Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSIU25 - CSIJ - CSIP - CSICh Lier (BEL) 14 - 16 / 04 / 2017.


Class 1 Juniors Table A against the clock 1 m 35

2. Marthe Heudens - Best Mix Elien 0 - 60,23 sec.

3. Marthe Heudens - Best Mix Evana 0 - 60,51 sec.

7. Dieter Vermeiren - Corland 0 - 64,10 sec.

8. Arnaud Gaublomme - Coradina vh Bildeken Z 0 - 64,89 sec.

12. Max Sebrechts - Fantast 0 - 66,15 sec.

13. Camille Demolie - G Star du Cartier 0 - 67,14 sec.

14. Lore Decock - Heschung van ’t Ameldonk 0 - 68,27 sec.

16. Thomas Thometcheck - Qualoma Z 0 - 68,82 sec.

17. Dieter Vermeiren - Joy van het goor 0 - 68,85 sec.

 

Class 2 U25 Table A against the clock 1 m 40

2. Pieter De Brabandere - Honey van de Dorpshoeve 0 - 69,44 sec.

3. Dieter Vermeiren - Kingston Town 111 Z 0 - 71,28 sec.

5. Dries Goossens - Gina 0 - 72,38 sec.

7. Pieter De Brabandere - Wonderboy Marckhoeve 0 - 77,50 sec.

8. Thibault Philippaerts - Jaimi van Dorperheide 0 - 78,71 sec.

9. Jonas Troubleyn - Dankjewel van het Bagoniebos 1 - 84,58 sec.

11. Jorien Livens - Valley DH Z 4 - 64,91 sec.

12. Max Sebrechts - AD Blanez 4 - 66,10 sec.

 

Class 3 Pony’s Table A two phases 1 m 20

6. Aline Sercu - Nero van de Bucxtale 0 - 0 - 29,43 sec.

8. Arelia Guisson - Orchid’s Colyne 0 - 0 - 30,26 sec.

16. Kato Van Olmen - Une Etoile 0 - 0 - 31,73 sec.

18. Gilles Nuytens - Ballyowen Maybell Molly 0 - 0 - 32,10 sec.

 

Class 4 Children Table A two phases 1 m 20

2. Aliki Rotsaert - Comme d’Api vd Hacienda 0 - 0 - 28,57 sec.

3. Linde Van Boxstael - Cadidja van ’t Arkelhof 0 - 0 - 28,60 sec.

4. Thibau Willequet - Bueleen P 0 - 0 - 30,17 sec.

5. Nicolas Rombouts - Fuptric van Beek 0 - 0 - 30,98 sec.

9. Boy Fievez - Artheuzen 0 - 0 - 33,65 sec.

10. Jerome Schmidt - Jatropha 0 - 0 - 33,76 sec.

11. Evelyne Putters - Blossom van de Herenbrink 0 - 0 - 34,35 sec.

12. Emilia Housen - Kongsberg HH Z 0 - 0 - 35,07 sec.

 

Class 5 Pony’s Table A against the clock 1 m 05

2. Aline Sercu - Opaline Optima 0 - 61,53 sec.

3. Elise Van Den Branden - Joly’s Bryan 0 - 62,51 sec.

7. Anke De Breucker - Thai Roun 0 - 69,79 sec.

8. Ylona Thijs - Kantje’s Ellard 0 - 70,81 sec.

9. Malin Bollen - Happy Girl 0 - 71,46 sec.

10. Rania Dindane - Pablo 0 - 72,22 sec.

11. Jerome Schmidt - Cragghouse Griff 0 - 75,53 sec.

12. Viktor Morssinkhof - Afelio van de Kerkenbulck 0 - 75,62 sec.

 

Class 6 Children Table A against the clock 1 m 05

1. Thibaut Willequet - Coeur a prendre de la Pomme 0 - 64,95 sec.

2. Bo Fievez - Irona’s Twinkeling 0 - 69,48 sec.

3. Anke De Breucker - Justice van ’t verloren kost 0 - 70,55 sec.

4. Ralph Putters - Estador 0 - 75,00 sec.

5. Jens Van Dyck - Vittangi DH Z 0 - 75,71 sec.

6. Evelyne Putters - Dakota du Buisson Z 0 - 76,77 sec.

7. Robbe Van Boxstael - Jasmine v’t Elshout 0 - 80,51 sec.

8. Aliki Rotsaert - Jacinto Dwerse Hagen 0 - 82,90 sec.

9. Anke De Breucker - Fashion TCS 4 - 70,25 sec.

 

Class 7 Juniors Table A with jump off 1 m 25

3. Simon Morssinkhof - Notre Star Z 0 - 0 - 34,61 sec.

7. Stephanie Vermeulen - Golden Penny C 0 - 0 - 36,53 sec.

8. Dieter Vermeiren - Piepke 111 Z 0 - 0 - 37,14 sec.

9. Arnaud Gaublomme - Catch me van ’t Glemhof Z 0 - 0 - 38,07 sec.

15. Louise Van Laer - Jakarta van het Raafveld 0 - 0 - 44,53 sec.

 

Class 8 U25 Table A with jump off 1 m 30

1. Dieter Vermeiren - Ilias van het hof ter Velde 0 - 0 - 36,95 sec.

2. Camille Demolie - Foxtrot C 0 - 0 - 42,99 sec.

3. Jorien Livens - Conassis van de Helle 0 - 4 - 38,58 sec.

4. Dries Goossens - Jezebel van de Veldhoek 0 - 4 - 40,52 sec.

6. Pieter De Brabandere - W-Happy vd Lindehoeve Z 0 - 8 - 40,73 sec.

7. Louise Van Thuyne - Naomi Z 4 - 66,40 sec.

10. Claire Putters - Jasmin van de Kwekenhoeve 4 - 70,66 sec.

 

Class 9 Juniors Table A two phases 1 m 30

1. Simon Morssinkhof - Notre Star 0 - 0 - 26,46 sec.

2. Dieter Vermeiren - Corland 0 - 0 - 27,31 sec.

3. Stephanie Vermeulen - Golden Penny C 0 - 0 - 27,43 sec.

7. Arnaud Gaublomme - Catch me van ’t Glemhof Z 0 - 0 - 29,21 sec.

8. Dieter Vermeiren - Piepke 111 Z 0 - 0 - 29,83 sec.

12. Julie Dewaele - Centika 0 - 0 - 37,74 sec.

 

Class 10 U25 Table A two phases 1 m 35

4. Claire Putters - Jasmin van de Kwekenhoeve 0 - 4 - 34,02 sec.

5. Camille Demolie - Foxtrot C 0 - 4 - 36,04 sec.

6. Dieter Vermeiren - Ilias van het hof ter Velde 0 - 4 - 36,29 sec.

8. Dieter Vermeiren - Faletta Dwerse Hagen 4 - 79,70 sec.

9. Pieter De Brabander - W-Happy vd Lindehoeve 4 - 51,96 sec.

12. Dries Goossens - Jezebel van de Veldhoek 4 - 55,96 sec.

 

Class 11 Pony’s Table A with jump off 1 m 10

4. Evelyne Putters - Desteny 0 - 0 - 36,75 sec.

6. Thibeau Spits - Kandans van de Groenheuvel DH 0 - 0 - 37,18 sec.

7. Rania Dindane - Moonfighter Machiavelli 0 - 0 - 37,36 sec.

8. Jerome Schmidt - Cragghouse Griff 0 - 0 - 38,98 sec.

9. Aline Sercu - Opaline Optima 0 - 0 - 39,17 sec.

10. Ylona Thijs - Kantje’s Ellard 0 - 0 - 41,56 sec.

11. Rania Dindane - Pablo 0 - 0 - 42,69 sec.

 

Class 12 Children Table A with jump off 1 m 05

1. Thibaut Willequet - Coeur a prendre de la Pomme 0 - 0 - 33,34 sec.

2. Aliki Rotsaert - Jacinto Dwerse Hagen 0 - 0 - 33,92 sec.

4. Bo Fievez - Irona’s Twinkeling 0 - 0 - 36,38 sec.

6. Anke De Breucker - Fashion T  0 - 8 - 33,61 sec.

7. Jens Van Dyck - Vittangi DH Z 1 - 77,04 sec.

8. Elise Van Den Branden - Lieberthina van ’t Ruytershof 1 - 78,14 sec.

9.. Ralph Putters - Estador 1 - 79,86 sec.

10. Evelyne Putters - Dakota du Buisson Z 4 - 75,81 sec.

11. Nicolas Rombout - Jacobin 6 - 81,09 sec.

12. Ane De Breucker - Justice vn 6 - 82,58 sec.

 

Class 13 Pony’s Table A against the clock 1 m 20

1. Gilles Nuytens - Nibor 0 - 54,17 sec.

4. Aurelia Guisson - Orchid’s Colyne 0 - 56,52 sec.

12. Max Sebrechts - Kilmullen Olympic Cruise 0 - 66,00 sec.

15. Malin Bollen - Cavalor’s Mona Liesa 0 - 66,39 sec.

17. Gilles Nuytens - Ballyowen Maybell Molly 0 - 67,24 sec.

18. Amber Frederick - Easter BB 0 - 68,56 sec.

 

Class 14 Children Table A against the clock 1 m 20

2. Caro-Belle De Hornois - Idyllis L 0 - 59,28 sec.

3. Thibaut Willequet - Jamaican Sun 0 - 59,67 sec.

4. Lies Malisart - Javeline de Champenotte Z 0 - 59,82 sec.

5. Caro-belle De Hornois - Indianapolis 0 - 59,90 sec.

6. Thibaut Willequet - Bueleen P 0 - 60,06 sec.

7. Lies Malisart - Charismo C 0 - 60,42 sec.

8. Aurelia Guisson - Corrychella van ter Hulst 0 - 60,43 sec.

9. Anthony Philippaerts - Willhelm 0 - 61,07 sec.

10. Emilia Housen - Flicka 0 - 63,05 sec.

11. Maxime Hazebroek - Chivas 0 - 63,12 sec.

 

Class 15 Juniors Table A two phases 1 m 35

1. Marthe Heudens - Best Mix Evana 0 - 0 - 30,67 sec.

3. Marthe Heudens - Best Mix Elien 0 - 0 - 32,44 sec.

4. Alexander Housen - Brilexo 0 - 0 - 33,11 sec.

5. Thibault Philippaerts - Gloria de Wulf Selection 0 - 0 - 34,67 sec.

6. Arnaud Gaublomme - Corale van ’t Glemhof 0 - 0 - 35,32 sec.

7. Lore Decock - Heschung van ’t Ameldonk 0 - 0 - 35,39 sec.

11. Dieter Vermeiren - Joy van het Goor 0 - 0 - 37,45 sec.

13. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 0 - 37,73 sec.

16. Louise Joassin - Hermanie 0 - 0 - 38,82 sec.

17. Claire Putters - Cristainville 0 - 0 - 38,86 sec.

18. Claire Putters - Copain de Muze 0 - 0 - 39,13 sec.

 

Class 16 U25 Table A two phases 1 m 40

3. Pieter De Brabandere - Honey van de Dorpshoeve 0 - 0 - 27,46 sec.

4. Max Sebrechts - AD Blanez 0 - 0 - 27,54 sec.

6. Thibault Philippaerts - Extra 0 - 0 - 32,95 sec.

7. Jorien Livens - Valley DH Z 0 - 4 - 29,38 sec.

9. Thibault Philippaerts - Jaimi van Dorperheide 0 - 8 - 31,51 sec.

10. Pieter De Brabandere - Wonderboy Marckhoeve 4 - 53,83 sec.

12. Louise Vanthuyne - Naomi Z 4 - 54,24 sec.

 

Class 17 Pony’s Grand Prix Table A with jump off 1 m 25

1. Kato Van Olmen - Une Etoile 0 - 0 - 31,45 sec.

3. Aline Sercu - Nero van de Bucxtale 0 - 0 - 33,37 sec.

4. Lynn Bloemer - Karl van Orchid’s 0 - 0 - 33,87 sec.

5. Aurelia Guisson - Orchid’s Colyne 0 - 0 - 34,67 sec.

11. Max Sebrechts - Kilmullen Olympic Cruise 0 - 4 - 33,98 sec.

 

Class 18 Children Grand Prix Table A with jump off 1 m 25

1. Jodie Burchmore Eames (GBR) - Casi Aneiro 0 - 0 - 33,32 sec.

2. Thibaut Willequet - Jamaican Sun 0 - 0 - 35,86 sec.

3. Bo Fievez - Artheuzen 0 - 0 - 36,50 sec.

4. Emilia Housen - Flicka 0 - 0 - 37,17 sec.

6. Caro-Belle De Hornois - Idullis L 0 - 4 - 35,76 sec.

7. Aurelia Guisson - Corrychella van ter hulst 0 - 4 - 37,287 sec.

8. Nicolas Rombouts - Fuptric van Beek 0 - 4 - 38,37 sec.

9. Linde Van Boxstael - Cadidja van ’t Arkelhof 0 - 4 - 46,58 sec.

10. Aliki Rotsaert - Conrad van de Mispelaere 0 - 4 - 48,74 sec.

 

Class 19 Juniors Grand Prix Table A with jump off 1 m 40

1. Arnaud Gaublomme - Corale van ’t Glemhof 0 - 0 - 36,41 sec.

2. Arnaud Gaublomme - Coradina vh Bildeken Z 0 - 0 - 36,91 sec.

3. Thibault Philippaerts - Isoline van Dorperheide 0 - 0 - 37,22 sec.

4. Dieter Vermeiren - Joy van het Goor 0 - 0 - 38,74 sec.

5. Anouk De Proft - Eleonore Blue 0 - 0 - 39,31 sec.

6. Stephanie Vermeulen - Iron Lady van ’t Meulenhof 0 - 0 - 39,97 sec.

7. Lore Decock - Jirka van de Kerkenbulck 0 - 0 - 40,78 sec.

9. Marthe Heudens - Bet Mix Elien 0 - 4 - 35,70 sec.

10. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 4 - 35,71 sec.

11. Louise Joassin - Hermanie 0 - 4 - 36,11 sec.

14. Max Sebrechts - Cacacha van het Schaeck 0 - 4 - 39,70 sec.

15. Lore Decock - Heshung van ’t Ameldonk 0 - 4 - 41,50 sec.

 

Class 20 U25 Grand Prix Table A with jump off 1 m 40

1. Kathrin Solmeijer (GER) - Lilly Fee 0 - 0 - 37,62 sec.

2. Max Sebrechts - AD Blanez 0 - 0 - 39,47 sec.

3. Louise Van Laer - Idalgo van 0 - 0 - 40,56 sec.

4. Alexander Housen - J’Adore van 0 - 4 - 38,77 sec.

5. Thibault Philippaerts - Jaimi van Dorperheide 0 - 4 - 43,30 sec.

6. Dries Goossens - Gina 1 - 74,96 sec.

7. Dieter Vermeiren - Kingston Town 111 Z 4 - 72,85 sec.

10. Max Sebrechts - Holiday 5 - 76,47 sec.

12. Dieter Vermeiren - Faletta Dwerse Hagen 8 - 72,14 sec.

 

Class 21 Juniors Table A against the clock 1 m 30

1. Gilles Nuytens - Mama Mia Picobello Z 0 - 58,01 sec.

2. Simon Morssinkhof - Notre Star Z 0 - 60,15 ec.

4. Dieter Vermeiren - Piepke 111 Z 0 - 65,17 sec.

6. Lynn Bloemer - Kiela Contact 0 - 65,87 sec.

11. Thomas Thometcheck - Talounabab K Z 4 - 60,22 sec.

 

Class 22 U25 Table A against the clock 1 m 25

1. Dieter Vermeiren - Ilias van het hof ter vlede 0 - 64,13 sec.

2. Claire Putters - Jasmin van de Kwekenhoeve 0 - 72,60 sec.

5. Pieter De Brabandere - W-Happy vd Lindehoeve Z 4 - 63,30 sec.

6. Jorien Livens - Conassis van de Helle 4 - 64,06 sec.

7. Dries Goossens - Jezebel van de Veldhoek 4 - 68,47 sec.

12. Jonas Troubleyn - Jolie Fleur II T 12 - 73,10 sec.

 

Class 23 Pony’s Table A two phases 1 m 10

1. Rania Dindane - Moonfighter Machiavelli 0 - 0 - 24,97 sec.

3. Anke De Breucker - Thai Roun 0 - 0 - 28,23 sec.

4. Elise Van Den Branden - Joly’s Bryan 0 - 0 - 28,64 sec.

5. Aline Sercu - Opaline Optima 0 - 0 - 29,42 sec.

6. Ylona Thijs - Kantje’s Ellard 0 - 0 - 29,50 sec.

7. Gilles Nuytens - Nibor 0 - 0 - 29,95 sec.

11. Viktor Morssinkhof - Afelio van de Kerkenbulck 0 - 0 - 31,50 sec.

12. Malin Bollen - Happy Girl 0 - 0 - 32,21 sec.

 

Class 24 Children Table A two phases 1 m 10

1. Bo Fievez - Irona’s Twinkeling 0 - 0 - 24,46 sec.

2. Thibaut Willequet - Coeur a prendre de la Pomme 0 - 0 - 25,05 sec.

3. Evelyne Putters - Dakota du Buisson Z 0 - 0 - 27,98 sec.

4. Aliki Rotsaert - Jacinto Dwerse Hagen 0 - 0 - 28,45 sec.

6. Ralph Putters - Estador 0 - 0 - 30,52 sec.

7. Jens Van Dyck - Vittangi DH Z 0 - 0 - 33,61 sec.

9. Anke De Breucker - Justice van ’t Verloren Kost 0 - 4 - 28,82 sec.

10. Jens Van Dyck - Elixer vh Klaterven 0 - 4 - 30,76 sec.

11. Jerome Schmidt - Eesebelle 1 - 65,95 sec.

12. Elise Van Den Branden - Lieberthina van ’t Ruytershof 4 - 63,02 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden