Catherine Van Roosbroeck - Feegasus 0 - 0 - 38,38 sec.

10. Francois Mathy jr. - Kashmira G.V.L. 0 - 0 - 41,32 sec.

12. Catherine Van Roosbroeck - fiesta M 0 - 0 - 47,32 sec.

 

Class 14 Table A against the clock 1 m 35

1. José Thiry - Coco Chanel 0 - 62,66 sec.

6. Catherine Van Roosbroeck - Imperatrice vd Donkhoeve 0 - 68,47 sec.

7. Freddy Demuynck - Urbin Manciais 0 - 68,52 sec.

10. Mike Van Olst - Cooper I Z 0 - 69,60 sec.

14. Christophe Meirsschaert - Cascor Z 0 - 71,21 sec.

18. Karline De Brabander - Elvis ter Putte  1 - 74,79 sec.

 

Class 15 Table A two phases 1 m 40

1. Kirsten Rombouts - Bolero d’Hyrencourt 0 - 0 - 30,32 sec.

3. Maartje Verberckmoes - Cous Cous 0 - 0 - 30,80 sec.

10. Frederic Vernaet - Gin Duidam 0 - 0 - 33,21 sec.

 

Class 16 Table A against the clock 1 m 45

3. Karel Cox - Clintissima van Spalbeek Z 0 - 63,93 sec.

4. Stephanie Andries - Cicero 0 - 64,05 sec.

 

Class 17 Table A wth jump off 1 m 50 (LR)

1. Koen Vereecke - Ina van de Nieuwburghoeve 0 - 0 - 35,60 sec.

5 Nathan Budd - Cadix des Rosiers 0 - 0 - 39,26 sec.

6. Stephanie Andries - For You 0 - 8 - 39,73 sec.

9. Fabrice Galdini - Indago 1 - 76,80 sec.

11. Mike Van Olst - Casuality Z 4 - 71,04 sec.

12. Karline De Brabander - Fantomas de Muze 71,14 sec.

 

Class 18 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Penelope Leprevost (FRA) - Ratina d’la Rousserie 0 - 0 - 37,93 sec.

3. Karel Cox - Cor van de Wateringhoeve 0 - 0 - 38,75 sec.

10. josé Thiry - Cyrano d’Orbri 1 - 74,55 sec.

 

CSIU25 Lanaken (BEL)

Class 201 Table A agianst the clock 1 m 30

1. Christophe De Brabander - Geneve de Muze 0 - 64,91 sec.

4. Laura Mathy - Ti Pol d’Orchis 0 - 71,36 sec.

6. Caro Baerts - Hero van Heiste 0 - 73,35 sec.

7. Laurie Leonard - Ewout K 0 - 76,03 sec.

8. Jens Thys - Clash Heldenlaan Z 0 - 79,34 sec.

9. Romy Morssinkhof - Cara Victoria 1 - 80,05 sec.

 

Class 202 Table A two phases 1 m 35

2. Kobe Hendrix - Galoubet Fravanca 0 - 0 - 33,58 sec.

3. Laura Mathy - Penta 0 - 0 - 33,80 sec.

4. Maartje Verberckmoes - Univers la Tuiliere 0 - 0 - 34,76 sec.

9. Maartje Verberckmoes - Louisiana Z 0 - 0 - 36,56 sec.

 

Class 203 Table A two phases 1 m 30

5. Laura Mathy - Ti Pol d’Orchis 0 - 0 - 34,76 sec.

6. Jens Thys - Kaiser T Fvd 0 - 0 - 35,21 sec.

10. Romy Morssinkhof - Cara Victoria 0 - 0 - 36,55 sec.

 

Class 204 Table A with jump off 1 m 40

1. Romy Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 0 - 41,57 sec.

3. Maartje Verberckmoes - Univers la Tuiliere 0 - 4 - 41,35 sec.

4. Leonie Peeters - Quaresmas de Marchesana 0 - 4 - 48,03 sec.

5. Maartje Verberckmoes - Louisiana Z 0 - 22 - 59,24 sec.

6. Nathan Budd - Varesco des Rosiers 1 - 72,13 sec.

 

Class 205 Table A against the clock 1 m 30

1. Christophe De Brabander - Geneve de Muze 0 - 66,23 sec.

5. Laura Mathy - Ti Pol d’Orchis 0 - 74,37 sec.

6. Romy Morssinkhof - Cara Victoria 0 - 74,46 sec.

7. Jens Thys - Clash Heldenlaan Z 0 - 77,40 sec.

9. Alexia Penet - Filao 0 - 79,18 sec.

10. Maartje Verberckmoes - Lousiana Z 0 - 80,90 sec.

12. Jens Wuyts - Jackson van de Goorhoeve 1 - 84,03 sec.

 

Class 206 Table A with jump off 1 m 45

1. Laurie Leonard - Ewout K 0 - 0 - 36,54 sec.

2. Romy Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 0 - 38,59 sec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden