Update 10/2019

Seniors

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Missiaen Simon Charlie KWPN Florencio Osmium Missiaen Simon
Roos Laurence Fil Rouge BWP Stedinger Argentinus Ambaro NV
Verliefden Fanny Indoctro v/d Steenblok BWP Rubin Royal Gribaldi Verliefden Fanny

High Potentials

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Defalque Charlotte Botticelli KWPN Vivaldi Koss Defalque-Scohier MF
Heylen Tom Gucci ‘H’ BWP Gribaldi Wundermeyer Heylen Tom & Ludo
Michiels Domien Intermezzo vh Meerdaalhof BWP Gribaldi Balzflug Steeno Marc
Van Puijenbroek Rob Broere Argentino KWPN Jazz x Ulft Van Puijenbroek Rob
Verwimp Jorinde Cape Town RHEIN Conteur Calambo Dressuurstal Verwimp

U-25

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Update 10/2019

Young Riders

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Buelens Kayleigh Fifty Ways to Victory Oldenburg Foundation Harvard Buelens Kayleigh
De Graeve Laura Feuertanz RHEIN Florencio 1 Don Bedo I VA C&L Dressage Team
Hendrickx Suraya Black Beauty KWPN Gribaldi OO Seven Hendrikx Rudi
Hendrickx Suraya Dear Friend 2 WESTF Danone 1 Dollmann Hendrickx Suraya
Luyten Laura J2L Lamborghini BWP Bravour B San Remo J2L Dressage Horses

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
De Backer Xanthe Batiqar KWPN Obelisk Juventus Moons Dirk
Lambrichts Yannick Ishar BWP Hennessy Don Renoir Vanheuckelom Jenny
Van Nespen Marieke  Giogio Armani Goethe Donnerhall De Steenbeekhoeve BVBA
Wouters Tess I’m Donnerstein vd Biebosschen BWP Don Frederico Hohenstein De Conninck-Cappon Bvba

C-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Adriaenssens Arranka Garmeur G KWPN Charmeur Rousseau Adriaenssens Kirsten
De Schepper Dente Emaico KWPN Gribaldi Saros van ‘t Gestelhof De Schepper Nico
Goethals Ann-Sophie Eldorado A KWPN Vivaldi Sandreo Goethals Lieven
Lammens Lauranne Hilcara van het Vijverbos Don Renoir Feinschnitt i van de richter Bart Lammens
Luyten Laura Dark Chocolate ZVDP Damon Hill Florestan I J2 Dressage Horses bvba
Pieters Beaudine Elbrasco L KWPN Ampère Aktion Beullens Katja
Van der Voort Aurélie Don Domingo KWPN Webster Jetset D Van der Voort Aurélie
Wiggins Kate Corona KWPN Tuschinski Negro Kate Wiggins
Update 10/2019

Juniors

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Laermans Zoe Cenda de la Fazenda KWPN Don Schufro Sandro Hit Johan Rockx
Maes Katelijne Ibou vd Kapelhoef BWP Lord Loxley Faveur Karen Bleyen
Van Den Steen Amber Fame KWPN Ampere Rouseau Van Den Steen Amber
Vestergaard Karoline Junior Hit BWP Sandro Hit Calvani Charlotte Knudsen

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Arcq Lisa Quantum of Solace OLDBG Quaterback Romanov Blue Horse Haras de L’aube Sprl
Adriaensen Maud Galliani Biolley BWP Sir Donnerhall Lanciano S. & V. De Sadeleer – B. De Biolley
Adriaensen Maud Bailamos Biolley SBS Sir Donnerhall Florestan 1 S. & V. De Sadeleer – B. De Biolley
De Jong Jette Heavenly Charming KWPN Charmeur United Mariëlle Hoefsmit
Niessens Zoë Diamond Dance KWPN Don Schufro Skydancer Robert Zandvoort
Sneyaert Aline Esprit van de Heernis KWPN Lord Leatherdale Son De Niro Rabaey Annie
Van Evelghem Liesl Faustland OLDBG Faustinus Landadel Sandra De Boeck
Van Laere Paulien Bonito S. KWPN Sir Donnerhall Rubinstein I Claeyé Caroline

C-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Arcq Lisa Rotschild Rosenkavalier Gold Sky Vantillborgh Jana
Adriaensen Maud Dieudonner Utopia KWPN Flemming Gribaldi Jorinde Verwimp
Driessen Emma Kalahari Köpenick Argentinus Dressuurstal Verwimp
Mourlon Beernaert Clara Furst Dior HANN Fürstenball Sandro Hit Francoise Pinte
Simonet Imane Sammelis van het Waterhof NRPS Spielberg Gribaldi Roine Simonet
Van Den Bergh Charlotte Wipsy vh Heihof BWP Flemming Saygon Kesteleyn Christine
Vangheluwe Camille For fun BAVAR Foundation Torero Vangheluwe Camille
Update 10/2019

Children

A-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Clabots Britany Fluegel BWP Weltmeyer II Wendekreis Paelinck Sandy
Colling Maité Raphallo CL HANN Rotspon Lancier Colling-Leekens Kristien
Goovaerts Alexander Habiba vh Bloemenhof SBS Whahid! Quaterback Tuypens Isolde

B-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Vangeneugden Hanne Waremco KWPN Don Primaire Akteur Vangeneugden Hanne
Van Rijckeghem Zara VRDS Fairy Queen RHEIN Feedback Belissimo M De Smet Isabel

C-kader

Atleet Paard Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
/ / / / / /
Update 10/2019

Pony’s

A-kader

Atleet Pony Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Collard Clara Orchid’s Borneo Justice H.R Corona Frisia Babette Pieters Ann
De Jong Jette Ico Vd Beekerheide NRPS Icoon Kooihuster Folkert Hoefsmit  Marielle
Joosen Noa Miss Miracle Westf PR.H. Marco Sita Neefs Liesbeth

B-kader

Atleet Pony Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Biermans Emilie Kronio van de Delthoeve  BWP  Emmickhoven’s Diego  Ten Ankers Jerolianca  Hilde Helsen
Brauwers Lousie N-Constantino v/d Bolkerhoeve  BWP  Constantin  Fidji du Fleury  Goovaerts Staf
De Jong Jette Ravelli  Polsbury Pirelli  Valentino  Hoefsmit Marielle & Jette de Jong
De Strooper Forent Die Feine Lady B  HANN  Ricardo go for Gold  Don Carlos  Verkest Inge
Everars Liezel FS Capelli de Niro  RHEIN  FS Champion de luxe  FS Dont Worry  Everars Josy
Hertogs Seppe Bacardi Breezer Brillant
Van De Weyer Britt Smart Girl NRPS Orchard Red Prince Onbekend Bosman Annie
Van der Steichel Amélie Dollarboy SG Don’t Worry Desteny Van der Steichel Guy
Van Nuffelen Jiska Oh So Good BWP Don’t Worry Top Nonstop Helsen Hilde
Waverijn Lisa Dornier WESTF D’Artagnon Landois As Chapusot Sonia

C-kader

Atleet Pony Studbook Vader Vader-Moeder Verantwoordelijke
Blommaert Ine Nia Domo’s Evita Welsh Orchard Red Prince Van Nedervelde Freddy
Colling Maite Donaldson Drea Boy C Corado Colling-Leekens Kristien
De Jong Jette Gucci WESTF FS Golden Highlight Rietheim’s Hilbert Hoefsmit Marielle
Fancello Illiana Abloom Dew Drop SBD Don’t Worry Nabor Fancello Louana
Opsomer Julie Dirano du Bois NRPS Don Cremello du Bois Dornik B Opsomer Roger
Pauwels Manon La Luna New Forest Orchard Boginov Conquistador Andries Ilse
Peeters Lotte Ten Doorn’s Gaucho New Forest Riddersholm Salem Valentino Peeters Lotte
Van Nuffelen Jiska Pronkenberg’s Day Dream Welsh Leandros Sirik Flora’s Hof Magic Simonet Roine
SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.