Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Internationale selecties.


Internationale selecties 10 - 17 / 04 / 2017.


JUMPING

CSI5* Miami (USA)

Niels Bruynseels : Angel van ’t Hof - Gancia de Muze

Pieter De Vos : Apart - Espoir

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers - Grand Cru van de Rozenberg

Nicola Philippaerts : Chilli Willi - Ustina Sitte

Jos Verlooy : Caracas - Napa Valley

Gregory Wathelet : Coree - Eldorado van het Vijverhof

 

CSI4* San Giovanni in Marignano (ITA)

Emilie Conter : Cesanna -  Espyrante - Fragile van ’t Paradijs

Zoe Conter : Adelasia - Cortani - Dragonfly de Longchamps -  Soory de L’Hallali

Gaetan Decroix : Quel Homme de Hus

Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast B52 F Z - Sea coast Calypso vd Zuuthoeve - Sea Coast Coco Berlini - Sea Coast Kira vh Blokkenhof

Constant Van Paesschen : Carlow van de Helle - Compadre van de Helle - Jilbert van ’t Ruytershof

Axel Vandoorne :  Fighting Bravour vd Basquita - Jacarta

Wilm Vermeir : Arco van het Venushof - Casanova of the Paddocks Z - Garrincha Hedonista - Gentiane de la Pomme - Iq van het Steentje

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* San Govanni in Marignano (ITA)

Celine Bradt - Emilie Conter - Zoe Conter - Gaetan Decorix - Juliette Losfeld - Louise Losfeld - Axel Vandoorne - Wilm Vermeir

 

CSI3* - CSI1* Lanaken (BEL) 10 - 12 / 04 / 2017

Stephanie Andries - Donaat Brondeel - Ann Carton-Grotjans - Carmen Christiaansen - Pieter Clemens - Karel Cox - Karline De Brabander - Dirk Demeersman - Nicky Dillien - Aurelie De Dycker - Camille Devisch -  Gilles Dunon - Fabrice Galdini - Damien Haelterman - Rik Hemeryck - Eleonore Lambilliotte - Jos Lansink - Laurie Leonard - Jelle Limbourg - Francois Mathy jr. - Laura Mathy - Judy-Ann Melchior - Davy Meijer - Christophe Meirsschaert - Carmen Moors - Sylvie Morrier - Leonie Peeters - Olivier Philippaerts - Bert Prouve - Kirsten Rombouts - Guillaume Ruant - Julie-Pascale Ruant - Daniel Stappaerts - Laetitia Surin - Rachel Steffen - Jose Thiry - Kim Thiry - Gilles Thomas - Georges Trulemans - Cindy Van Der Straeten-Marie - Mike Van Olst - Catherine Van Roosboreck - Maurice Van Roosbroeck - Frank Vandereyken - Chrstophe Vanderhasselt - Maartje Vanderwegen - Koen Vereecke - Frederic Vernaet - Jorik Vervoort - Cedric Volo - Sherliee Van De Walle

 

CSI3* - CSIYH1* Lanaken (BEL) 15 - 17 / 04 / 2017

Stephanie Andries : Abigail - For You - Kira van ’t Laerhof

Nico Baerts : Hero van Heiste

Nathan Budd : Balder van de Katelijnekouter - Cadix des Rosiers - Varesco des Rosiers

Carmen Christiaansen : Con Air Z - Jennifer

Pieter Clemens : Corradina PP - I Am Moerhoeves Star - Jalisco F

Karel Cox : Clintissima van Spalbeek Z - Cor van de Wateringhoeve - Tchao de la Roque - Tyson AZ

Karline De Brabander : Elvis ter Putte - Fantomas de Muze

Dirk Demeersman : Ayrton Sitte - Jaguar van Paemel - Justice van het Reigershof

Nicky Dillien : Alonsa S

Arnaud Doem : Hocus Pocus de Messitert

Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve - Jango S - Valentino du val du Geer

Fabrice Galdini : Indago - Jack Daniels van het Eetzeveld - Just Luck - Kastaro van het Eelshof

Thierry Goffinet : Idole 111 - Isaura Pracht - U Chin van Schuttershof

Damien Haelterman : Hamilton - Hooligan de Laubry - Imandra de Laubry - Jessica de Laubry

Stephanie Haelterman : Helios de Laubry

Rik Hemeryck : Bretling du Paradis Z - Deesse de la Sure - Jarvi de Sclef - Jule de Lauzelle - Ulyss Morinda

Jos Lansink : Carreau of Greenhlll Z - Horizon de Regor - Loiza

Laurie Leonard : Diva St; Hermelle - Record de Virton

Jelle Limbourg : Chti d’Hoogpoort - Hetman of Colors - Icone van het Grootveldhof

Francois Mathy jr. : Balthazar VP Wisbecq - Cassis van de Kranenburg - Excellent van de Kapel - Uno de la Roque

Laura Mathy : Itsi-Pitsi Doree van ’t Kathof - Penta - Ti Pol d’Orchis - Willowy

Christophe Merisschaert : Cascor Z

Judy-Ann Melchior : Comilfo Plus Z - Dominator 2000 Z

Crmen Moors : Jennifer van de Moorkeshoeve

Leonie Peeters : Calva Z - Cardenta - Kashmiry

Kirsten Rombouts : Bolero d’Hyrencourt - Cerona van Beek - Elvira - Euptric van Beek

Guillaume Ruant : Elando CT - Elyria Sitte

Jose Thiry : C’est moi de l’Obstination - Coco Chanel - Cyrano d’Orbri

Georges Trulemans : Cliona de bois Mesange - Ibrahim - Jappelou van den Overweg

Cindy Van Der Straeten-Marie : Balence - Calvia - Sandokan

Mike Van Olst : Atomic Z - Calva d’Or Z - Casuality Z

Catherine Van Roosbroeck : Freegasus - Imperatrice vd Donkhoeve - Jenco DW - Qiazetta Z

Frank Vandereyken : Vice-president de Septon

Christophe Vanderhasselt : Bugs Bunny Z - Caroline T. Z - Edel-Vitseroel - Gino van de Vrunte - identity Vitseroel

Maartje Verberckmoes : Abelle HL - Cous Cous - Univers la Tuiliere

Koen Vereecke : Glasgow MB - Ina van de Nieuwburghoeve - Jade van ten Breebroek - Kiki van de Nieuwburghoeve - Umesh vd Karmenhoek Z

Nicolas Vermeulen : Bonteman W

Frederic Vernaet : Collnella Z - Dieu Merci van T&L - Gin Duidam - Voice de Longchamps

Jorik Vervoort : Candro van de Zuuthoeve - Comme One Z - Tinkoucha Hero Z

 

CSI1* Lanaken (BEL) 15 - 17 / 04 / 2017

Loesje Baeyens - Elke Blondeel - Miriam Blondeel - Nathan Budd - Amelien Deckers - Gail Demuynck - Arnaud Doem - Stephanie Haelterman - Isabeau Keulen - Laurie Leonard - Davy Meijer - Sylvie Morrier - Leonie Peeters - Daisy Polspoel - Pierre Rockx - Daniel Stappaerts - Jose Thiery - Georges Trulemans - Mike Van Olst - Catherine Van Roosbroeck - Catherine Van Roosbroeck - Franck Vandereyken - Koen Vereecke - Nicolas Vermeulen - Thibault Vermeulen - Frederic Vernaet - Jorik Vervoort - Cedric volo

 

CSIU25 Lanaken (BEL) 15 - 17 / 04 / 2017

Pieter Clemens : Emadermus PP

Christophe De Brabander : Geneve de Muze

Gail Demuynck : Hanne van ’t Leeuwerikenhof

Maarten Driessen : Chic Hin d’Hyrencourt

Kobe Hendrix : Galoubet Fravanca - Kynal van den hengstenpoel

Laurie leonard : Ewout K - Quetsche du Breau

Christophe Meirsschaert : Cardeno

Sylvie Morrier : Grace du Beaumont

Romy Morssinkhof : Cara Victoria - Vivolta de Gree

Charlotte Peeters : Tekila du Beau Mont

Leonie Peeters : Quaresmas

Alexia Penet : Filao

Jens Thys : Camerad Z - Clash Heldenlaan Z - Kaiser T FVD

Maartje Verberckmoes : Buutengewoon - Dedalus M25 - Louisiana Z

Thibault Vermeulen : Baccord du Abnt - Usara Z

Jens Wuyts : J Pleasure vd Steenblok - Jackson van de Goorhoeve

 

CSI3* Arezzo (ITA)

Wout Daerden : Easy Boy

Daisy Vandevoordt : Chaka Kahn

Annelies Vorsselmans : Est Di Palatina - Ferrero van Overis - Santa Fe LS La Silla

 

CSI1* - CSIYH1* Arezzo (ITA)

Lauren Eggermont - Lynn Eggermont - Silke Rooseleer - Daisy Vandevoordt - Piet Calmeyn

 

CSI2* - CSIYH1* Opglabbeek (BEL)

Stephanie Andries - Zoe Anteunis - Marc Bastiaens - Ugo Berrittella - Maria Magdalena Celotto - Lynn D’Have - Viktor Daem - Fabienne Dagineux-Lange - Jean-Christophe De Grande - Ann-Sophie De Reviere - Frank Deckers - Julien Denayer - Charlene Donnay - Brecht Goossens - Dries Goossens - Philip Gysbrechts - Pascale Haep - stephanie Janssens - Pieter kenis - Alexander Kumps - Marie Kundycki - Quentin Lambotte - Eric Lombard - Pascale Lombard - Vanina Lombard - Eloise Lutgen - Julien Macedoine - Gauthier Mercenier - Nick Moyaert - Ruben Mulders - Sam Polleunis - Rune Reynders - Marine Scauflaire - Tom Sneppe - Maxime Tyteca - Valerie Van De Poel - Vicky Van De Poel - Neal Vanderwegen - Tina Vets-Nicasi - Victor Vlerick - Chloe Vranken

 

CSI1* Opglabbeek (BEL)

Wim Aegten - Marc Bastiaens - Thibaut Behaegel - Ugo Berrittella - Frederique Borgoens - Marco Cacciatore - Inge Carton - Maria Magdalena Celotto - Ellen D’Have - Nina De Backer - Julien De Pauw - Ann-Sophie De Reviere - Charlene Donnay - Brecht Goossens - Jill Goyvaerts - Stephanie Janssens - Jill Goyvaerts - Stephanie Janssens - Eva Jennen - Pieter Kenis - Jean-Thomas Leonard - Vanina Lombard - Eloise Lutgen - Gauthier Mercenier - Lea Scauflaire - Alex Servais - Stephanie Stordeur - Caitlin Teunissen - Jens Vandenberk - Neal Vanderwegen - Kelly Vandousselaere - Tina Vets-Nicasi - Birgit Wuijts

 

CSI1* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)

Alex Grove - Aiko Paridaen

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Mâcon Chaintré (FRA)

Dag Keymolen - Yves Vilain - Maite Delree - Tijl Keymolen

 

CSI2*- CSIYH1*  St. Lô (FRA)

Steve Lefevre

 

CSI2* - CSIYH1* Eschweiler (GER)

Marc Boes - Francois Bossu - Frantz Ducci - Louis Mahieu - Claudine Van Duffel

 

CSI2* Sancourt (FRA)

Sebastien Berlemont - Loris Berrittella - Charlotte Bossrez - Alexandre Cardon - Geoffrey Cobbaut - Jerome Counasse - Johan Demolder - Caroline Di Vittorio - Marie Foulon - Bertrand Genin - Yves Simon - Virginie Thonon - Claire Van Der Heyde - Pascal Van Laethem - Philippe Vandoorne

 

CSI1* Sancourt (Fra)

Pascale Adam - Sebastien Berlemont - Loris Berrittella - Charlotte Bossrez - Alexandre Cardon - Jerome Counasse - Chloe Daout - Alice Detraux - Marie Foulon - Bertrand Genn - Emilie Ghuysens - Camille Mackowiak - Maxine Mergaert - Charlotte Philippe - Shirley Pierard - Valentine Raulier - David Ridelle - Yves Simon - Jonathan Soquet - Manon Theunissen - Virginie Thonon - Claire Van Der Heyde - Pascal Van Laethem - Philippe Vandoorne - Nathalie Willems

 

CSIAm-B Sancourt (FRA)

Marine Clarenne - Chloe Daout - Marie Foulon - Evelyn Haubourdin - Catherine Istat - Lindsay Lambert - Els Lefever - Maxine Mergaert - Ophelie Mouton - Charlotte Philippe - Shirley Pierard - Sonia Polet - Louis Ridelle - Amandine Simonis - Jonathan Soquet - Laurie Van Campfort - Charlyne Vanhoof - Chloe Vicini - Nathalie Willems

 

CSIU25 Lier (BEL)

Pieter De Brabandere : Honey van de Dorpshoeve - W-Happy vd Lindehoeve Z - Wonderboy Marckhoeve

Camille Demolie : Foxtrot C

Jorien Livens : Conassis van de Helle - Valley DH Z

Thibault Philippaerts : Extra - Jaimi van Dorperheide

Max Sebrechts : AD Blanez - Holiday Uno

Jonas Troubleyn : Dankjewel van het Bagoniebos - Jolie Fleur II T

Louise Van Laer : Idalgo van de Boslandhoeve

Louise Vanthuyne : Naomi Z

Dieter Vermeiren : Faletta de Dwerse hagen - Ilias van het Hof ter Velde - Kingston Town 111 Z

 

CSIJ-A Lier (BEL)

Lynn Bloemer : Kiela contact

Sarah Daems : Chocolate Frost - Onyx de la Louviere

Anouk De Proft : Eleonore Blue

Lore Decock : Heschung van ’t Ameldonk - Jirka van de Kerkenbulck

Camille Demolie : Chica Fino - G-Ster du Cartier

Yentl Desmare : Napoli van de Steenoven Z

Julie Dewaele : Bombay B - Centika

Antoni Draga : Cocaine

Alizee Fensie : Rambo des Hayettes

Gaenne Fievez : Erasmus Hx

Arnaud Gaublomme : Catch me van ’t Glemhof Z - Coradina vh Bildeken Z - Corale van ’t Glemhof Z

Mathieu-Maxim Goossens : Vitesse

Mathias Hazebroek : Hanibal - Jurre - Kalimera M.l.

Marthe Heudens : Best Mix Elien - Best Mix Evana

Alexander Housen : Brilexo - Esprit vd Wellington - J’Adore van ’t Voortveld

Louise Joassin : Cado de Greenbay - Hermanie

Simon Morssinkhof : Electric - Notre Star Z - Perigrosso

Gilles Nuytens : Halla vh Kluizebos - Mama Mia Picobello Z

Thibault Philippaerts : Gloria De Wulf Selection - Isoline van Dorperheide

Maud Pietroniro : Filou de Haistreux - LC Riviere Rouge

Claire Putters : Copain de Muze - Cristainville - Jasmin van de Kwekenhoeve

Jordi Rombouts : Dijon de Toxandria

Max Sebrechts :Fantast - Cacacha van het Schaeck

Marthe Van Gorp : Diamond Star - Mellifluous

Louise Van Laer : Canny Blue - Jakarta van het Raafveld

Maverick Van Lent : Dior

Dieter Vermeiren : Corland - Joy van het Goor - Piepke 111 Z

Stephanie Vermeulen : Golden Penny C - Iron Lady van ’t Meulenhof

Yasmine Vinck : Courville

Michiel Willem : Gazelle vd Koutermolen

 

CSIP Lier (BEL)

Lynn Bloemer : Karl van Orchid’s

Malin Bollen : Cavalor’s Mona Lisa - Fiona van de Claervervallei - Happy Girl

Anke De Breucker : Dia Veneto - Thai Roun

Yentl Desmare : Snippeling Tristan

Rania Dindane : Kadir van Orchid’s - Moonfighter Machiavelli - Pablo

Amber Frederick : Easter BB

Aurelia Guisson : Orchid’s Colyne

Viktor Morssinkhof : Afelio van de Kerkenbulck - Roberlina

Gilles Nuytens : Maybell Molly - Nibor

Evelyne Putters : Desteny

Febe Reners : Massimo van het Taterkullenhof

Jerome Schmidt : Cragghouse Grif

Max Sebrechts : Kilmullen Olympic Cruise - Kodiak van Orchid’s

Aline Sercu : Nero van de Bucxtale - Opaline Optima

Michelle Snellings : Orchid’s Floris - Westerveld’s Olievier

Thibeau Spits : Cleostrade - Don Carlos

Ylona Thijs : Kantje’s Ellard

Aaron Tijskens : Superbre de Laloena

Linde Van Boxstael : Landgraf vd Groenweg

Elise Van Den Branden : Kantje’s Ember

Elisabeth Van Munster : Little Ben BS

Kato Van Olmen : Une Etoile

Michiel Willem : Diablesse van ‘t Pittenshof

 

CSICh-B Lier (BEL)

Anke De Breucker : Sottise de Wemmel

Caro-Belle De Hornois : Idyllis L - Indianapolis

Bo Fievez : Artheuzen

Aurelia Guisson : Corrychella van ter Hulst

Maxime Hazebroek : Chivas - Cotill - Diadora

Emilia Housen : Ad Queen de la Cour - Flicka-P

Lies Malisart : Javeline de Champenotte Z - H&M Carlito C - Kora

Alice Oost : Ines du Driepikkel

Jean Pauquet : Dossari du Buisson Z - Stormy

Athony Philippaerts : Cerlino von Hof Ch - Willhelm

Evelyne Putters : Blossom van de Herenbrink - Dakota du Buisson Z

Ralph Putters : Brave - Zietay

Nicolas Rombouts : Eros van de Boslandhoeve - Fuptric van Beek

Jerome Schmidt : Jatropha

Linde Van Boxstael : Cadidja van ’t Arkelhof

Elise Van Den Branden : Brillianthina van ’t Ruytershof - Inathina van ’t Ruytershof

Jens Van Dyck : Elixir van het Klaterven - Vittangi DH Z

Thibaut Willequet : Bueleen P - Coeur a prendre de la Pomme - Jamaican Sun

 

CSIP Fontainebleau (FRA)

Charlotte Fripplat : Vico des Flagues

Margaux Fripplat : Ivarius van de Boshoeve

 

DRESSUUR

CDIU25 Sint-Truiden (BEL)

Carole Schepens : Velvet Dream

 

CDIY Sint-Truiden (BEL)

Delphine Beck : Zelion B

Jamina Gysels : Zico

Noa Moermans : Naya Karenina

 

CDIJ Sint-Truiden (BEL)

Laura Luyten : Dark Chocolate

Lisa Morosini : Mango Webbe

Charlotte Richmond : Hermes

 

CDIP Sint-Truiden (BEL)

Caro Van Sinay : Caspar W

 

EVENTING

CCI2* Oudkarspel (NED)

Rob Everaert : Etamoro van de Zelm

 

CIC2* Oudkarspel (NED)

Michiel Arnauts : Idalco

Virginie Caulier : Cocaine de la Baille Rouge

Mathias Delvaux : Grafitti van ’t Stelenshof

Bart Hermans : Gorki van de Pertjeshoeve

Michelle Malisart : Halla

Nele Revyn : Kallistha

Thomas Smeyers : Indezz

Philippe Van Asselberghs : Honki Tonki Boy

Sarah Vandenzavel : Ito vh Panishof

Joris Vanspringel : Isabella van de Holtakkers - Limestone

Annesjien Wouters : Cerida - Lady Chin v ’t Moerven Z

 

CCI1* Oudkarpsel (NED)

Michiel Arnauts : Hermes van het Hazepad

Celia Benayyoub : Delara

Camille Buyck : Douze van de twee Acren

Lara de Liedekerke-Meier : Ducati d’Arville - Just Nice Wonderland - Mighty’s Match

Dorien De Swaef : Larmande van de Zilverberk

Rob Everaert : Initiatief vd Kievietsdriessen

Benoit Petillion : Eros van de Steenakker - Iris van de Steenakker

Roland Quoidbach : Clever Boy Sl Z

Julia Schmitz : Bella Vista - Lady Like

Dirk Smeets : Icarus de Casmir

Raf Steegmans : Vencor van de Kiezelhoeve

Laurine Thijs : Champagne Pia Z

Victoria Tubes : Caldiero - Wanieta

Sarah Vandenzavel : Janel vd Galgenberg

Jarno Verwimp : D.V.8

 

CCIP2* Oudkarspel (NED)

Baptist Petillion : Hadgar

Mirthe Van Dijck : Lars

Silke Versmissen : Ardville Timeless Dreams

 

CIC2* Radolfzell (GER)

Wouter De Cleene : Alaric de Lauzelle

 

CCI1* Radolfzell (GER)

Helene de Cartier de Marchienne : Harmonie

Idalie de Cartier de Marchienne : Nauretos xx

Sophie de Cartier de Marchienne : Uljakow

 

CIC1* Radolfzell (GER)

Geert Adriaensen : Rafiki

Wouter De Cleene : Boy

Rachid Lamrini : Abalt

 

ENDURANCE

CEI2* 70 + (2) Lignières (FRA)

Dirk Coolen : Zangra EAS

Dominique Evrard : Semillah Viktorina


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden