Update 4/2019

Seniors

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
de Liedekerke Lara Alpaga d’Arville SBS Wunder Boy vd Zuuthoeve Shamaraan Larga SPRL
Donckers Karin Fletcha van’t Verahof BWP Vigo d’Arsouilles South Gale XX
Karin Donckers – Joris De
Brabander – Carl Bouckaert
 Logé Laura Absolut Allegro HAA Quintero Colman Logé laura
Vanspringel Joris Imperial van de Holtakkers SF Quidam de Revel Argentinus
Holtrust – Speerstra Catharina
& Joris Vanspringel

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Chabot Christian Barlison KWPN Radisson Indorado
Paquay Brigitte
D’Andrimont Stephanie Flash Light BWP Spotlight Lys de Darmen
Bourguignon Johan
de Liedekerke Lara Nyala d’Arville KWPN Up to date Heartbreaker
Bourguignon Johan
Despontin Julien Clever man Waf HOLST Clarimo Contender
Despontin Julien
de Jamblinne Geoffroy Consequent Pia Z Z
Contendro I
Quinar Z
Balasse Nicole
Donckers Karin Lami-cell’s Iris BWP
Favoritas XX
Montebello La Silla
Donckers-Sterkens
Laschet Hugo Ichak de Monfirak  CN  Ishan  Calando I Hugo & Geraldine Laschet
Schmitz Julia Lady Like BRAND Levisto’s Big Boy Nobaltanzer Schmitz Bruno
 Van Rijckevorsel Constantin Beat It!  KWPN  Quidam De Revel  Ramiro ZM.  Mme Van Rijckevorsel
Vervaecke Kris Guantanamo van Alsingen BWP Wandor van de Mispelaere Pauillac de Meia lua d’07 BVBA Alsingen
Hopper ten Hunsel  BWP  Cartier vd Heffinck Hand in glove xx BVBA Alsingen

High Potentials

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Birkiye Laura Carmen d’Or SF Cacao Courcelle Elf d’Or Birkiye Laura
Donckers Karin Leipheimer van ‘t Verahof BWP Vigo d’Arsouilles South Gale De Brabander Joris
de Liedekerke Lara Icona 2 HOLST Ibisco Carolus 1 Vankersschaever Johan
QC Chica Leena OLDB Checkland Lord Liberty QC Stables
Decleene Wouter  Quintera HANN Quintender Waldstar Goeminne Bart
Bohannan RHEIN Delamanga
Sir Schölling
Goeminne Bart
Lambrecht Maxime Felix Roses KWPN Applaus Burggraaf Julie Van Weehaeghe
Minner Manon Cool Dancer HOLST Cachas Parco Minner Nino – Cnockaert Jan
Schmitz Julia Figaro des Concessions SBS Mighty Magic Daguet de Terlong Schmitz Bruno
Lady Like BRAND Levisto’s Big Boy Nobaltanzer Schmitz Bruno
Sterkens Peter Enzo G KWPN Warrant Daimler Sterkens Peter
Van Mieghem Hilde Zidane KWPN Pharaon Amor Van Mieghem Hilde
Van Winkel Steve Glenkeeran Casanova ISH Womanizer Cruise On Tsjoen Lieven
BHF Tuxedo ISH Pacino Riverside Clover Tsjoen Lieven
Vervaecke Senne Google Van Alsingen KWPN Watch Me Forever BVBA Alsingen
Vervaecke Kris Guantanamo Van Alsingen BWP Wandor vd Mispelaere Pauillac de Meia Lua d’07 BVBA Alsingen
Verwimp Jarno Tabries BAVAR Quaterback Ringo Starr Van Cleven Jorina

Young Rider

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Eggermont Lauren Every Chico Sun BWP Chico’s Boy Don Primaire Piet Calmeyn
Peeters Jasper Jackass PK BWP Chekandino Grand Step Danny Peeters
Thijs Laurine Champagne Pia Z ZANG Chablis I Z Quinar Z Maessen-Geurts
Verwimp Jarno Dabiola M Indoctro Beachboy Jorina Van Cleven
Vilain Seppe Kawa de la Cour Z ZANG Klairon Dancer XX Bis de la Mare Steve Vilain

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Benay Celia Delara KWPN San Remo Caritas Charles Vuylsteke
Emsens Valentine Esther du Maillet SBS Cliff Kannan Emsens Philippine
Malisart Michelle Halla BWP Muscaris d’Ariel Skippy II Kooremans Martine
Petillion Benoit Eros van de Steenakker BWP Canadian River Major de Cour Petillion Wim
Verwimp jarno D.V.8

High Potential

Athlète
Birkiye Laura
Chabot Lois
de Jamblinne Axelle
Ellualid Lisa
Vervaecke Silke
Update 05/2019

Junior

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Binard Leon Enzo van ‘t Vennehof  BWP  Triomphe de Muze  Joyrider van de Zuuthoeve Vicky Bussens
Delvaux Camille Bellisimo Boy K  HANN  Belissimo M  Baroncelli Cecile De Coune
Dehoorne Arthur Carmenita 2  OLDBG  Chamberlain D  D’Olympic Kurt Dehoorne
Dehoorne Manon Ferros Clover ISH S Creevagh Ferro ex Siebe Clover Valley Koen Dehoorne
Havanna BWP Quadrillo Flamenco de Semilly Adge bvba
Geldhof Klara Girl Power BWP Winningmood van de Arenberg French Buffet XX
Malisart Kobe Jaguar  BWP  Muscaris D’ariel  Laudanum XX  Martine Kooremans
Vermoortele Zoé Cric Crac V KWPN Krak C Jacardo Vermoortele Anouk

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Binard Leon Painter’s Igor TRAK Phlox Alaskatraum Binard Dimitri

High Potentials

  • Coucke Bertrand
  • De Beys Camille
  • Demeulenaere Romy
  • Dollinger Camille
  • Fillé Lobke
  • Geeroms Jarno
  • Poncelet Léa
  • Van Mulders Lissa
Update 05/2019

Pony’s

A-kader

Atleet Pony Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Coucke Bertrand Jade van de Groenheuvel
Van Boxstael Linde Landgraf vd Groenweg CONN Conor Mac Nessa 23 Coosheen Finn 381 Hof ‘t Elshout
Van Gorp Brik Tullyboy Flight Callowfeenish Grey Aran Flight Van Gorp Tom

B-kader

Atleet Pony Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Dehoorne Marie Picasso-Drum vh Juxschot BWP Kantje’s Fahran Bayard Dehoorne Kurt
De Wispelaere Robbe Joly’s Dallas New Forest Priory Pickle Kantje’s Ronaldo De Wispelaere Peter

High Potentials

Atleet Pony Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Coucke Ernest Pieter
Petillion Remi Casper F
Sutherland Jef Espoir
Orchid’s Bart
Sutherland Julie Kairo ‘E’ vh Juxschot
Vackier Francies Mageno
SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.