Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten jumping 16 - 19 / 03 / 2017.


CSI4* Vejer de la Frontra (ESP)

Class 182 Table A two phases 1 m 35

11. Gregory Wathelet - Sandero 0 - 0 - 31,51 sec.

14. Stephanie Andries - Javenia 0 - 0 - 31,86 sec.

 

Class 183 Table A aginst the clock 1 m 40

19. Fabienne Daigneux-Lange - Clever Fee des Hazalles 0 - 72,87 sec.

 

Class 190 Table C 1 m 35

15. Clara Mielich - Hades -  72,51 sec.

 

Class 191 Table A against the clock 1 m 40

4. Alexandra Grove - Touche vd Eiken Z 0 - 66,10 sec.

 

Class 193 Accumulator 1 m 35

7. Gregory Wathelet - Sandero 65 - 51,44 sec.

 

Class 195 Table A against the clock 1 m 45 (LR)

8. Karel Cox - Tchao de la Roque 0 - 63,93 sec.

15. Gregory Wathelet - Iphigenia de Muze 0 - 78,45 sec.

 

Class 196 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

2. Fabienne Daigneux-Lange - Venue d’Fees des Hazalles 0 - 0 - 35,58 sc.

6. Gaetan Decroix - Quel Homme de Hus 0 - 0 - 38,78 sec.

 

Class 199 Accumulator 1 m 30

6. Clara Mielich - Hades 65 - 54,50 sec.

 

Class 201 Table A two phases 1 m 30

3. Virginie Thonon - Hoegie van ’t Bergsken 0 - 0 - 32,84 sec.

 

Class 203 Table C 1 m 40

7. Karel Cox - Clinstissima van Spalbeek 62,22 sec.

13. Ugo Berrittella - Picobello Jasmine 65,42 sec.

 

Class 205 TAble A agianst the clock 1 m 30

6. Julien Macedoine - Delta-Fee des Hazalles 0 - 0 - 36,33 sec.

 

Class 206 Table A with jump off 1 m 40

12. Louise Joassin - Hermanie 1

 

Class 208 Grand Prix Table A with jump off  1 m 55 (LR)

1. Guy Willams (GBR) - Depardieu van ’t Kiezelhof 0 - 0 - 41,28 sec.

2. Fabienne Daigneux-lange - Venue d’Fees des Hazalles 0 - 0 - 41,41 sec.

4. Virginie Thonon - Tristan Horta Z 0 - 0 - 43,05 sec.

 

CSI2* MIjas (ESP)

Class 50 Table A two phases 1 m 45

1. Francois Mathy jr. - Balthazar VP Wisbecq 0 - 0 - 29,80 sec.

 

Class 57 Table A against the clock 1 m 40

6. Thibault Philippaerts - Isoline van Dorperheide 0 - 73,06 sec.

 

Class 58 Table A against the clock 1 m 45 (LR)

1. Francois Mathy jr. - Falco van de Clehoeve 0 - 70,41 sec.

5. Viktor Daem - Quinoa des Riollets 0 - 73,24 sec.

7. Francois Mathy jr. - Uno de la Roque 0 - 76,70 sec.

10. Thibault Philippaerts - Isoline van Dorperheide 0 - 78,25 sec.

 

Class 63 Table A against the clock 1 m 30

3. Thibault Philippaerts - Gloria de Wulf Selection 0 - 69,79 sec.

 

Class 64 Table A against the clock 1 m 35

2. Thibault Philippaerts - Gloria de Wulf Selection 0 - 72,45 sec.

4. Viktor Daem - Enjoy 0 - 76,07 sec.

8. Anthony Philippaerts - Willhelm 1 - 87,12 sec.

 

Class 65 Table A two phases 1 m 40

2. Francois Mathy jr. - Uppercut de Bay 0 - 0 - 28,12 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden