Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op donderdag 25/05 en vrijdag 26/05

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI2* Opglabbeek (BEL) 13 - 16 / 04 / 2017.


Class 1A Table A two phases special 1 m 30

1. Brecht Goossens - Lucky Star 0 - 0 - 31,49 sec.

2. Vicky Van De Poel - Demoiselle de la Pomme 0 - 0 - 33,15 sec.

3. Marie Kundycki - Uppercut de Bay 0 - 0 - 33,80 sec.

6. Neal Vanderwegen - Isidor J.H. Z 0 - 0 - 37,77 sec.

7. Sam Polleunis - Holiday vh Taubershof 0 - 0 - 40,33 sec.

11. Ugo Berrittella - Umberto ter Wilgen 2 0 - 0 - 41,57 sec.

12. Viktor Daem - Quinoa des Riollets 0 - 0 - 42,00 sec.

 

Class 1B Table A two phases special 1 m 30

5. Neal Vanderwegen - Julio vd Bisschop 0 - 0 - 37,05 sec.

7. Gauthier Mercenier - Cantitus Z 0 - 0 - 38,55 sec.

 

Class 2A Table A against the clock 1 m 35

3. Chloe Vranken - Urfee des Luthiers 0 - 72,15 sec.

8. Pascale Haep - Mustic Blue Hh 0 - 76,14 sec.

11. Vanina Lombard - No Limit z 0 - 77,56 sec.

 

Class 2B Table A against the clock 1 m 35

2. Pieter Kenis - Jolander van ’t Kloosterhof 0 - 70,20 sec.

5. Nick Moyaert - Gerre vd Litzemaere 0 - 71,20 sec.

9. Marine Scauflaire - Sansouci de Tinmont 0 - 73,18 sec.

10. Julien Denaeyer - Quilina Z 0 - 73,84 sec.

 

Class 3A Table A against the clock 1 m 30

1. Marc Bastiaens - Civoli 0 - 73,32 sec.

4. Julien Denaeyer - Noukie Z 0 - 77,92 sec.

9. Ugo Berrittella - Umberto ter Wilgen 2 0 - 81,91 sec.

11. Ruben Mulders - Jaguar 1 - 87,72 sec.

 

Class 3B Table A against the clock 1 m 30

1. Brecht Goossens - The Freak 0 - 61,74 sec.

2. Vanina Lombard - Qostaeres Kernat 0 - 66,81 sec.

4. Tom Sneppe - Iona van de Legeweg 0 - 70,26 sec.

11. Alexander Kumps - Unisonanza  1 - 85,46 sec.

 

Class 4A Table A two phases 1 m 35

7. Olivier Philippaerts - Vibrato Semilly 0 - 0 - 37,16 sec.

12. Viktor Daem - Edagarrento 0 - 0 - 42,44 sec.

 

Class 4B Table A two phases 1 m 35

5. Viktor Daem - Quinoa des Riollets 0 - 0 - 37,24 sec.

8. Eric Lombard - Vani Fraize 0 - 0 - 40,38 sec.

 

Class 5A Table A against the clock 1 m 40

2. Sam Polleunis - Eurli Fravanca 0 - 62,25 sec.

4. Brecht Goossens - Hera 0 - 63,31 sec.

7. Pieter Kenis - Jolander van ’t Kloosterhof 0 - 65,16 sec.

10. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 68,30 sec.

 

Class 5B Table A against the clock 1 m 40

7. Viktor Daem - Eligius 0 - 74,29 sec.

16. Gauthier Mercenier - Explosion 0 - 78,27 sec.

 

Class 6B Table A with jump off 1 m 30

8. Neal Vanderwegen - Etano M 4 - 77,77 sec.

 

Class 7B Table A against the clock 1 m 35

3. Sam Polleunis - Eurli Fravanca 0 - 66,19 sec.

6. Chloe Vranken - Urfee des Luthiers 0 - 69,23 sec.

7. Julien Denaeyer - Quilina Z 0 - 71,69 sec.

10. Victor Vlerick - Fikke van de Kranenburg 0 - 77,04 sec.

 

Class 8 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Viktor Daem - Quinoa des Riollets 0 - 0 - 35,48 sec.

2. Sam Polleunis - Holiday vh Taubershof 0 - 0 - 35,98 sec.

3. Olivier Philippaerts - H&M Zilverstar T 0 - 0 - 36,78 sec.

5. Fabienne Daigneux-Lange - Venue d’Fees des Hazalles 0 - 0 - 38,02 sec.

7. Ugo Berrittella - MJT Nevados S 0 - 0 - 38,80 sec.

9. Vicky Van De Poel - Jay Jay van de Mottelhoeve 0 - 0 - 39,84 sec.

10. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 0 - 40,30 sec.

11. Marie Kundycki - Uppercut de Bay 0 - 0 - 43,70 sec.

19. Kevin Gielen - Captain 0 - 12 - 49,99 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m 35 - 1 m 40

2. Pieter Kenis - Hera D’Hessy 0 - 0 - 43,76 sec.

7. Pascale Haep - Iris van de Bisschop 0 - 1 - 47,03 sec.

14. Jean-Christophe De Grande - Dorus du Domain Z 0 - 25 - 63,49 sec.

15. Ugo Berrittella - Kouchette ter Goes Z 0 - 28 - 66,66 sec.

 

Class 10 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 - 1 m 50 (LR)

1. Stefanie Van Den Brink - Unex Omega Star 0 - 0 - 46,41 sec.

2. Ugo Berrittella - Iron Man van de Padenborre 0 - 4 - 44,19 sec.

3. Gauthier Mercenier - Upper Class Hero 0 - 4 - 44,51 sec.

5. Jean-Christophe De Grande - Belano vd Wijnhoeve Z 0 - 4 - 45,06 sec.

6. Fabienne Daigneux-Lange - Venue d’Fees des Hazalles 0 - 4 - 45,27 sec.

8. Pascale Lombard - Spartacus 0 - 4 - 48,47 sec.

13. Marine Scauflaire - Opodium du Vivier 1 - 83,78 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden