Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op donderdag 25/05 en vrijdag 26/05

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten San Govanni in Marignano 13 - 16 / 04 / 2017.


CSI4* San Govanni in Marignano (ITA)

Class 3 Table A against the clock 1 m 40

18. Wilm Vermeir - Cesar Franck 0 - 66,50 sec.

 

Class 6 Table A two phases 1 m 40

6. Gudrun Patteet - Sea Coast B52 F Z 0 - 0 - 27,22 sec.

12. Axel Vandoorne - Jacarta 0 - 0 - 28,85 sec.

 

Class 7 Table A against the clock 1 m 45

10. Zoe Conter - Cortani 0 - 67,28 sec.

 

Class 8 Table A two phases 1 m 50 (LR)

17. Zoe Conter - Soory de L’Hallali 0 - 0 - 33,03 sec.

 

Class 9 Table A two phases 1 m 45

7. Gudrun Patteet - Sea Coast B52 F Z 0 - 0 - 27,88 sec.

8. Constant Van Paesschen - Jilbert van ’t Ruytershof 0 - 0 - 29,29 sec.

11. Axel Vandoorne - Jacarta 0 - 4 - 28,79 sec.

 

Class 10 Table A against the clock 1 m 50 (LR)

2. Constant Van Paesschen - Compadre van de Helle 0 - 59,64 sec.

10. Wilm Vermeir - Cesar Franck 0 - 63,26 sec.

17. Emilie Conter - Fragile van ’t Paradijs 0 - 67,67 sec.

 

Class 11 Table A against the clock 1 m 40

10. Gudrun Patteet - Sea Coast Kira van het Bokkenhof 0 - 70,56 sec.

 

Class 15 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

4. Emilie Conter - Cesanna 0 - 0 - 35,43 sec.

7. Zoe Conter - Dragonfly de Longchamps 0 - 0 - 37,54 sec.

15. Gudrun Patteet - Sea Coast Atlantic 1 - 72,25 sec.

 

Class 16 Grand Prix Table A two rounds 1 m 50 (LR)

1. José Maria Larocca jr. (ARG) 0 - 0 - 47,87 sec.

12. Gaetan Decroix - Quel Homme de Hus 1 - 5 53,30 sec.

 

CSI2* San Govanni in Marignano (ITA)

Class 18 Table A two phases 1 m 35

2. Wilm Vermeir - Kiarado 0 - 0 - 28,42 sec.

8. Celine Bradt - Iris 0 - 0 - 31,11 sec.

 

Class 19 Table A against the clock 1 m 30

17. Gaetan Decroix - Apollo de Beugner 0 - 74,88 sec.

 

Class 20 Table A against the clock 1 m 40

2. Axel Vandoorne - Fighting Bravour vd Basquita 0 - 65,52 sec.

 

Class 24 Table A two phases 1 m 24

5. Wilm Vermeir - Kiarado 0 - 0 - 36,75 sec.

 

Class 29 Table A against the clock 1 m 30

4. Axel Vandoorne - Fletcher de Luna 0 - 58,23 sec.

11. Gaetan Decroix - Apollo de Beugner 0 - 70,75 sec.

 

Class 30 Grand Prix Table A two rounds 1 m 45 (LR)

1. irma Karlsson (SWE) - Ida van de Bisschop 0 - 0 - 48,32 sec.

8. Gudrun Patteet - Sea Coast Coco Berlini 0 - 8 - 49,62 sec.

13. Zoe Conter - Ratina des Rondets 0 - NP 


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden