Update 01/2019

Seniors

Kampioenschapskader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Bruynseels Niels Gancia de Muze BWP Malito de Reves Nimmerdor Vaes Erna- Wienen Krystle
Delux van T&L Toulon T&L nv
Devos Pieter Apart KWPN Larino Burggraaf Devos Stables bvba
Philippaerts Nicola H&M Harley vd Bisschop BWP Dulf van de Bisschop Coronado  Philippaerts Ludo & Beevers Ben
Philippaerts Olivier H&M Legend of Love DSP Landzauber Corgraf  Philippaerts Ludo & Northdurft Gerald
Verlooy Jos Igor BWP Emerald van ‘t Ruytershof Nabab de Reve Eurohorse Axel Verlooy – Janssen Graziella
Wathelet Gregory MJT Nevados PZHK Calvados Z Romualdo MJT Stajnia Marcelewo SP ZOO

A-kader (Susceptible for upgrade in the next few months)

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Bruynseels Niels Utamaro d’Ecaussinnes SBS Diamant de Semilly Quidam de Revel Criel Ludwig
Cox Karel Evert KWPN Amadeus Indoctro Stevens Jos-Woestenborghs Louis
Devos Pieter Claire Z ZANG Clearway Z Cornado Devos Stables & Stal de Leygraaf
Espoir BWP Surcouf de Revel Laudanum XX Devos Stables BVBA
Guéry Jérôme Celvin KWPN Raphael Werther Guéry Jérôme
Mathy François JR Uno de la Roque SF Numero Uno Kannan Mathy François JR & Norman Ingrid
Patteet Gudrun Sea Coast Pebbles Z ZANG Picasso Z Flamenco de Semilly Sea Coast Horses
Philippaerts Nicola J’adore van het Schaeck BWP Vagabond de la Pomme Darco Team Philippaerts
Philippaerts Olivier H&M Extra KWPN Berlin Heartbreaker Spronken Leon bvba
H&M legend of love SACHS Landzauber Corgraf Team Philippaerts
Vanderhasselt Christophe Identity Vitseroel BWP Air Jordan Z Argentinus Sportstal Vanderhasselt
Vanderhasselt Yves Jeunesse BWP Eldorado van de Zeshoek Quasimodo vd Molendreef Sportstal Vanderhasselt
Vereecke Koen Jativia BWP Cardento Gottwald Braem Yvonne
Verlooy Jos Caracas HOLST Casall ASK Colman Eurohorse BVBA & Copernicus stables LLC
Vermeir Wilm IQ vh Steentje BWP Toulon Kannan Vermeir Bert
Wathelet Gregory Coree GER Cornet Obolensky Liberty Life Nybor Pferde GMBH & Co KG & Gregory Wathelet
Iron Man vd Padenborre BWP Darco Chin Chin Leemans-Asselberghs

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Bruynseels Niels Jenson van ‘t Meulenhof BWP Vagabond de la Pomme Quidam de Revel Bruynseels/de Moerhoeve BVBA/ Jan Wuytack
Clemens Pieter Icarus BWP Querlybet Hero Skippy II Lansink Jos horses BVBA & Ashford Farm BVBA
Cox Karel Dublin van Overis ZANG Darco Kashmir v Schuttershof Van Den Bosch Paul
Devos Pieter Gin D BWP Clinton Skippy II Devos Stables BVBA
Jade vd Bisschop BWP Ogano Sitte Grannus Vanvinckenroye-Devos Stables-Soc Agricole
Cox Karel Dublin van Overis ZANG Darco Kashmir v Schuttershof Van Den Bosch Paul
Doem Arnaud Edgard de Prefontaine SBS Contact vd heffinck Orlando Collart-Duquesne Françoise
Dunon Gilles Fou de Toi vd Keihoeve BWP Toulon Melkior Du Montois Bombaerts Elke
Guéry Jérôme Kel’Star du Vingt Points SCSL Kannan Landor S Joosen Yves & Amélie
Garfield de Tiji des Templiers SCSL Quasimodo Z Goldspring de Lauzelle Benali Jean-Claude
Hendrickx Dominique Koriano van Klapscheut BWP Lord Z Darco De Roock Gilbert BVBA
Hendrickx Dominique Kannabis van de Buxtale BWP Contact vd Heffinck Concorde Starhorses Nv
Mathy François JR Casanova de l’Herse SBS Ugano Sitte Clinton Norman Ingrid
Patteet Gudrun Sea Coast Coco Berlini WESTF Caspar Quidam de Revel Sea Coast Horses- Patteet Gudrun
Sea Coast Valdelamadre Clooney CDE Centauer Z Quantum Sea Coast Horses BVBA & Onyschenko Oleksander
Philippaerts Olivier H&M Ikker BWP Ogano Sitte Up to Date Van Nuffelen Roger
H&M Cue Channa 42 SWB VDL Cardento Robin I Z Team Philippaerts
Schoonbroodt Celine Cheppetta SWB Chepetto Cash Ecurie Fapé
Van Paesschen Constant Jilbert van ‘t Ruytershof BWP Numero Uno Cartani Stoeterij van de Helle
Vanderhasselt Yves Hetman of Colors BWP Calvaro Querlybet Hero Maelstaf Stefan
Vermeir Wilm DM Jacqmotte SBS Toulon Indoctro Bongaerts Eric
Vorsselmans Annelies Wilandro 3 KWPN Unistar Ramazotti Vorsselmans Annelies
Wathelet Gregory Qualido 3 HANN Quicksilber Calido De Boeck Massimo
Update 01/2019

Young Riders

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Thomas Gilles Cleopatra
Ducati van Schuttershof SBS Kashmir van Schuttershof Van Impe Kim
Conaro HOLST Con Capitol Quinar Van Dijck Marc
Konak BWP Nabab de Reve Cash Van Dijck Marc
Vermeiren Dieter Kingston town 111z

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Conter Zoé Dragonfly de Longchamps SBS Clinton Stephex stables
Goossens Dries Gina BWP Cicero Nagano Goossens Peter
Thomas Gilles Caretina HOLST Caretino Corofino I Van Buggenhout Andy
Indiana vd Kapelhoeve BWP Chatman Corofino Van Dijck Marc
Update 01/2019

Juniors

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Borgonjon Gilles Just Him BWP Toulon Heartbreaker VV&B Stables
Housen Alexander Galoubet Fravanca BWP Caretina Darco Spronken Leon
Nuytens Gilles Jade S BWP Diarado Carnute Picobello Horses
Philippaerts Thibault Krapuul BWP Diamant de Semilly Goliath Z D’Hayere Tom
Isoline Winningmood van de Arenberg Coronado Team Philippaerts & Jos Lansink
Cataleya BWP Cachas Cassini II Stal Lenssens
Jaimi van Dorperheide
Prouvé Tim Orson des Hayettes SF Mozart des Hayettes Ryon d Anzex Sea Coast Horses
Spits Thibeau Jericho Dwergse Hagen BWP Vertigo Saint-Benoit Rapsody De Dwergse Hagen & Spits BVBA
Bellisimo Z ZANG Bamako de muze Chin Chin Spits Patrick
Sebrechts Max Cacacha van het Schaeck SBS Bamako De Muze Quidam de Revel Tijoens Tania

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Borgonjon Gilles Icarus BWP Quantum Lancer II VV&B Stables
Decock Lore Heschung van ‘t Ameldonk BWP Wandor van de Mispelaere Feridoon Walgrave Achille
Housen Alexander  Ivanhoe BWP Flipper d’Elle Nabab de Reve Van Den Bosch Paul
Esprit van de Wellington BWP Orlando Gratianus Spronken BVBA
Lorelei van het Waterschoot Z Z Lord Z Parco New Nordic Horses BVBA
Housen Emilia Barika van de Helle HOLST Clearway Catoki Stoeterij van de Helle
Leonard Lena Gloria vh Kluizenbos BWP Contact vd Heffinck Fuego du Prelet Leonard John
Nuyttens Gilles Jade S BWP Diarado Camute Kluizebos NV- Picobello Horses
Elando CT KWPN Diarado Jorlando Bouvard  Frederic
Sebrechts Max Ad Blanez KWPN Unaniem Niagara Optimus Agro nv
Anita du Park SF Quick Star Kannan Optimus Agro nv
Holiday Uno BWP Numero Uno Major de La Cour Duquesne Ann
Karlin van’t Vennehof BWP Fantomas de Muze Quasimodo vd Molendreef Optimus Agro nv
Spits Thibeau Dolce Vita DH BWP Darco Saygon De Dwergse Hagen BVBA
Juragold Bormes BWP Contact vd Heffinck Landino Spits BVBA
Van Gorp Marthe Diamond Star SBS Canturano Tangelo vd Zuuthoeve Lens Jo
Update 01/2019

Children

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Ameeuw Louise LoverBoy Z ZANG Level Z Aldatus Z Ecuries d’ecaussines
Bamako M’Aurea ZANG Kannan Tarzan Moussure Ecuries d’ecaussines
De Azevedo Luiz Felipe Neto Galouba van ‘t Zorgvliet BWP Balou du Rouet Darco Stephex Stables & De Bock Valentijn
Berdina KWPN Untouchable Naturel Ecurie Fape
Vandousselaere Paris Quitona de La Cour Z ZANG Quintus Major de la Cour Deroo-Demaro BVBA

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
/ / / / / /
Update 01/2019

Pony’s

A-kader

Atleet Pony Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Sercu Aline Nero van de Bucxtale BRP Jerome van de Vondelhoeve Dexter Leam Pondi Duquesne Ann
 Opaline Optima BWP Orchid’s Romario II Dexter Leam Pondi Duquesne Ann

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
/ / / / / /
SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.