Login leden:      Wachtwoord vergeten?
De burelen van de KBRSF zullen gesloten zijn op donderdag 25/05 en vrijdag 26/05

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI3* - CSIU25 Lanaken (BEL) 10 - 12 / 04 / 2017.


Class 2 Table A against the clock 1 m 30

7. Mike Van Olst - Cooper I Z 0 - 69,14 sec.

16. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 71,64 sec.

17. Koen Vereecke - Qp Casellane 0 - 72,87 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 35

8. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z 0 - 0 - 33,76 sec.

12. Christophe Vanderhasselt - Bugs Bunny Z 0 - 0 - 36,28 sec.

15. Koen Vereecke - Jativia 0 - 0 - 37,04 sec.

21. Anne Carton-Grootjans - Assoumont de Reville 0 - 0 - 39,21 sec.

 

Class 4 Table A two phases 1 m 40

4. Kirsten Rombouts - Cerona van Beek 0 - 0 - 32,11 sec.

9. Bert Prouvé - Jadida Prova 0 - 0 - 33,76 sec.

11. Fabrice Galdini - Jealousy 0 - 0 - 34,07 sec.

12. Laura Mathy - Penta 0 - 0 - 34,38 sec.

14. Koen Vereecke - Glasgow MB 0 - 0 - 34,46 sec.

16. Catherine Van Roosbroeck - Shou d’Ouilly 0 - 0 - 34,55 sec.

19. Ann Carton-Grootjans - Funky Music 0 - 0 - 34,71 sec.

 

Class 5 Table A two phases 1 m 45

2. Gilles Dunon - Valentino du val du Geer 0 - 0 - 29,99 sec.

5. Mike Van Olst - Casuality Z 0 - 0 - 31,34 sec.

7. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 0 - 31,56 sec.

 

Class 6 Table A against the clock 1 m 50

4. Gilles Thomas - Conaro 0 - 61,41 sec.

5. Karel Cox - Flinstone van ’t Eigenlo 0 - 61,44 sec.

12. Bert Prouvé - Aquila van de Bergvijverhoeve 0 - 64,45 sec.

13. Catherine Van Roosbroeck - Gautcho da Quinta 0 - 64,52 sec.

14. Rachel Steffen - Farinelli van de Zeshoek 0 - 65,47 sec.

 

Class 8 Table A two phases 1 m 30

3. Kirsten Rombouts - Elvira 0 - 0 - 35,89 sec.

7. Frederic Vernaet - Gin Duidam 0 - 0 - 37,32 sec.

10. Karel Cox - Fortuna 0 - 0 - 39,25 sec.

12. Leonie Peeters - Calva Z 0 - 0 - 40,02 sec.

13. Charlotte Peeters - Tekila du Beau Mont 0 - 0 - 41,63 sec.

 

Class 9 Table A against the clock 1 m 35

1. Rik Hemeryck - Jewel van ’t Eigenlo 0 - 62,38 sec.

4. Gilles Dunon - Jango S 0 - 64,49 sec.

7. Mike Van Olst - Cooper I Z 0 - 67,25 sec.

8. José Thiry - Coco Chanel 0 - 67,44 sec.

11. Kirsten Rombouts - Janina van Goteringenveld 0 - 68,13 sec.

17. Guillaume Ruant - Elyria Sitte 0 - 71,26 sec.

 

Class 10 Table A against the clock 1 m 40

1. Gilles Dunon - Valentino du val du Geer 0 - 58,02 sec.

5. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 61,06 sec.

9. Donaat Brondeel - Just Biscuit van het Vlierhof 0 - 63,37 sec.

10. Frederic Vernaet - Just a Gamble 0 - 63,44 sec.

11. Karel Cox - Clintissima van Spalbeek Z 0 - 63,75 sec.

19. Christophe Vanderhasselt - Bugs Bunny Z 0 - 66,01 sec.

21. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 67,41 sec.

23. Fabrice Galdini - Just Luck 0 - 67,72 sec.

 

Class 11 Table A against the clock 1 m 45

1. Dirk Demeersman - Justice van het Reigershof 0 - 65,09 sec.

5. Eleonore Lambilliotte - Alaska VG Z 0 - 68,52 sec.

7. Karline De Brabander - Fantomas de Muze 0 - 69,23 sec.

8. Fabrice Galdini - Jealousy 0 - 69,32 sec.

9. Olivier Philippaerts - Impuls vd Heffinck 0 - 71,67 sec.

 

Class 12 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Francois Mathy jr. - Casanova de l’Herse 0 - 0 - 34,19 sec.

11. Cindy Van Der Straten - Calvia 0 - 0 - 40,64 sec.

12. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 4 - 37,90 sec.

13. Gilles Thomas - Cantario 0 - 4 - 38,67 sec.

15. Dirk Demeersman - Jaguar van Paemel 0 - 8 - 40,38 sec.

 

Class 13 Table A two phases 1 m 30

1. Jelle Limbourg - Icone van het Grootveldhof 0 - 0 - 32,73 sec.

2. Karel Cox - Fortuna 0 - 0 - 33,47 sec.

 

Class 14 Table A against the clock 1 m 35

6. Donaat Brondeel - Breemeersen Crescendo 0 - 75,31 sec.

9. Catherine Van Roosbroeck - Feegasus 1 - 80,29 sec.

10. Koen Vereecke - Qp Casellane 1 - 80,30 sec.

12. Charlotte Peeters - Tekila du Beau Mont 2 - 82,12 sec.

14. Mike Van Olst - Atomic Z 2 - 82,72 sec.

15. Cindy Van Der Straten - Balance 2 - 85,22 sec.

 

Class 15 Table A two phases 1 m 40

1. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 0 - 38,38 sec.

3. Kirsten Rombouts - Cerona van Beek 0 - 0 - 38,69 sec.

9. Rik Hemeryck - Jewel van ’t Eigenlo 0 - 0 - 41,90 sec.

14. Fabrice Galdini - Just Luck 0 - 0 - 44,59 sec.

16. Donaat Brondeel - Jadorado van de Bremboshoeve 0 - 0 - 44,98 sec.

 

Class 16 Table A against the clock 1 m 45

1. Stephanie Andries - Cicero 0 - 63,67 sec.

3. Karel Cox - Clintissima van Spalbeek Z 0 - 65,97 sec.

6. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z 0 - 68,18 sec.

10. Donaat Brondeel - Just Biscuit van het Vlierhof 0 - 74,87 sec.

11. Eleonore Lambilliotte - Hotcha van ’t Rozendael 0 - 75,24 sec.

 

Class 17 Table A with jump off 1 m 45 - 1 m 50 (LR)

2. Christophe Vanderhasselt - Gino van de Vrunte 0 - 0 - 37,97 sec.

4. Gilles Dunon - Valentino du val du Geer 0 - 0 - 38,92 sec.

5. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter doorn 0 - 4 - 36,25 sec.

7. Rik Hemeryck - Ulyss Morinda 0 - 4 - 36,67 sec.

8. Gilles Thomas - Cantario 0 - 4 - 38,56 sec.

12. Mike Van Olst - Casuality Z 0 - 8 - 38,85 sec.

14. Damien Haelterman - Hamilton 0 - EL

17. Karel Cox - Quickchin Wh Z 4 - 64,65 sec.

 

Class 18 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Rik Hemeryck - Carlitto van ’t Zorgvliet 0 - 0 - 33,31 sec.

4. Gilles Thomas - Conaro 0 - 0 - 33,77 sec.

6. Catherine Van Roosbroeck - Gautcho da Quinta 0 - 0 - 34,45 sec.

7. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 0 - 35,03 sec.

8. Olivier Philippaerts - Icos 0 - 0 - 35,27 sec.

11. Jelle Limbourg - Hetman of Colors 0 - 4 - 39,47 sec.

 

 

CSIU25

Class 201 Table A against the clock 1 m 25

7. Michiel Desmet - Cinderella 0 - 71,97 sec.

10. Laurie Leonard - Quetsche du Breau 0 - 73,19 sec.

11. Rachel Steffen - Hermes 0 - 73,45 sec.

 

Class 202 Table A two phases 1 m 35

1. Gilles Thomas - Caretina 0 - 0 - 29,39 sec.

6. Maartje Verberckmoes - Jugano van de Vosberg 0 - 0 - 37,10 sec.

12. Rachel Steffen - Echo van het Neerenbosch 1 - 0 - 36,32 sec.

 

Class 203 Table A two phases 1 m 30

1. Rachel Steffen - Hermes 0 - 0 - 35,87 sec.

11. Jens Wuyts - J Pleasure vd Steenblok 0 - 0 - 41,00 sec.

 

Class 205 Table A against the clock 1 m 30

1. Maartje Verberckmoes - Cous Cous 0 - 60,05 sec.

4. Thibault Vermeulen - Baccord du Abnt 0 - 65,06 sec.

12. Maarten Driessen - Zamora Z 0 - 71,00 sec.

14. Pieter Clemens - Emadermus PP 0 - 73,02 sec.

 

Class 206 Table A with jump off 1 m 45

4. Maartje Verberckmoes - Jugano van de Vosberg 0 - 0 - 46,99 sec.

6. Christophe Merisschaert - Cascor Z 0 - 4 - 44,14 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden