16/09/2019

Internationale selecties 16/9 – 23/9/19

Eventing

 

Waregem – CCIO4*-NC-S : 19/09/2019 – 22/09/2019
  • Arnauts Michiel: Idalco
  • Coevoet An Sofie: Catoo Z
  • de Liedekerke – Meier Lara: Alpaga D’Arville
  • Lambrecht Maxime: Felix Roses
  • Schmitz Julia: Figaro Des Concessions
  • Steeman Valentine: Fine Mouche Db – Vaudou du boisdeville
  • Van Den Broeck Tom: Ruben De La Pomme
  • Van Rijckevorsel Constantin: Inside Out Du Langwater
Waregem – CCI3*-S : 19/09/2019 – 22/09/2019
  • Adriaensen Geert: Fidjy Des Melezes
  • Benay Celia: Delara
  • Chabot Christian: Barlison
  • De Cabooter Celine: Kiara Van’t Maeshof
  • De Cleene Wouter: Magic Dreams van ‘t Hulsbos – Quintera
  • de Liedekerke – Meier Lara: Ducati d’Arville – QC Chica Leena
  • De Wandel Kris: Marion Van De Perelaar
  • Eggermont Lauren: Master PJ
  • Gavrilovic Cyril: Astucieux du Prade
  • Geeroms Yarno: Uniforma Z
  • Geldhof Remco: Looping van’t Kinroyderveld
  • Heyndrickx Kurt: Quinlan Z
  • Lambrecht Maxime: Mister Big Ter Bunder
  • Minner Manon: Cool dancer
  • Peeters Jasper: Jackass PK
  • Schmitz Julia: Lady Like
  • Steeman Valentine: River Emery
  • Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova
  • Vandendriessche Brecht: D’amour
  • Vanwijnsberghe Eva: Fazamur
  • Vilain Seppe: Kawa de la Cour Z
  • Wergifosse Julien: Floren 06
Waregem – CCI2*-S : 19/09/2019 – 22/09/2019
  • Adriaensen Geert: Hopak De Greenbay Z
  • Arnauts Michiel: Hermes van het Hazepad
  • Beyne Bruno: Idith De Saar
  • Biebuyck Freek: Darjeeling Du Leou
  • Both Kristien: Darius De Bas – Hilton
  • Brechon Laetitia: Ginger
  • Calicis Anne Laure: Boris van de Kapel – Fiora de Laubert
  • Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
  • Chabot Christian: Epsilon De La Comogne – Flora-B-Lux
  • Coevoet An Sofie: Calista
  • Collet Sylvie: vanille de virton
  • De Baets Alissa: Juorum Van’t Welthof
  • De Cabooter Celine: Nougat
  • de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – Hooney D’arville
  • Demollin Justine: Chandra Z
  • Devriendt Francis: Mellow Vh Polderhof
  • Eggermont Lauren: Every Chico-Sun
  • Everaert Rob: Icon S – Nimble van het Eksterhof
  • Heyndrickx Kurt: Goteus S
  • Kahn Sien: Dominant
  • Lacus Karl: Byblos D Hof-Ten-Bos
  • Laffineuse Marc: Cruise on Inny
  • Lambotte Olivia: Clyde De Luxe
  • Madrenas Lola: Valentino de Nine Z
  • Martens Vincent: Kyra VM
  • Minner Manon: Liberty’s Choice
  • Muys Febe: Pinocchio De Tiji Z
  • Paulus – de Jamblinne Anne: Roffignac
  • Raty Chloe: ambassadeur d’oc
  • Redele Laure: Cheers 12
  • Revyn Ward: Nobelnoen van Desta
  • Schmitz Julia: Honeyblue – Saphir du Prieure de Seny
  • SIMONS GAUKE: Hasta La Vista
  • Smet Ronny: Messie Vh Eikelhof
  • Uyttendaele Joppe: Hilandro
  • Van Der Beken Bart: Jumper Van De Meyhoeve
  • Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova – My Morris – Vainquer Z
  • Vilain Seppe: Lamparo V
  • Wergifosse Julien: Dwight De St Roch
Waregem – CCIOJ2*-S : 19/09/2019 – 22/09/2019
  • Binard Leon: Enzo van het Vennehof
  • Dehoorne Manon: Ferros Clover
  • Houyon Armelle
  • Vermoortele Zoe: Cric Crac V
Ströhen – CCIP2-L : 19/09/2019 – 22/09/2019
  • De Wispelaere Robbe
  • Dehoorne Marie
  • Van Boxstael Linde

 

Endurance

 

Pisa, San Rossore – CEI2* 120 : 18/09/2019 – 19/09/2019
  • Gueret Patricia: Eaunoire Huingum
SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.