Login leden:      Wachtwoord vergeten?

Content

KBRSF >  Nieuws >  Nieuwsbericht


Jumping.


Resultaten CSI2* Lier (BEL) 16 - 19 / 03 / 2017.


Class 1A Table A two phases special 1 m 30

2. Benny Naessens - Just in time 0 - 0 - 35,25 sec.

5. Louise Van Laer - Canny Blue 0 - 0 - 36,06 sec.

9. Bart Clarys - increible van ’t Laar 0 - 0 - 38,43 sec.

10. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 0 - 38,98 sec.

11. Camille Demolie - Cavalla 0 - 0 - 39,22 sec.

12. Niels Bruynseels - Himalaya van het Molenhof 0 - 0 - 39,24 sec.

13. Romy Morssinkhof - Cara Victoria 0 - 0 - 39,61 sec.

14. Wilm Vermeir - Gentiane de la Pomme 0 - 0 - 39,76 sec.

 

Class 1B Table A two phases special 1 m 30

1. Liesje Vanderwegen - Grease van ’t Prinsenveld 0 - 0 - 32,55 sec.

2. Simon Morssinkhof - Notre Star z 0 - 0 - 33,09 sec.

3. Max Sebrechts - AD Blanez 0 - 0 - 33,70 sec.

8. Niels Bruynseels - Jenson van ’t Meulenhof 0 - 0 - 39,26 sec.

10. Claire Putters - Copain de Muze 0 - 0 - 41,22 sec.

13. Laura Mathy - Penta 0 - 0 - 44,69 sec.

 

Class 2A Table A against the clock 1 m 35

8. Niels Bruynseels - Jenson van ’t Meulenhof 0 - 75,54 sec.

9. Katja Haep - Bambina 0 - 76,16 sec.

10. Ive Tonet - Juicy vd Waeterehoeve 0 - 78,64 sec.

12. Nicola Philippaerts - H&M Zilverstar T 0 - 84,85 sec.

 

Class 2B Table A against the clock 1 m 35

3. Anthony Wellens - Jessien van ’t Martendonkerf 0 - 69,79 sec.

5. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 71,71 sec.

9. Camille Demolie - Cavalla 0 - 75,21 sec.

10. Romy Morssinkhof - Cara Victoria 0 - 80,44 sec.

11. Sander Everaert - Visa Versa DV Z 0 - 82,44 sec.

12. Adele Guyot - Cerdi D.L. 0 - 82,98 sec.

 

Class 3A Table A two phases 1 m 30

1. Joris Vergauwen - Foxy Lady 0 - 0 - 39,75 sec.

2. Marthe Van Gorp - Diamond Star 0 - 0 - 42,54 sec.

3. Niels Bruynseels - Himalaya van het Molenhof 0 - 0 - 46,22 sec.

5. Cassandra Braeckmans - Bubsylon 0 - 0 - 48,31 sec.

6. Isidoor Van Rompaey - Jentel Valentiena 0 - 0 - 49,66 sec.

8. Pieter Devos - Carpe Diem DV Z 0 - 0 - 53,20 sec.

11. Liesje Vanderwegen - Janaika 0 - 4 - 40,34 sec.

12. Simon Morssinkhof - Electric 0 - 4 - 49,20 sec.

 

Class 3B Table A two phases 1 m 30

1. Mathias Hazebroek - Hanibal 0 - 0 - 36,93 sec.

2. Simon Morssinkhof - Notre Star Z 0 - 0 - 39,74 sec.

3. Marthe Van Gorp - Mellifluous 0 - 0 - 40,94 sec.

5. Celine Bradt - Iris 0 - 0 - 42,92 sec.

6. Neal Vanderwegen - Leon JH Z 0 - 0 - 43,51 sec.

7. Louise Van Laer - Idalgo van de Boslandhoeve 0 - 0 - 44,24 sec.

8. Laura Mathy - Penta 0 - 0 - 46,88 sec.

11. Nicolas Wautier - Dragon Ball Z 0 - 4 - 44,16 sec.

12. Bart Bomere - Jadiz C 0 - 4 - 46,79 sec.

 

Class 4A Table A two phases 1 m 40

2. Bart Clarys - Joie de Toulon 0 - 0 - 33,07 sec.

5. Chloe Vranken - Dirkje-E 0 - 0 - 35,35 sec.

7. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 0 - 35,65 sec.

8. Wouter Devos - Emporio van ’t Holeinde 0 - 0 - 36,97 sec.

10. Gilles Thomas - Jacarta van ’t Ravennest 0 - 0 - 37,48 sec.

12. Katja Haep - Anuschka 0 - 0 - 38,33 sec.

14. Max Sebrechts - Fantast 0 - 0 - 38,98 sec.

 

Class 4B Table A two phases 1 m 40

1. Anthony Wellens - Fausto van ’t Verahof 0 - 0 - 31,79 sec.

2. Bart Clarys - Increible van ’t Laar 0 - 0 - 32,27 sec.

4. Liesje Vanderwegen - Grease van ’t Prinsenveld 0 - 0 - 33,22 sec.

7. Hendrik Denutte - Cassis van de Kranenburg 0 - 0 - 34,44 sec.

9. Patrik Spits - Bellissimo Z 0 - 0 - 36,02 sec.

10. Ann Carton-Grootjans - Funky Music 0 - 0 - 36,81 sec.

11. Nicola Philippaerts - H&M Quenzo de la Roque 0 - 0 - 37,30 sec.

 

Class 5 Table A with jump off 1 m 30

1. Joris Vergauwen - Ebel d’Arsouilles 0 - 0 - 42,64 sec.

2. Simon Morssinkhof - Notre Star Z 0 - 0 - 42,92 sec.

9. Hendrik Denutte - Doxanne B 0 - 8 - 43,04 sec.

 

Class 6A Table A two phaes 1 m 35

1. Niels Bruynseels - Himalaya van het Molenhof 0 - 0 - 29,19 sec.

3. Gilles Thomas - Janice 0 - 0 - 29,73 sec.

7. Marthe Van Gorp - Mellifluous 0 - 0 - 30,42 sec.

10. Neal Vanderwegen - Leon JH Z 0 - 0 - 30,78 sec.

 

Class 6B Table A two phases 1 m 35

2. Gilles Thomas - Imposante Vede 0 - 0 - 29,68 sec.

5. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 0 - 31,35 sec.

6. Cassandra Braeckmans - Bubsylon 0 - 0 - 31,97 sec.

9. Lander De Bruyn - Cristainville 0 - 0 - 33,58 sec.

10. Simon Morssinkhof - Electric 0 - 0 - 34,49 sec.

 

Class 7 Table A with jump off 1 m 45 (LR)

2. Bart Clarys - Best Mix Cigane Z 0 - 0 - 41,66 sec.

8. Benny Naessens - Just in Time 0 - 4 - 40,49 sec.

10. Neal Vanderwegen - Isidor J.H. Z 0 - 4 - 45,09 sec.

14. Wouter Devos - Tonik Hero 1 - 80,55 sec.

15. Quentin Lambotte - In the mood 1 - 80,81 sec.

 

Class 8A Table A with jump off 1 m 35

1. Joris Vergauwen - Ebel d’Arsouilles 0 - 0 - 38,68 sec.

2. Gilles Thomas - Janice 0 - 0 - 39,77 sec.

7. Romy Morssinkhof - Vivolta de Gree 0 - 0 - 42,49 sec.

12. Pieter Devos - Carpe Diem DV Z 0 - 4 - 42,96 sec.

 

Class 8B Table A with jump off 1 m 35

1. Sam Polleunis - Holiday vh Taubershof 0 - 0 - 39,30 sec.

2. Anthony Wellens - Jessien van ’t Martendonkerf 0 - 0 - 41,30 sc.

3. Wouter Devos - Just Me D 0 - 0 - 42,07 sec.

5. Gilles Thomas - Jacarta van ’t Ravennest 0 - 0 - 42,33 sec.

6. Max Sebrechts - Cacacha van het Schaeck 0 - 0 - 44,71 sec.

7. Neal Vanderwegen - Leon JH Z 0 - 0 - 44,91 sec.

9. Johan Demolder - Dieter 0 - 0 - 43,38 sec.

10. Bert Prouve - Jadida Prova 0 - 0 - 44,04 sec.

11. Hendrik Denutte - Clever v’t Wulverhof Z 0 - 0 - 47,90 sec.

12. Pieter Devos - Julyssi van Orti 0 - 69,51 sec.

 

Class 9 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Wilm Vermeir - Gentiane de la Pomme 0 - 0 - 40,45 sec.

3. Ann Carton-Grootjans - Funky Music 0 - 0 - 42,53 sec.

5. Jean-Christophe De Grande - Belano vd Wijnhoeve Z 0 - 0 - 46,40 sec.

6. Nicola Philippaerts - H&M Quenzo de la Roque 0 - 4 - 41,55 sec.

8. Tom Dhaeyere - James vd Oude Heihoef 0 - 4 - 47,62 sec.

13. Patrik Spits - Bellissimo Z 4 - 79,15 sec.


Openingsuren


Van maandag tot en met vrijdag:
09:00u - 12:00u
13:00u - 16:00u

Online licenties


Online
Immatriculaties


Zoeken paarden